המכס יכול לעשות בעיות בקניית סכין מחו"ל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המכס יכול לעשות בעיות בקניית סכין מחו"ל?

IlanF

Recommended Posts

אם אני רוצה להזמין סכין מאיביי, המכס עשוי לעשות בעיות? יש איזה הגבלות או איסורים על ייבוא סכינים?

אם אני נגיד רוצה להזמין סכין כמו בקישור הזה המכס יכולים לעכב/לא לקבל בכלל את המשלוח?

(זה לא הסכין שאני רוצה להזמין, אבל זה בסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן והחבילה תעבור את המכס בלי משים (כמו שקרה למכר שלי) אבל אם יפתחו את החבילה (או יטרחו לקרוא את המניפסט שעליה) היא עשויה להתקע ואתה תאלץ להסביר לפקיד שהסכין נועדה למטרה כשרה (הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו עם סכין כזאת היא היותך אספן של סכינים).

כמו כן, אם שוטר תופס אותך עם סכין כזאת עליך, אתה תהיה בצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא קפיצית, אני לא רואה סיבה למה לא ניתן לאמר שהיא סכין מטבח סופר מקצועית שקנית באינטרנט

מוכס יסכים לקבל טיעון שמדובר באספנות, אבל הוא עשוי להתרגז אם תחשוב שהוא אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הסיכויים שיחרימו לי אותה במכס? אני לא רוצה לבזבז סתם כסף...

100% פריטי אספנות מותר להביא רק ללא השחזה או חידוד(כלומר אפילו לא מה שאתה קונה ברוב החנויות למתנות). עשו לי בעיות עם סכין שף של 250 דולר, בשביל להוציא אותה הייתי צריך לחתום על לא מעט מסמכים והלצהיר על החזקתה בתחנת משטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מ 2009, מותר להביא גם סכינים חדות לארץ, אתה פשוט נדרש לחתום על טופס ויתור מסוים בנוגע לייבוא סכין (שאומר שאתה לא תשתמש בו בשימוש שמנוגד לחוק ועוד כמה סעיפים דומים, שאחד מהם הוא מכירת הסכין)

קח בחשבון שאם אתה עובר על אחד הסעיפים ותופסים אותך (הסיכוי לא גדול אבל עדיין), יש עונש מאסר 3 שנים.

אם אתה מעוניין, אני אנסה לחפש את הטופס ולהעלות אותו, יש לי אותו שמור איפושהו במחשב.

בנוסף, אל תשחק פה משחקים כמו שעושים בד"כ עם מוצרי אלקטרוניקה-

תצהיר על שווי אמיתי, על תכולת החבילה האמיתית, ולך עם כל האמת מולם, שקר אחד קטן בדרך ופשוט יחרימו לך את החבילה.

-על הדרך, איפה אתה גר? מכס ת"א נוטים לעשות הרבה פחות בעיות ממכס חיפה, כל פעם שאני מנסה להביא חרב אני נאלץ לשלוח אותה למכר שגר במרכז ולנסוע לשם לשחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הסכין שבקישור, אני מחפש משהו בסגנון של bayonnet לנשק... (למי שלא יודע על מה מדובר זה סכין שמתלבשת בקצה הקנה של הנשק)

ואם מישהו יודע איפה להשיג כאלו בארץ במחיר לא יקר מידי אני אשמח לדעת...

החל מ 2009, מותר להביא גם סכינים חדות לארץ, אתה פשוט נדרש לחתום על טופס ויתור מסוים בנוגע לייבוא סכין (שאומר שאתה לא תשתמש בו בשימוש שמנוגד לחוק ועוד כמה סעיפים דומים, שאחד מהם הוא מכירת הסכין)

טוב לדעת :)

-על הדרך, איפה אתה גר? מכס ת"א נוטים לעשות הרבה פחות בעיות ממכס חיפה, כל פעם שאני מנסה להביא חרב אני נאלץ לשלוח אותה למכר שגר במרכז ולנסוע לשם לשחרר.

אני גר במרכז, ככה שזה יהיה פחות בעייתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום רציתי לשאול עם מישהו פה יכול לעזור לי אני רוצה להחזיר איתי סכין מרומניה לארץ עם אני צריך להצהיר על זה והעם זה הי לי בעיה בכניסה לארץ ?

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...