המסך מהבהב/נמרח כשמסובבים את העכבר במשחקים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך מהבהב/נמרח כשמסובבים את העכבר במשחקים

IceDragon

Recommended Posts

שמתי לב שזה קרה לי בעבר קצת במשחקים מסויימים, לא ממש הפריע לי, בקושי שם לב אליה.

אבל עכשיו ב-BFBC2 זה ממש בולט, כשאני עומד מול אובייקט וזז מסביבו אז הוא נמרח טיפה, אז כל הדברים שנמצאים מולי, כולל כל העצים והבתים הרחוקים, כולם נמרחים, כשאני מתקרב אליהם אני יכול לראות את זה בבירור.

המחשב שלי חדש, אני מריץ את המשחק על 100 FPS, עדכנתי דרייבר לכרטיס מסך.

החלפתי עכשיו מסך וראיתי שהבעיה נשארה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי עכשיו מסך וראיתי שהבעיה נשארה אז זאת לא בעיה במסך.

הכרטיס מסך חדש, מה יכול להיות שהוא פגום? אני לא רוצה לחשוב על זה אפילו.

במשחקים אחרים שמתי לב לבעיה הזאת אבל זה לא היה ממש בולט, אבל רק ב-BFBC2 זה ממש בולט ככה שכל האובייקטים כולל כל העצים והבניינים, אפילו הרחוקים, נמרחים טיפה.

לזה שמעליי, אין לי ספק אחר...ומה זאת אומרת קבלים נפוחים? קניתי את המחשב לפני חודשיים, עוד אין בתוכו יותר מדיי אבק.

הדבר היחידי שלא בדקתי זה את החום של הכרטיס מסך, לא יודע איך בודקים את זה, פעם בדקתי ב-everest אבל משום מה דווקא את זה לא היה רשום.

עזרה משהו? אולי זה באפשרויות של הדרייבר?

ואולי זה בכלל בעיה במשחק וככה הוא אמור להיות? למשהו פה יש BFBC2 עם FPS טוב ורוצה לבדוק בשבילי אם זה אמור להיות ככה? כנס למולטי, לך ליד בית מסויים, שבור את הדלת, תשאר בחוץ מול 2 הקורות של הדלת ששברת, תלך ימינה שמאלה ימינה שמאלה ותגיד לי אם אתה רואה שהקורות נשארים ישרים תמיד או שיש הרגשה שקצת הרענון מרענן אותם יותר מדיי לאט ואז יוצא שהם נמרחים טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אני לא רואה את זה, זה איטי מדיי.

בדקתי ב- vintage(איזה 10 דקות של סרטונים) וזה הופיע פעמיים.

אני שם לב לזה במשחק במיוחד כשאני נמצא מול משהו ושיש ברקע אור, וגיליתי משהו חשוב... כשאני מקליט את זה עם fraps אז בסרטון אני לא רואה את הבעייה! וכשאני שם את זה על vsync אז אני לא שם לב לזה, בקושי.

אז מה זה יכול להיות?

מצאתי סירטון של משהו שזה קרה לו כמה פעמים, לפחות ככה תדע איך זה נראה בדיוק, זה נראה בדיוק כמו פה:

בין 00:17-00:21 כשהוא מסתכל על עמוד ואז בשנייה מעביר את המצלמה למקום אחר אז שים לב לעמוד, הוא נמרח/מהבהב קצת... אז לי זה קורה תמיד כשאני מסובב את העכבר אבל אצלי זה פחות גרוע ממה שקרה אצלו, לי ההבהוב עובר יותר מהר ויותר קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...