הכרמל אחרי השריפה הגדולה- סיור פנורמי ראשון מסוגו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרמל אחרי השריפה הגדולה- סיור פנורמי ראשון מסוגו

lt mor

Recommended Posts

שלום רב,

אני מזמין אתכם לסיור מצולם ייחודי וראשון מסוגו בנקודות שנפגעו בשריפה הגדולה.

במסגרת סיור שערכתי הגעתי למקומות שונים בכרמל וסביבתו, ערכתי את הצילומים לסיור פנורמי המאפשר לכם להרגיש כאילו גם אתם הייתם שם.

ניתן להסתכל על המקומות ב °360 וכן להיכנס לתוך התמונות (zoom-in) ולראות גם את הפרטים הקטנים.

הסיור מצולם בטכנולוגיה ייחודית שברשותי, המאפשרת לבצע סיורים וירטואלים ברמה גבוהה עם יכולות שטרם נראו.

אתם מוזמנים להתרשם מהסיור בכרמל.

ובנימה אישית- קשה לתפוס מה כילתה השריפה, נראה כי העבודות בשטח מתבצעות במלא המרץ וכולי תקווה שתושבי בית אורן והסביבה ישובו במהרה לשגרת חייהם.

לכניסה לסיור

http://dl.dropbox.com/u/3848750/carmel%20on%20fire%20with%20sound/carmel%20after%20sound.swf

בחלק מהמחשבים טעינת הסיור עשויה לקחת מס' דקות, שווה לחכות

אסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה מדהימה, חבל שהמראות כאלו מדכאים. מעניין כמה זמן יעבור עד שחלק מהמסלולים בכרמל ישתקמו לרמה שנראה ירוק.

אתה צודק,אבל גם אני הלכתי לטייל שם בשבוע שעבר ודווקא התעודדתי. זה נראה ה-ר-ב-ה יותר טוב ממה שהתקשורת ציירה. (באמת הרבה יותר טוב). שריפה שכילתה הכל ניתן לראות רק במקומות מעטים כגון ליד כלא דמון וביער ניר עציון. לא ראיתי את השטח לגמרי (צריך מטוס או שיטוט בשבילים,וזה קק"ל מעדיפה שלא נעשה)

לפותח הדיון,עבודה מדהימה. יופי של דבר.

ובלי קשר לטענה שהזכרתי קודם,הסקרנות שלנו לא טובה לשיקום השטח. יש מקומות אחרים שאפשר לקחת את הרגליים,הארץ מספיק יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מרשים ומעציב בו זמנית, באמת כמעט כמו להיות שם, מינוס הריח.

אתה צודק,אבל גם אני הלכתי לטייל שם בשבוע שעבר ודווקא התעודדתי. זה נראה ה-ר-ב-ה יותר טוב ממה שהתקשורת ציירה. (באמת הרבה יותר טוב). שריפה שכילתה הכל ניתן לראות רק במקומות מעטים כגון ליד כלא דמון וביער ניר עציון. לא ראיתי את השטח לגמרי (צריך מטוס או שיטוט בשבילים,וזה קק"ל מעדיפה שלא נעשה)

ובכל זאת עובדה ש50,0000 דונם נשרפו... קשה להעביר את זה בכמה , לא משנה כמה מקצועיות. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...