משפט קצב-משה קצב הורשע בכל הסעיפים כולל 2 מעשי אונס - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפט קצב-משה קצב הורשע בכל הסעיפים כולל 2 מעשי אונס

stone cold

Recommended Posts

נו, אז הטריק הגאוני התפוצץ להם בפרצוף פתאום, כנראה הפרקליטות לא הכי חכמה אבל השופטים כן.

אני לא חושב שהם ניסו לעשות תרגיל כזה אני חושב שקצב פשוט דפק להם את ההסדר טיעון ברגע האחרון

זה היה הסדר טיעון חלומי במצב שנוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קראתי את פסק-הדין, אבל משהו לא ברור לי:

כתב האישום בעניינה של א' ממשרד התיירות, שבגינו הורשע קצב מתייחס לאירוע שהתקיים באפריל 1998 בתל-אביב. במהלך האירוע, פנה, קצב שכיהן אז כשר התיירות, לא' ממשרדו ואמר לה כי שכח דבר מה, וביקש ממנה להתלוות אליו כדי לקחתו. במשרד, הוא אנס אותה. עוד מתאר כתב האישום כי חודשיים לאחר מכן ביקש קצב להיפגש עם א' בבית מלון - שם הוא אנס אותה שוב, ואמר לה: "תירגעי, את תיהני".

אישה שעוברת טראומה נוראה כמו אונס, במקום לרוץ למשטרה, להורים שלה, לחברים שלה ולבכות, ממשיכה לעבוד באותו

תפקיד עם האיש שאנס אותה?...ואם זה לא מספיק, אז חודשיים לאחר מכן היא מסכימה להיפגש איתו בבית-מלון?..

איזה מין אונס זה...? על פניו נראה לי זילות של המונח "אונס".אולי אם הייתי קורא את פסה"ד הייתי משנה את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט תמוה.

יכול מאוד להיות שאני לא בקיא בפרטים, אבל נראה כאילו אין תשתית ראייתית לתביעה, והכל מסתמך על עדות הנפגעות. כל מה שצריך בשביל להאשים גבר באונס בישראל של 2010 זאת עלילה שפרטיה נלמדו בעל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדיונים במקרי אונס הם בדלתיים סגורות, לכן קשה באמת לדעת מה טיב חומר הראיות.

עם זאת, עצם העובדה שצריך יותר ממערכת אלף-בית אחת בשביל לתאר את כל המתלוננות נגדות, גורמת לי לחשוב שלא יתכן שהכל שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם ניסו לעשות תרגיל כזה אני חושב שקצב פשוט דפק להם את ההסדר טיעון ברגע האחרון

זה היה הסדר טיעון חלומי במצב שנוצר

בהתחשב בזה שהוא מוח ציפור זה סביר. הוא ניסה לתמרן את העדות במשפט ויש על זה עדויות, אחרת לא היה לו כזה מוניטין של מניפולטור ועל כן הוא כנראה שילם מחיר כזה כבד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא למדינת .

למשה קצב לפחות יש את הזכות לפרסום בתקשורת. כשמדובר בפלוני אלמוני, הוא נכנס לתוך סיוט שאין ממנו דרך החוצה - על לא עוול בכפו.

זאת ממש לא זכות....דמך נשפך בראש חוצות. למתלוננות, לעומת זאת יש זכות לשמור על אלמוניותן.זוכרים את מסיבת-העיתונאים

של א' מבית הנשיא (זאת שהשמיטו מכתב התביעה)? בפנים מטושטשות היא התבטאה כלפי משה קצב בצורה נוראה.אם היא צודקת,

מדוע היא לא חושפת את פניה ואת שמה?

רוב הדיונים במקרי אונס הם בדלתיים סגורות, לכן קשה באמת לדעת מה טיב חומר הראיות.

עם זאת, עצם העובדה שצריך יותר ממערכת אלף-בית אחת בשביל לתאר את כל המתלוננות נגדות, גורמת לי לחשוב שלא יתכן שהכל שקרים.

אני בכלל לא טוען שהכל שקרים.אני גם מאמין שא' ממשרד התיירות אכן אמרה את העובדות הנכונות, כלומר לא שיקרה.

אבל איך השופטים מפרשים את מה שקרה שם כאונס הוא אכן תמוה מאד ומעורר דאגה.במידה ולא כתוב בפסק-הדין,

אז צריך להתפרסם מה בדיוק קרה שם, כדי שנדע מה מוגדר בעיני בתי המשפט בישראל כאונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה, עוד יהיה עירעור לעליון. הימור שלי שבכלא הוא לא יבלה דקה אחת.

נשיא לשעבר לא יישב בכלא,ישנו איזהשהוא סידור אחר(לא זוכר את כל הפרטים),כמו שלמשל שראש ממשלה לשעבר לא יישב בכלא.

בקיצור הוא יהיה במעצר בית בכל התקופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את פסק-הדין, אבל משהו לא ברור לי:

אישה שעוברת טראומה נוראה כמו אונס, במקום לרוץ למשטרה, להורים שלה, לחברים שלה ולבכות, ממשיכה לעבוד באותו

תפקיד עם האיש שאנס אותה?...ואם זה לא מספיק, אז חודשיים לאחר מכן היא מסכימה להיפגש איתו בבית-מלון?..

