2 תמוונות מסופ"ש - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 תמוונות מסופ"ש

00Amir

Recommended Posts

הבחירה באורך מוקד קצר ועומק שדה גדול מעניינת, ויחסית יותר נדירה בתמונות מהסוג הזה.

ההכנסה של הרבה רקע יוצרת עניין.

3 הערות -

הבעיה עם אורך מוקד כזה היא שצריך להתקרב לאקשן. להתקרב יותר- אתה קצת רחוק. וזה מסוכן.

מקצוענים משתמשים בהפעלה בשלט רחוק...

אם בחרת להכניס כל כך הרבה רקע - הקימפוז צריך להשתמש ברקע בצורה מעניינת (לצלם מתוך קפיצה כלפי מעלה לשמיים, רקע מסודר של המסלול וכו')

אם אני הייתי עושה את זה - הייתי מנסה לקמפז ללא הרוכב, ולקחת כמה טייקים כשהוא עובר במקומות שונים בפריים.

בהיבט התאורה ומדידת האור, יש מקום לשיפור. חפש של צלמי דאון היל, תראה איך הם עובדים. (להתמקם בפינה עם תאורה שמתאימה לך, פלאש/ים במידת הצורך)

בכלל נראה לי שתמונות כאלה ייתנו לך רעיונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך קונטרסטיות...

זה בסדר גמור.

האחרונה נחמדה. אני הייתי חותך את הימין ומוציא מזה ריבוע יפה, כשהרוכב ממורכז אופקית.

אם כמו שהתמונה נראית עכשיו - הייתי מעדיף לעמוד יותר בזוית מאחוריו כדי לראות יותר מהשקיעה היפה הזו, ובכיוון אליו הוא נוחת. זה למשל משהו שהתכוונתי בלהשתמש ברקע.

אגב - לא אמרתי - אבל טוב עשית שהראת גם אדמה ב3. זה נותן תחושה לגובה הקפיצה.

אני מניח שאת הטריק של לשכב על הרצפה אתה מכיר בשביל להוציא יותר גובה מהקפיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טרקטורון באוויר בלי יחס לקרקע פחות טוב לי..

מה שכן , אני לא מאלה ששוכבים על הרצפה - השארתי את זה בצבא אחרי השחרור :hat:

תודה על היחס והתגובות (גבר שחסר בפורום הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאלה ששוכבים על הרצפה - השארתי את זה בצבא אחרי השחרור :hat:

LOL

לא לחינם כולם עושים את זה... המצולמים יודו לך כשיראה שקפצו הרבה יותר גבוה מאשר במציאות...

תודה על היחס והתגובות (גבר שחסר בפורום הזה)

בכיף.

הסיכויים נגד הפורום הזה גדולים מדי, אין מה להאשים אותו.

בלי חלוקה לקטגוריות דיונים, עם מעט עד 0 מוקדי השראה וידע...

הצלם החובב את תחביבו יחפש באר עמוקה יותר מזאת לשתות ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזה ?

דרך אגב - התמונות הראשונות עברו עריכה במחשב ורק עכשיו אני רואה כמה התמונה אובר קונטרסטית.

למרות שזה לא גורע מהתמונה בכללי זה ישר בלט לי לעין האדמה בתמונה השניה. קצת ציורית, פחות טבעית.

בתמונה השלישית אהבתי את הביצוע, נותן פרספקטיבה לגבי הגובה של הטרקטורון... עף באוויר . ובצד ימין באיזור הקרקע יש תחושה שהכל מתייבש יחסית לצד השמאלי.

ובלי שום קשר לנושא הזה אני אוהב את התמונות שלך, תמשיך לפרסם כי כיף לראות! אפילו שאין הרבה מגיבים (בינהם גם אני שעדיין טרי בתחום הזה של הצילום), ו..כן, אפילו ש"עוד אחד" הוא כמעט היחיד שפעיל פה ברמה רצינית בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...