גדר תיל של מגרש כדורגל מוקמה בגובה נמוך ונתקעתי בה עם הראש, האם אפשר לטבוע? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גדר תיל של מגרש כדורגל מוקמה בגובה נמוך ונתקעתי בה עם הראש, האם אפשר לטבוע?

bay

Recommended Posts

בדרך הביתה נתקלתי עם הראש בגדר תיל של מגרש כדורגל שמוקמה בגובה נמוך להפתיע (1.7 מטר) כרגע יש לי כמה פצעים על הראש עם דם האם אני יכול לתבוע את העירייה\מדינה על זה? איזה מסמכים אני צריך? כמה פיצויים אפשר לקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך קודם כל לברר של מי המגרש - מי הבעלים שלו, אדם פרטי , חברה , עירייה וכו' (לא מאמין שזה שייך למדינה).

מבחינת איסוף חומר , רצוי שיהיו לך צילומים של הגדר , צילומים של הפציעה ודו"ח מביה"ח על הטיפול שעברת.

בעקרון , הייתי מייעץ לך לדבר עם עו"ד שמתמחה בתביעות נזיקין , יש דרך שונה לפעול בכל מקרה כשזה תלוי מי הגורם שאותו אתה רוצה לתבוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודם - אתה צריך לדעת למי שייך המגרש: אם לאדם פרטי או לגוף ציבורי (עירייה) ולתבוע אותו על הנזקים שנגרמו לך (פגיעת גוף, תשלום לרופאים או בתי חולים, אובדן ימי עבודה וכו') בעקבות הרשלנות שלו - הצבת הגדר בצורה לא בטיחותית.

אם אתה עדיין תלמיד בבית ספר אז יש לך ביטוח תאונות אישיות (גם מחוץ לבית הספר) וזה עוד גורם שניתן לתבוע במקרה של פגיעות גוף (http://www.bechar.co.il/know5.html).

בכל מקרה פיצויים תוכל לקבל בהתאם לנזק שנגרם לך ועוגמת נפש היא לא נזק שנגרם באופן ישיר. רוב בתי המשפט לא פוסקים פיצוי שמורכב רק מעוגמת נפש אלא רק כתוספת של נזק אחר שנגרם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודם - אתה צריך לדעת למי שייך המגרש: אם לאדם פרטי או לגוף ציבורי (עירייה) ולתבוע אותו על הנזקים שנגרמו לך (פגיעת גוף, תשלום לרופאים או בתי חולים, אובדן ימי עבודה וכו') בעקבות הרשלנות שלו - הצבת הגדר בצורה לא בטיחותית.

אם אתה עדיין תלמיד בבית ספר אז יש לך ביטוח תאונות אישיות (גם מחוץ לבית הספר) וזה עוד גורם שניתן לתבוע במקרה של פגיעות גוף (http://www.bechar.co.il/know5.html).

מה זה ישנה למי שייך המגרש? (אני לא מצליח למצוא מידע באינטורנט לא על המגרש ולא על הבעלים שלו רק על האצטדיון שנמצא ליד)

אני עדיין תלמיד האם כדאי לי לפנות לבית משפט או ל"עמותה" ששלחתה לי? או לשניהם?

עברתי ליד המגרש אכשיו ולקחתי הגדר נמצעת נמוך מאוד משו כמו 1.6 מטר והפצעים נמצאים על המצח גם דיי נמוך אפשר להגיד שבמזל נתקלתי בה בזווית שהיא לא הוציע לי את העין האם זה ישנה אישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לבית משפט ולפני שאתה מתחיל לתבוע, צריך להבין קודם האם נגרם לך נזק ממוני שניתן להוכיח אותו:

1. האם הלכת לרופא ושילמת על בדיקות?

2. האם הגעת לחדר מיון ושילמת על זה?

3. האם פונית באמבולנס?

4. האם אושפזת?

5. האם איבדת ימי עבודה כתוצאה מהפגיעה?

6. האם הפגיעה היא קבועה (כלומר נגרמה נכות זמנית או קבועה)?

7. האם נגרם לך נזק משמעותי לרכוש?

אם התשובה לשאלות האלה הוא לא, או שהנזק הוא יחסית קטן אז אין לך מה לתבוע וחבל לך על הזמן והמאמץ. אם תחליט בכל זאת לתבוע בית המשפט ידחה את התביעה שלך ואתה עלול לשלם הוצאות משפט למי שתתבע אותו. אם התשובה היא כן אז אין טעם שתתיעץ בפורום פה אלא שתפנה לעו"ד לדיני נזיקין שיטפל בכל מה שקשור לתביעה, לגורמים הנתבעים והפעלת הביטוחים שקיימים לך.

בגדול הבעלות על המגרש קובעת את מי תתבע בסופו של דבר - אם המגרש הוא פרטי אז אתה תובע את בעל המגרש. אם הוא ציבורי - אתה תובע את העירייה. עו"ד לדיני נזיקין יוכל לעזור לך לגלות את זה. דרך אגב, אם הלכת במקום ציבורי (ברחוב) והגדר גלשה לחלק הציבורי אתה יכול בכל מקרה לתבוע את העירייה והיא תתבע כצד ג' את בעל המגרש אבל זו כבר עבודה לעו"ד ולא משהו שעושים לבד.

לגבי הלינק שצירפתי: הוא רק כדי שתבין לאיזה סדר גודל של פגיעות הביטוח האישי של התלמידים מתייחס: לא התייחסתי בכלל לעמותה שפירסמה אותו ואני לא מכיר אותה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...