בעיה עם הכונן הקשיח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הכונן הקשיח

Mr.positive

Recommended Posts

שלום הורדתי את הMHDD והרצתי בדיקה זה רשם שיש לי סקטור אחד פגום רק אחד ואז אני חושב שעשיתי טעות

-באופציות של הבדיקה החוזרת לחצתי על האופציה להשמיד או מה שזה לא יהיה את הסקטורים הפגומים

-יש אופציה AAM ששם עשיתי מקסימום פרפורמנטס ואז הדיסק עשה רעשים אז שיניתי למינינום אין לי אפשרות לעשות אמצע

מאז יש לי בעיה בדיוק רציתי לעשות פירמוט ומה שקרה זה

-בבדיקה של הMHDD יש כל הזמן קבצים שהוא עושה להם TIME OUT ושזה היה על מקסימום AAM אז בכלל נתקעה כל התוכנה בבדיקה

-יש הרגשה שהכונן כל הזמן נכבה אחרי כמה זמן לפעמים הוא גם רושם אחרי כמה זמן בMHDD שאין כונן

-זה לא מעלה את הBOOT של הWINDOWS ושזה סוף סוף מעלה בהתקנה הוא עושה שגיאה עם מלא מספרים ורושם שהוא לא יכול להמשיך

השאלה היא האם הוא נדפק סופית או יש אופציה לתקן אותו? תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AAM זאת אפשרות להפחית את רמת הרעש של הדיסק הקשיח ע"י הורדת מהירות הסיבוב שלו, מאוד נוח לווסת זאת דרך תוכנת HDTUNE

את תקינות הדיסק הקשיח אני ממליץ לך לבדוק באמצעות התוכנה של יצרן הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה מה גם שעשיתי על המקסימום הדיסק עשה רעש ממש חזק הורדתי HDTUNE והרצתי בדיקה שם רושם הכל סבבה

עכשיו על כמה AAM מומלץ לעבוד עם הקשיח ?הכונן הוא 250GB SATA II 16MB 7200RPM

עכשיו יש עוד בעיה הHDTUNE רושם

Ultra DMA CRC error count

Description :number of interface communication errors:60731

Statun:there were camunications errors. this may be caused by a damaged cable.

עכשיו הבעיה היא בחיבור או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הגדרת AAM אתה צריך למצוא לעצמך הגדרה נוחה כך שהדיסק הקשיח לא יהיה רועש מידי ומספיק מהיר בשבילך

השגיאה שרשמתה הינה שגיאת ממשק בין הדיסק הקשיח ללוח האם

לא ניתן להפטר מזה כי זה שומר את הכמות המצטברת של שגיאות התקשורת

הייתה לך כמות מכובדת של שגיאות לכן אני ממליץ להחליף את הכבל שמחבר את הדיסק הקשיח ללוח האם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...