משפט קצב-משה קצב הורשע בכל הסעיפים כולל 2 מעשי אונס - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפט קצב-משה קצב הורשע בכל הסעיפים כולל 2 מעשי אונס

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצב מצטייר מכל הסיפור הזה כאדם דוחה ומושחת שלא מהסס לנצל את השררה שבידו ע"מ להשיג את

מה שהוא רוצה.אבל אונס?...מה שכתבתי כאן קודם לא כוון כלפי קצב אלא כלפי השופטים.איך הם קובעים שהיה כאן

אונס? אשה שנאנסה חוזרת לעבוד עם הבוס שאנס אותה כבר למחרת כאילו כלום...? היא בכתה, צעקה,התחננה,

והוא התעלם מתחנוניה וביצע בה את זממו? למה היא לא פנתה למשטרה? הוא איים שירצח אותה?

אולי כל בוס ששוכב עם המזכירה שלו מוגדר אוטומטית כאנס...ראו הוזהרתם.

כן ולא,זה לא פשוט. מחקרים מצד אחד טוענים שנשים בעת מקרה כזה נהפכות למאובנות פיזית ולא יכולות להתנגד.

מצד שני יש נטייה טבעית לזיכרום הLTM (לטווח ארוך) לבצע טרנספורמציה לאירועים חריגים שקרו בעבר בהשפעת הסביבה.

כלומר אפשר להבין את המתלוננת שלא בעטה לו בביצים כפי שאתה מצפה (כנראה מההלם),ומצד שני יכול להיות שהייתה חוסר הסכמה מוחלטת והיא בדיעבד שיכנעה את עצמה שזה לא נכון ויצאה נגדו (או הצטרפה למישהי). אני אישית מאמין שאין כל ספק שהוא אנס אותן,פשוט מקריאת הפרופיל הציבורי האיש.

מה שכן אין ספק שהיום יש בעייתיות מסויימת בעובדה שאקט עם בחורה יכול להסתיים באשמת אונס. אני כן יכול להגיד לך שהרבה פעמים דחיתי מגע עם בחורות לא פיכחות שהתחילו איתי כי זה עלול להתנקם בך למשל,וכשבחורה באקט חד פעמי אומרת לא אתה חושב פעמיים לפני שאתה בודק אם היא באמת מתכוונת לזה.

אותי אישית יותר מטרידה העובדה שהוא מנסה לשחק (ומצליח) על השד העדתי,שיש אנשים ברחוב שמאמינים לכך שכל המשפט הזה מכוון נגדו כי הוא מזרחי שהצליח.

לזה שמעליי,זה לא סתם זה בטוח (במיוחד במקרה בר לב),אבל כשמישהו מתעסק עם עסקאות מסריחות שלא יתפלא אחרי זה למה כשמוציאים עליו רפש הוא יוצא מלוכלך. אם אנשים לא מסוגלים לשחק לפי קודי המוסר של החברה,שיסבלו. זה לא מנע מפולטיקאים ואישי ציבור להתנהל במדינה במשך 50 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי , הבחור הזה הוא חלאה מסוג דוחה במיוחד , אחד שלא היסס לנצל את הכוח והשררה של המערכת כדי לסדר לעצמו זכויות יותר בגופן ובנפשן של הכפופות לו , זהו אונס רבותי , הוא הכריח אותן לקיים איתו יחסי מין - נקודה .

הוא ניצל את המישרה שהופקדה בידיו לטובת הג'ונסון המסריח שלו ולא למען שרות הציבור , מקרה קלסי של עבד כי ימלוך , בן אדם תאוותן ומניפולטור מהסוג השפל במיוחד , חלאת אדם בקיצור - זה הניבחרים שלכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/images/news/1015-09.pdf

הכרעת הדין.

אני עדיין קורא אבל ח'ברה, זה חומר מרתק (לא צוחק). אני ממליץ לכל אחד לעיין במסמך הזה (שהוא רק תמצית המשפט).