איזה מין אונס זה...? על פניו נראה לי זילות של המונח "אונס".אולי אם הייתי קורא את פסה"ד הייתי משנה את דעתי.

אבל הוא טען שלא היה כלום אפילו לא חיבוק מיני

יכלו להוציא אותו נקי כמאת כמו שלג

הוא היה יכול להגיד לתקשורת שזה היה היא הבנה מצידו והיה יוצא כמו רמון

אבל הוא טמבל

בעניין כלא צריך באמת להיות משהו סופר חריג שהוא לא ישב

בגדול גם בעירור אין לו הרבה סיכוי לצאת בלי כלא

מה שכן די בטוח שיבודדו אותו מאחרים -הם לא ירצו פרסום שנשיא לשעבר קיבל מאחורה בכלא

הוא בטח יקבל תנאים טובים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורשע בשני סעיפי אונס ויישב במעצר בית? נו באמת, אנשים פה לא מרוכזים. שמעתי שקצב מצוברח ושלא הלך לבית הכנסת הבוקר. אפילו הירקן שלו הביא לו סחורה ואמר שסתם תפרו לו תיק. בחיי, כמה מטומטמים יש בעולם. אנשים פה גם מתבלבלים וחושבים שהמשפט היה בעיקרו מילה של מתלוננת נגד מילה של קצב והשופט הטיל מטבע והימר על צד אחד. קצב סיבך עצמו בשקרים ונגדו עומדות מספר מתלוננות (וכאלה שלא הוחשבו אפילו בתביעה) והגמד השחום והנאה הזה (אני בהחלט יכול להבין איך נשים נמשכות אליו בטירוף) ימצא עצמו בכלא כמו שר האוצר ובכירים אחרים.

אין בי טיפה סימפטיה לשקרן הזה וליבי ליבי על זה שלא התפלל שחרית בבית הכנסת. אדם מאמין בדרכו לכלא? מי היה מאמין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב מצטייר מכל הסיפור הזה כאדם דוחה ומושחת שלא מהסס לנצל את השררה שבידו ע"מ להשיג את

מה שהוא רוצה.אבל אונס?...מה שכתבתי כאן קודם לא כוון כלפי קצב אלא כלפי השופטים.איך הם קובעים שהיה כאן

אונס? אשה שנאנסה חוזרת לעבוד עם הבוס שאנס אותה כבר למחרת כאילו כלום...? היא בכתה, צעקה,התחננה,

והוא התעלם מתחנוניה וביצע בה את זממו? למה היא לא פנתה למשטרה? הוא איים שירצח אותה?

אולי כל בוס ששוכב עם המזכירה שלו מוגדר אוטומטית כאנס...ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אותו, אם הוא יודע שהוא אשם, למה הוא לא הודה ולקח את הסכם הטיעון לפני שנתיים? טמטום מוחלט. עכשיו הוא אוכל את עצמו על זה... הוא נכנס בליינד במשחק פוקר שהוא עצמו ידע שיפסיד בו. לא חבל? :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש בלבול לגבי המילה אונס או אישום באינוס. מהמעט שאני יודע, אונס זה לא רק מה שרואים בסרטי איימה. קצב לא שלף סכין והצמיד לצווארה תוך שהוא תולש את בגדיה וחותך בבשרה. החוק גם השתנה בשנים האחרונות לחומרה. הבנתי שאין חובת הוכחת הפעלת כוח. צריך להבין שלא כל מעשי האינוס שווים אבל בשורה התחתונה, כאשר האשה מסרבת לשכב איתך ואתה מתעקש והיא מבקשת/מתחננת שתניח לה, אתה כבר לא "סתם" מטריד אותה מינית אלא מסתכן באינוס. אני גם לא בטוח שנדרשת חדירה. צריך להבין שהחוק נועד למנוע מכל מני סוטים לחמוק בטיעונים כמו "בכלל לא הפעלתי כוח" (מותר לאנוס נשים חלשות או שנמצאות בהלם ולא מתנגדות "מספיק").

אני גבר ואני בהחלט יכול להבין את החשיבה הגברית של "מה כבר עשיתי?" או "ת'כלס היא כמעט לא התנגדה ואולי היא רצתה את זה". אבל ח'ברה, לא לחשוב עם הזין. הסימן היחיד שקובע זה שהבחורה מסרבת וגם אם בסרטים מסוימים שראיתם היא "סתם" מתנגדת ובסוף נהנית, תיזהרו שלא תמצאו עצמכם בסרט שונה לגמרי. בכלל גברים קשה להם (לנו) להבין את המצבים הקשים שנשים מוצאות עצמן בהן. גם אם החוק מקל או מגונן מדי לפי תחושת כמה גברים, זה עדיין עדיף מאשר מצב בו מיזמוזי נשים בעבודה זה נורמטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אהבתי את ההודעה :xyxthumbs:

אבל לי עדיין מרגיש מוזר שיש פתאום כלכך הרבה אנשים בעלי תפקיד בכיר שנתפסו באונס, זה נראה כאילו כל מי שרוצים להדיח מהתפקיד מלבישים עליו תיק אונס

זה לא שאני לא מאמין , אבל זה כבר יותר מידי מיקרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...