העלאת מהירות הנסיעה המקסימאלית בכבישים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העלאת מהירות הנסיעה המקסימאלית בכבישים

ירח אפל

Recommended Posts

כוסות רוח למת, זה הכל.

כמובן שזה לא מה שיעזור למלחמה בתאונות הדרכים וגם לא להקטנת הפקקים והעומס בכבישים. הרי ממילא אנשים נוהגים במהירויות האלו וגבוה יותר ע"ב יומיומי, אז רק הכשרנו את השרץ, לא הועלנו בכלום למעשה. מבחינתי זו החלטה פופוליסטית ותו לא. שלא תבינו אותי לא נכון, אני בהחלט בעד ההעלאה ואפילו להרחיב אותה לכבישים נוספים, אבל רק בגלל המציאות על הכביש והעידן שבו אנחנו נמצאים, זה לא יעזור במאומה לפקקים ותאונות.

בכלל, הרי ממילא הנחה השר את המשטרה שלא לאכוף עבירות מהירות שחורגות מ-10%, כלומר מהירות של 120 קמ"ש היא בפועל 130 קמ"ש מותרים ונכון שזה נועד לכאלו שחורגים מבלי משים אבל ממילא כולם מודעים לזה אז אלו המהירויות שמגיעים אליהן באופן מכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעניין הוא שבכביש 4 בין אשדוד לראשון.

למרות שמותר לפי התמרורים היום לנסוע 110. רוב התנועה מתנהלת בסביבות90-100.

מעטים מאוד הם אלה שמשתוללים ונוסעים יותר מ110. אז בהחלט יש הצדקה למגבלת המהירות הזאת. וגם למצלמות שיאכפו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעניין הוא שבכביש 4 בין אשדוד לראשון.

למרות שמותר לפי התמרורים היום לנסוע 110. רוב התנועה מתנהלת בסביבות90-100.

מעטים מאוד הם אלה שמשתוללים ונוסעים יותר מ110. אז בהחלט יש הצדקה למגבלת המהירות הזאת. וגם למצלמות שיאכפו אותה.

כנראה שALÞHA צודק ואתה באמת לא מתגורר בארץ, שכן רוב התנועה (ואני מדבר על כבישים בין עירוניים מהירים) מתנהלת בהרבה מעל 90-100 קמ"ש, ואתה לא צריך להיות נהג שמשתולל בשביל להגיע למהירויות גבוהות מכך על כביש חדש, טוב ופנוי.

המהירויות בארץ נמוכות ולא הגיוניות וזו עובדה (ושוב אני מדבר חד משמעית על כבישים מהירים וסלולי היטב, ובעיקר על זמנים שבהם אין עומס תנועה כבד, וכמובן שאני מסכים שבתוך העיר המהיריות צריכות להישאר נמוכות והאכיפה צריכה להיות מתוגברת, אם כבר להתקין מצלמות, אז בתוך העיר, לא על כבישים שאנשים מהתחלה נוסעים בהם 20-30 קמ"ש יותר מהמהירות המותרת על פי החוק.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שALÞHA צודק ואתה באמת לא מתגורר בארץ, שכן רוב התנועה (ואני מדבר על כבישים בין עירוניים מהירים) מתנהלת בהרבה מעל 90-100 קמ"ש, ואתה לא צריך להיות נהג שמשתולל בשביל להגיע למהירויות גבוהות מכך על כביש חדש, טוב ופנוי.

בהחלט.

יצא לי לנסוע על קטע הכביש שאתה מדבר מספיק פעמים בשביל להבין שאם נראה לך שכולם מסביבך נוסעים 90-100 קמ"ש כנראה שמד המהירות באוטו שלך פשוט דפוק. מהר למוסך שיכיילו אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...