קראתי את הכל, הבן אדם פשוט כרה בור לעצמו עם עדויות סותרות ושקריות אחת אחרי השניה, שהופרכו אחת לאחת במהלך המשפט.

כשנאשם במשפט אונס מתנהג כך, ולעומתו המתלוננות מציגות גרסאות קונסיסטנטיות, שזוכות לתימוכין חיצוניים רבים, אף בית משפט לא יכול להוציא אותו זכאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהוא עשה שימוש בכוח שלו כמעביד, כנשיא המדינה, וכאישיות פוליטית עם הרבה קשרים והשפעה.

אתם שוכחים שהכל התחיל בסחיטה של אותה אחת שהפכה בהמשך למתלוננת.

לדעתי יש כאן הרבה אפור כמו שהפרקליטות ידעה ויודעת.

לדעתי לפחות אותה סחטנית שהתחילה את כל הספור ניצלה אותו באותה מידה שהוא ניצל אותה, וכשלא קיבלה את כל מה שהבטיח היא הרגישה כמו "קורבן" והחליטה לסחוט אותו באיומים.

הסיפור התפוצץ והיא מצאה את עצמה נאלצת לתפוס עמדה.

הוא מצא את עצמו מואשם.

האיומים שלה התממשו.

ואז עוד דמויות מהעבר שאולי נוצלו וניצלו צצו כמו פטריות אחרי הגשם.

אין ספק שהוא לא בסדר.

אין ספק שהסחטנית לא בסדר.

אין ספק שהיועץ המשפטי לממשלה לשעבר לא היה בסדר.

אין ספק שהפרקליטות לא בסדר.

אין ספק שהתקשורת לא בסדר.

אין ספק שהשופטים לא בסדר.

מבחינתי במקרה הזה יש הרבה אשמים ורק נענש אחד שמשלם בשביל כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהוא עשה שימוש בכוח שלו כמעביד, כנשיא המדינה, וכאישיות פוליטית עם הרבה קשרים והשפעה.

אתם שוכחים שהכל התחיל בסחיטה של אותה אחת שהפכה בהמשך למתלוננת.

בלבלת את הדברים לגמרי.

הפרשה התחילה כאשר קצב התלונן למני מזוז שא' מבית הנשיא סוחטת אותו - היא זומנה לחקירה, והתברר שלא היו דברים מעולם.

אותה בחורה בכלל לא נכללה בכתב האישום. הוא הורשע באונס של מישהי אחרת לחלוטין, בזמן תקופת כהונתו כשר תיירות, ולא כנשיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום לא היו דברים מעולם.

היו כל כך הרבה דיבורים על א מבית הנשיא.

זה מה שהתחיל את כל הסיפור.

זה שהפרקליטות החילטה בסופו של דבר אחרי העדויות ואחרי ההסדר טיעון ואחרי בלגאן התקשורת לא לצרף אותה לתביעה רק מראה כמה הפרשה הזאת לא תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנהלות לא תקינה של הפרקליטות לא אומרת שמשה קצב הוא לא אנס. תקרא את הכרעת הדין ותראה שהשופטים התייחסו לכל הטיעונים של ההגנה. קצב זכה להגנה של פרקליטי צמרת וגם זה לא הוציא ולא יוציא אותו מהמצב שהגיע אליו. אני מהמר שלא קראת את המסמך ואתה פשוט מנחש שלא הכל מושלם ובטח יש פה איזה טריק. גם אני לא חושב שכולם היו פה מושלמים אבל אני בטוח שמשה קצב הוא עבריין מין שלא יודע לשמור על הפה, הידיים והזין שלו. הוא חשב שכולם מטומטמים והוא חזק ואין עליו.

