חיזבאללה. ממשלת לבנון נפלה, צפו מלחמה עם ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה. ממשלת לבנון נפלה, צפו מלחמה עם ישראל

ellell

Recommended Posts

חיזבאללה הפיל את ממשלת חיררי בלבנון בעוד שראש ממשלה חיררי נמצא בחו"ל

בכך הם החלו במהלך לתפיסת את השלטון בביירות ובחלקים אסטרטגיים אחרים בלבנון.

ויש הסיכויים שתפתח ממלחמה עם תוך חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מסיק מסקנה שתהיה מלחמה רק בגלל שהתחלף שלטון?

יתרה מזאת - זה שחיזבאללה יהיה בשלטון - רק טוב מבחינת (אני יודע שהמשפט נשמע לך מטומטם אבל תיכף אסביר)

כאשר חיזבאללה היה מפלגה\תנועת שוליים\ארגון פוליטי וכו' - היה לו יותר קל לתקוף אותנו ולהישאר בלי פגע - כי ממשלת לבנון טענה כי זהו לא לבנון שתוקף.

עכשיו - משחזבאללה יאחוז במושכות - אין יותר את הטענה המטופשת הזו - ולכן המלחמה תהיה עם פחות כפפות (ותאמין לי שהיו כפפות במלחמה הקודמת).

תפתח את המחשבה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מסיק מסקנה שתהיה מלחמה רק בגלל שהתחלף שלטון?

יתרה מזאת - זה שחיזבאללה יהיה בשלטון - רק טוב מבחינת (אני יודע שהמשפט נשמע לך מטומטם אבל תיכף אסביר)

כאשר חיזבאללה היה מפלגה\תנועת שוליים\ארגון פוליטי וכו' - היה לו יותר קל לתקוף אותנו ולהישאר בלי פגע - כי ממשלת לבנון טענה כי זהו לא לבנון שתוקף.

עכשיו - משחזבאללה יאחוז במושכות - אין יותר את הטענה המטופשת הזו - ולכן המלחמה תהיה עם פחות כפפות (ותאמין לי שהיו כפפות במלחמה הקודמת).

תפתח את המחשבה קצת.

בפועל אולי יהיה לנו יותר חופש פעולה, אבל אחרי הכל יבואו אלינו בטענות, בדיוק כמו בעזה - גם שם לכאורה שולט ארגון טרור, כמו המצב שעלול לקרות בלבנון אם חיזבאללה יבצע הפיכה.

ולמרות הכל נהגנו שם בפינצטה רק בגלל ה"אזרחים הפלסטינים" שבמקרה במקרה נותנים למחבלים מקום מסתור בתוך גני ילדים,בתי ספר, בתי חולים, מסגדים.

התוצאה תיהיה שוב התנגדות בקהילה הבינלאומית לכל דבר שישראל תעשה - הודעות הגינוי מוכנות מראש והם רק צריכים להוציא אותם מהארכיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...