העבודה מתפרקת 2.0 ... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העבודה מתפרקת 2.0 ...

stone cold

Recommended Posts

חשיפה: אהוד ברק מתפלג ומקים סיעה

יו"ר מפלגת העבודה, אהוד ברק, פורש ממפלגת העבודה ומקים סיעה יחד עם מתן וילנאי, שלום שמחון, עינת וילף ואורית נוקד. אחד השמות המוצעים לסיעה הוא "העצמאות". ברק יכנס מסיבת עיתונאים ב-9:45, והיא תועבר בשידור חי ב-ynet

סוף סוף ברק מתחפף

אני רק מקווה שלא יהיה דיל פוליטי בין ברק לקדימה\ליכוד

כי ריצה לבד מאוד יכולה לנפנף אותו מהכנסת מה שיהיה יום חג עבורי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4014654,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

טוב מאד, הדיקטטור מקים מפלגה חדשה ועוזב.

אפשר לחשוב את מי הוא לקח איתו, חברת כנסת שאף אחד לא מכיר ומכהנת בקושי שנה, שר חקלאות עסקן שלא מעניין אף אחד וכבר חיפש דרך החוצה, עוד סגנית שר שמחפשת קידום ורק וילנאי נראה לא קשור לחבורת הזבל.

ברק משווה את עצמו את לבן גוריון, פרס ושרון :lol:

הרביעיה שאיתו חושבים שהם מרוויחים, אבל היחיד שמרוויח הוא ברק שהובטח לו תפקיד גם בממשלה הבאה אם תהיה בראשות ביבי, להם יהיה מזל אם ארבעתם ישארו בכנסת.

ביבי הרוויח שקט בקואליציה אבל לדעתי הוא נופל חזק, בבחירות הבאות העבודה בראשות הרצוג וקדימה בראשות לבני מרכיבות ממשלת שמאל-מרכז. תרשמו ביומנים ותבדקו בעוד שנה כשהחרדים יפרקו את הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם את המרכז שחלקם מחפשי ג"ובים

כמו שיש לליכוד

יש לי דודה שהייתה קומבינטורית קולות לאיזה מפלגה

שזה אומר לטלפן לכל העולם ואחותו שיצביעו לאותה מפלגה\מועמד

וכמובן לשלוח את כל המשפחה המורחבת להצביע לאותה מפלגה

אני לא שמתי זין אליה -למרות שאמרתי לה בסדר בטלפון

בכל מקרה שיש ריח של ג"ובים באוויר תמצא קבלני קולות

אבל הפעם אני לא חושב שברק יקבל הרבה מהם פשוט כי זאת תיהיה עבודה קשה מידי לאותם אנשי שטח

בגלל זה בטח ינסה לחבור למפלגה גדולה לפני הבחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת.

אני מקווה שסוף סוף יקום גוש שמאל-ציוני-חברתי אמיתי (קדימה נוטה שמאלה מבחינה מדינית-ביטחונית אבל מכל שאר הבחינות, ובמיוחד כלכלית, היא מפלגה די ימנית, אבל בעיקר מושחתת), ברשות אנשים איכותיים כמו הרצוג, ברוורמן, יחימוביץ' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת.

אני מקווה שסוף סוף יקום גוש שמאל-ציוני-חברתי אמיתי (קדימה נוטה שמאלה מבחינה מדינית-ביטחונית אבל מכל שאר הבחינות, ובמיוחד כלכלית, היא מפלגה די ימנית, אבל בעיקר מושחתת), ברשות אנשים איכותיים כמו הרצוג, ברוורמן, יחימוביץ' וכו'.

מה אתה רוצה פה בארץ מפלגת פועלים(לא עבד פעם ולא יעבוד אף פעם)?!

ובזמן האחרון משום מה קשה לי לראות את המילה שמאל וציונות הולכות יחד...

בקשר לחרדים, טוב הגיעה הזמן שמישהו יתן סטירה למרכז ויגרום להם לצאת לרחוב, כי כולנו יודעים, בארץ, עד שזה לא פוגעה בך זה לא מעניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, העבודה במקור היא מפלגת פועלים (מפא"י - מפלגת פועלי ארץ ...). אמנם היום הקשר בינם לפועלים הוא מקרי בהחלט (מדינת היא בערך היחידה בעולם שבה ה"פועלים" מצביעים למלגה כ"כ ימנית בגישתה הכלכלית כמו הליכוד), אך אל תשכח שמעמד הפועלים ברשות המפלגה הזאת הקימו את המדינה.

דבר שני, שמאל יכול להיות ציוני. חבל שארגונים קיצוניים גרמו לך ולרבים לחשוב שכל מה ששמאל הוא בהכרח נגד המדינה. עוד פעם, להזכיר לך, השמאל הוא זה שהקים את המדינה (כמובן בעזרת תרומה אדירה של הימין).

דבר שלישי ואחרון, מדיניות חברתית (AKA סוציאל דמוקרטי) זה ממש לא דבר רע (ותסתכל על כל מדינות מערב אירופה שעושות את זה כמו שצריך), ונכון להיום אין לזה קשר למפלגת פועלים. מדיניות חברתית (סוציאלית) היא לא מדיניות קומוניסטית או סוציאליסטית כמו שרבים חושבים ומתבלבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די קל לנחש מה העבודה במקור (עבודה=פועלים וכו...), ולא צריך להיות גאון בשביל לדעת את ההיסטוריה.

בקשר לשמאל, זה למה אמרתי "בזמן האחרון", ובכלל השמאל מראה איזו יכולת של השמדה עצמית, הוא באה, יוצר, נהנה ואז מנסה להרוס את מה שלכאורה הוא יצר.

והשמאל שהקים לכאורה את המדינה רחוק שנות אור מהשמאל של היום.

אל תתן את מדינות מערב אירופה כדוגמה, כי הדבר היחידי שהן מצלחות לעשות כמו שצריך זה לגדל עלוקות שהולכות לעשוק את הדור הצעיר ולגרום לו לעבוד בשביל לשלם מסים ולהחזיק את העלוקות האלו בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשמאל, זה למה אמרתי "בזמן האחרון", ובכלל השמאל מראה איזו יכולת של השמדה עצמית, הוא באה, יוצר, נהנה ואז מנסה להרוס את מה שלכאורה הוא יצר.

והשמאל שהקים לכאורה את המדינה רחוק שנות אור מהשמאל של היום.

נכון ולא נכון. השמאל של היום הוא לא של לפני 60 שנה, אבל השמאל שאתה מדבר עליו הוא השמאל הקיצוני, שגרוע בדיוק כמו הימין הקיצוני.

אל תתן את מדינות מערב אירופה כדוגמה, כי הדבר היחידי שהן מצלחות לעשות כמו שצריך זה לגדל עלוקות שהולכות לעשוק את הדור הצעיר ולגרום לו לעבוד בשביל לשלם מסים ולהחזיק את העלוקות האלו בחיים.

הדבר הזה נובע ממדיניות הגירה הרסנית, להזכירך מדיניות ההגירה במדינת אפילו יותר גרועה מחלק מאותן מדינות אירופה, גם כאשר בראשות המדינה עמדו (ועומדות) מפלגות ימין (וגם מפלגות שמאל אשמות, אבל עוד פעם, אין ממש שמאל במדינה הזאת ב-10+ שנים האחרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...