הוא טוען שלא היה לו דבר עם המתלוננת ופרקליטיו רומזים שהם שכבו בהסכמה. השופטים לא טיפשים ולא קשה להריח פה את הסרחון מהשקרים של הנאשם והסובבים אותו. היא הייתה מאוהבת בו, כן ממש, בחלאה הזה. אולי אישתו נשארת איתו כי היא מקווה שישאר יותר כסף אם יקלו בערעור בעליון. אבל גם לה צריך להיות ברור שמזה שנים בעלה הוא סוטה מין ששולח ידיים ויותר מזה.

מההתחלה ידעו בפרקליטות (ולא רק שם) שקצב אשם ובגלל זה חששו שלא יצליחו להשיג הרשעה והעדיפו עסקת טיעון ושיעוף הסוטה הזה ממוסד הנשיאות ומהחיים הפוליטיים. הפרקליטות לא הייתה בטוחה שתוכל להשיג הרשעה באינוס ועל הטרדות מיניות חלה כבר התיישנות אז קצב יכול היה לצאת נקי. קצב לא רצה שאפילו יחשבו שהוא שולח ידיים והימר על כל הקופה ובניגוד לעצת פרקליטיו. "נלחם על חפותו", כן ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארטי , אישה שנאנסת לא "שילמה" את המחיר ???

הבחור השתמש במעמדו לשגל - חד וחלק קרי אונס

בית המשפט חושף את ה"שיטה" שלו לביצוע ואתה טוען עוד בכלל שהוא "משלם את המחיר " ? לצערי הוא לא יכול לשלם את המחיר של כול אותם נשים ואנשים שהוא ניצל על חשבוני הבן אדם השקרן והנוכל הזה ( כך בית המשפט קבע ) אתה חושב שהיה קל לבית המשפט להציג את הנשיא השמיני של המדינה בצורה הזו ? אתה חושב שמר קצב לא פעל בכל מאודו להתגונן ועדיין הוא הורשע בצורה גורפת ומשכנעת כל כך ? כיצד אתה בכלל יכול להעלות על דעתך שהוא בצל צילו של ספק בכלל לא אשם ?

ניתנה לו הזכות והאפשרות המקסימלית להתגונן ועדיין הוא נמצא אשם - אין כאן ספק בכלל - ואתה גם תראה שבית המשפט העליון יקבע כך .

אני רק חושב על כל הנשים שבחרו לא להתלונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהוא לא עשה או שהוא לא אשם ושלא מגיע לו עונש.

מה שאותי מאוד מטריד זה שהדרך שכל זה התנהל והתרחש, זאת בדיוק הדרך שמחר לך יעשו בדיוק אותו דבר גם אם אתה לא ממש אשם.

אי אפשר להבדיל במקרה הזה בין מקרים של הטרדה מינית, יחסי מין בהסכמה תחת מרות, לבין אונס (בגלל סדר השתלשלות האירועים הלא תקינה מאז תחילת הפרשה).

מחר אתה מנהל בחברה גדולה ויוקרתית שבאופן טבעי הצטבר נגדו הרבה טינה מאנשים שפוטרו ומחברות מתחרות.

עובדת שפוטרה מחליטה לסחוט אותך.

אתה פונה לאחד חברי הוועדה שעל נאמנותו אתה סומך שנים.

הוא ישר חושב מה יקרה אם/כשהסיפור יתפרסם מה יהיה עתידו ועתיד החברה.

הוא מחליט לספר ולשכנע את שאר חברי הוועדה שמחליטים להעיף אותך לצמצם נזקים ולרשת את תפקידך.

הסיפור מודלף לעיתונות, אותה עובדת נחקרת ע"י המשטרה ורק אחרי שנה נמצאת שקרנית מניפולטיבית.

בנתיים כמה עובדות לשעבר או קיימות מחליטות שההומור החופשי שלך גובל בהטרדות מיניות.

מזועזעות מהמסע התקשורתי שמצייר אותך כאנס סידרתי הם בוחרות לצרף את קולן למען כל בנות .

החברות המתחרות לא יושבות בשילוב ידיים.

