העברת קבצים איטית בין מחשבים ברשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קבצים איטית בין מחשבים ברשת ביתית

Lirux

Recommended Posts

שלום,

יש לי את הראוטר הזה:

2wire homeportal 1100

המחשב שלי (וינדוס 7) מחובר אליו בכבל רשת ועוד 3 מחשבים (וינדוס XP) בבית מחוברים דרך מתאמי HPNA.

ניסיתי להעביר עכשיו קבצים מהמחשב שלי לאחד המחשבים שמחוברים דרך HPNA ומהירות ההעברה היא רק משהו כמו 300 קילובייט לשנייה כשזה אמור להיות משהו כמו 1.2 מגהבייט לשניה.

שני המחשבים נמצאים באותו workgroup ובאמת שאין לי מושג מה עוד יכול לגרום לזה.

מה שגם אני זוכר שפעם שהעברתי קבצים זה כן עבד מהר אבל מאז עבר הרבה זמן והשתנו גורמים כמו וכו'.

תודה מראש,

לירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בHPNA עד כמה שהבנתי הקצב המקסמאלי שלהם זה משהו כמו 85 מגהביט שזה בערך 10MB לשניה. מישהו שקנה את זה אמר לי ששימוש בכבל חשמל מאריך דופק את הביצועים של זה ומוריד את הרוחב פס לאיזה 7 מגהביט הוא אמר שזה לא ממש אכפת לו כי זה מספיק לו.

עד כמה שהבנתי ה HPNA יותר אמין מרשת אל חוטית ולרוב גם יותר מהיר אבל עדיין זה עבודה בסביבה רועשת (על הקווי חשמל) כנראה שיש שם שינוי מהירות בהתאם לאיכות הקו. כמו שציינתי אני לא מבין גדול אז אני לא ממש יכול לעזור לך . אם אתה רוצה לבדוק שמשהו אחר לא מפריע כמו המחשב עצמו וזה רק ה HPNA שמגביל אותך אז תחבר מחשב שמחובר HPNA עם כבל ישיר לנתב ותראה אם אתה מקבל קרוב למקסימום שזה בסביבות ה12MB ב 100 מגה.

מבחינת הרוחב פס שאתה מקבל הוא באמת נמוך כי ב N קיבלתי איזה 2.5 בתנאים לא הכי אידאלים שנחשבים לשימוש רגיל בתוך הבית והנתב שלי הוא לא סופר מתקדם (dir615 ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...