Asus K50IE שווה או לא שווה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus K50IE שווה או לא שווה?

dor962

Recommended Posts

אני רוצה לקחת את חבילת הגלישה של אורנג'-

179 ש"ח לחודש, ואני מקבל מחשב Asus K50IE T4400

אני צריך מחשב נייד לעיצוב (פוטושופ, פלאש וכ'ו), ושאולי יוכל להפעיל גם משחקים- לא כל כך כבדים (Wow- על Mid-low לא יותר מידי)

רציתי לדעת אם המחשב הזה עומד בדרישות, ומה אתם חושבים על הדיל של אורנג' בכללי?

ואיך האינטרנט שלהם?

http://www.orange.co.il/he-il/Catalog/Computers/pages/Asus/Asus_K50IE/

תודה לעוזרים (אם יש איזושהי חבילה שאתם חושבים שיותר משתלמת אני אשמח לשמוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תעשה לעצמך טובה הרבה יותר גדולה אם תתרחק מהעסקה.

לפני שאני מתייחסת למחשב עצמו, להריץ משחקים על מחשב נייד דורש נייד עם כרטיס גרפי נפרד.

לרוב כרטיס גרפי כזה מעלה את מחיר המפרט בהפרש לא קטן.

מומלץ לפני קניה לדעת מה הסכום שיש לך להוציא ולחפש לפיו את המוצר הכדאי ביותר לדרישות (גם אם זה אומר לוותר על חלק מהן לטובת השאר)

בנוגע למחשב עצמו - מדובר בנייד חלש ומאוד לא כדאי.

במחיר של העסקה (6500 שח ל-3 שנים) אתה יכול לקנות נייד הרבה יותר טוב בכ-3500 שח,

ואם אתה מאוד רוצה סלולרי לקחת חבילת דאטה של 2 ג'יגה בכ-60 שח לחודש וסה"ך עוד כ-2100 שח ל-3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה - K50IJ (כבר חודש) ואני מאוד מרוצה ממנו. ממה שראיתי מהמפרט של הדגם שציינת (שעולה על זה שלי), יש לו דווקא כרטיס מסך נפרד ובסך בכל הוא עושה רושם מצויין עבור המחיר. אבל, כמו שאמר הבחור מעלי, תתרחק מכל העסקאות של חברות הסלולרי וכל אלה שמציעים כביכול ניידים במסגרת עסקאות. הן אף פעם לא משתלמות ולא רק שלא יוצא לך זול, אתה משלם יותר.

הנה המפרט שהם מוכרים ב-KSP

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspjerusalems&uin=10727

הערה/הסתייגות:

אין לי מושג עד כמה תובענית תוכנת הפוטושופ שאתה משתמש בה ואם זה יעבוד על המחשב הזה אבל מה שבטוח זה שכדאי להתרחק מה"עסקאות המשתלמות" האלה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תעשה לעצמך טובה הרבה יותר גדולה אם תתרחק מהעסקה.

לפני שאני מתייחסת למחשב עצמו, להריץ משחקים על מחשב נייד דורש נייד עם כרטיס גרפי נפרד.

לרוב כרטיס גרפי כזה מעלה את מחיר המפרט בהפרש לא קטן.

מומלץ לפני קניה לדעת מה הסכום שיש לך להוציא ולחפש לפיו את המוצר הכדאי ביותר לדרישות (גם אם זה אומר לוותר על חלק מהן לטובת השאר)

בנוגע למחשב עצמו - מדובר בנייד חלש ומאוד לא כדאי.

במחיר של העסקה (6500 שח ל-3 שנים) אתה יכול לקנות נייד הרבה יותר טוב בכ-3500 שח,

ואם אתה מאוד רוצה סלולרי לקחת חבילת דאטה של 2 ג'יגה בכ-60 שח לחודש וסה"ך עוד כ-2100 שח ל-3 שנים

מה זאת חבילת דאטה ואיפה אני לוקח את זה?

אתה מתכוון לחבילה שמוגבלת ל2GB?

איזו חברה נותנת את זה במחיר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שמעניין את סלקום אם יש לך טבלט או לא?

גש לעמדת מכירה, תגיד שאתה צריך סים רגיל לטבלט אנדרויד עם תוכנית 2 ג'יגה וזהו. הם לא צריכים הוכחות.

הנייד של HP טוב בהרבה מנייד הראשון של אסוס, קח בחשבון שהמחיר באתר הוא מחיר פתיחה. המחיר האמיתי כנראה גבוה יותר.

הנה אופציה זולה יותר עם כרטיס מסך עדיף:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=124345

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שמעניין את סלקום אם יש לך טבלט או לא?

גש לעמדת מכירה, תגיד שאתה צריך סים רגיל לטבלט אנדרויד עם תוכנית 2 ג'יגה וזהו. הם לא צריכים הוכחות.

הנייד של HP טוב בהרבה מנייד הראשון של אסוס, קח בחשבון שהמחיר באתר הוא מחיר פתיחה. המחיר האמיתי כנראה גבוה יותר.

הנה אופציה זולה יותר עם כרטיס מסך עדיף:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=124345

גם פה זה מחיר פתיחה..זאת הצעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה המחשב שמומלץ לצרכים שלי, במחיר הזה?

אני חייב לציין שהוא נראה זול בצורה מחשידה.

יש מחשבים של וDell שהרבה יותר יקרים ממנו והרבה פחות טובים ממנו...

נראה לי שזה המחשב שאני אזמין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום, שאם יש לך תקציב להרחבת הזכרון ל-4 ג'יגה ולהוספת שנת אחריות נוספת (בעוד כ-300 שח), להשקיע את ההפרש.

מודם סלולרי פשוט אפשר להזמין מ-DX או למצוא בארץ במחירים של כ-200 שח, אם הגלישה מאוד חשובה לך.

אין ספק שזו עסקה הרבה יותר טובה מהעסקה של אורנג'.

הסיבה לדעתי למחיר הזול יחסית הוא שלפוג'יטסו עדיין אין שם בארץ, והיבואן נותן מחירים מאוד תחרותיים.

אם תחלק את מחיר המחשב (כ-3500 שח, עם השדרוגים והמודם הסלולרי) יחד עם חבילת הגלישה ב-69 שח, ל-36 חודשים

תגיע למחיר של כ-170 שח לחודש, מול 210 שח שעולה העסקה של אורנג' - כל עוד אתה בחבילת גלישה (אחרת מחיר המחשב הוא 130 שח לחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...