מדובר על עסק של עשרות ומאות מיליוני דולרים.

שוחד פה ושם מביאים עדויות קשות מאנשים שגם מעוניינים לחסל אותך מסיבות אישיות, גם מסיבות כלכליות, וגם בשם ה"צדק" שהציבור והתקשורת "דורשים".

ואתה לא אשם בכלום חוץ מבדיחות גבוליות פעמיים בשבוע, הערות חיזוק אגו שאתה מרעיף על כל העובדים, וכמה רומנים שהיו לך עם עובדות במשך 25 שנה שהחברה קיימת שלא ממש שונות מעשרות אלפי סיפורים שנגמרו בחתונה פה אצלנו בארץ .

זאת לא דוגמא השוואתית מדויקת למצב כי אצל קצב זה הרבה יותר מורכב.

מצד אחד יש פרשיות, מצד שני הוא נוקט עמדה מכחישה כי הוא נלחם כל שמו הטוב.

וכל מעורבות גם אם לא חמורה, תחתום מבחינתו את שמו הטוב ותמיכת משפחתו וידידיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארטי

אני זוכר את הדעה שלך מאז ואני רואה שהיא לא השתנתה למרות שאתה מבין שזה לא הבן אדם - אתה מבין שזה אחד חלאה ? לא בגלל רק האונס וכו אלא בגלל הליפני כן , הוא היה חלאה מאז ומתמיד , כל כך הרבה סיפורים התהלכו עליו במסדרונות והוא היה בן אדם שבכוח ובפחד שהוא היה משתמש הוא השתיק את האנשים ובעיקר נשים כמו כן הטובות ההנאה שהוא היה מחלק גרמו לו לקנות את עדת המסייעים שלו - הוא אחת הדוגמאות המבחילות והמפחידות ביותר לשילטון מושחת , האם אתה מעכל את זה ? ללא שום קשר עוד לאונס וכו , כלומר לדעתי האונס היה פועל יוצא של מדיניות שילטונית מושחתת שהופעלה אל מול גופן ונשמתן של הנשים האלו .

כעת לסנאריו שציירת .

כל מנכל וכל מנהל אחר שהייתה מופקת כנגדו עלילה , יש מצב שבו היו האנשים והנשים שמכירים אותו באים קדימה ומעידים לטובתו , אליבי אופי וכו .

במקרה של קצב לא רק שאף אחת ואחד לא בא קדימה אלא מי שבא התגלה כמשענת קנה רצוץ ומי שבא היו אלו רק עוד תלונות שהתגלו וחלקן בכלל לא יכלו להכנס לתביעה ,

הבנת ?

התסריט שלך לא עובד במציאות , הוא רק עובד בדימיון ובפחדים שלך , אדם שהתנהג כשורה יהיו לו "מגינים" משלו , נכון שלא לעולם חוסן ונכון שגם אדם ישר ותמים יכול להיוות מופלל , אבל אל תשכח שאנחנו לא מדברים על ישראלי שחבורה של טייקונים החליטו להפליל אותו , אנחנו מדברים על איש עם הרבה כוח וחוזק , זה ,כוחות" .

במקרה של קצב ככול שחפרו עמוק יותר מצאו יותר "חרא" לכן התסריט שלך לא מציאותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מעניין אותי אם הוא חלאה או לא.

מבחנתי הוא אשם ומגיע לו להיענש לפחות על חלק מהדברים.

מה שאותי מטריד זה כמה בקלות כל הגורמים מוכנים לעבור על כל חוקי ההתנהלות המשפטית התקשורתית והמוסרית במטרה לדרוס נאשם(שיכול גם להיות קורבן) שעוד לא הוכחה אשמתו.

וכולם חושבים שזה בסדר כי המטרה מקדשת את האמצעים.

כשהדרך הזאת הופכת מקובלת מובנת ולגיטימית, כל מניפולטור קטן יכול לגלגל כדור שלג על קורבנות מסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...