ROCCAT KONE ב-250 ש"ח או ROCCAT KOVA ב-150 ש"ח? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ROCCAT KONE ב-250 ש"ח או ROCCAT KOVA ב-150 ש"ח?

abcxyz

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מתנה לילד שמאוד אוהב לשחק במחשב וקיבלתי הצעה לקנות עכברים של במבצע סוף שנה מהיבואן.

בדקתי קצת באינטרנט והמחירים מאוד זולים (כמו שכתבתי 250 ש"ח ל-KONE ו-150 ש"ח ל-KOVA) גם בהשוואה לחו"ל.

בארץ ראיתי שלא כל כך מכירים את העכברים האלה, אבל קראתי ביקורות בחו"ל והן מאוד חיוביות.

אני מניח שה-KOVA גם כן יספיק לו (זה נראה לי יתרון שכל הכפתורים כבר מתאימים למשחקים ולא צריך דרייבר) אבל תוהה אם לא כדאי להשקיע עוד 100 ש"ח ולקחת את ה-KONE שהוא עכבר מקצועי לגמרי ועם הרבה ביקורות טובות ובמחיר הזה נראה עסקה מעולה.

אני צריך לקבל החלטה עד סוף השבוע כי אז נגמר המבצע הזה ואשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי כי אני מבין במשחקים רק בזכות הילד ומהציוד שהוא מבקש ממני לקנות לו..

אני אשמח גם לדעת מה דעתכם על המחירים כי לי באמת נראים מאוד זולים.

תודה,

אברהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהחברה לא מוכרת בארץ כל כך לא אומר שהמוצרים שלה לא טובים..

במקרה יש לי מכרים באירופה (גם בגרמניה, גם בבריטניה) שאומרים ששם היא חברה מוכרת ומומלצת מאוד. לכן גם קראתי ביקורות מחו"ל.

העובדה שהמחיר פה הוא באמת מחיר מפתה אותי מאוד כיון שלכל הדעות מדובר במוצרים איכותיים ובתמחור הזה אני לא יודע אם יש משהו משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclock3d.net/reviews/input_devices/roccat_kone_3200dpi_gaming_mouse/1

תקרא את הביקורת. עכבר באמת לא רע, אבל למחיר שלו אפילו במבצע אני חושב ש G500 יותר טוב. גם ל KONE הייתה נטייה לשבירת גלגל. באירופה החליפו המון עכברים עם הדפקט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הביקורת הזו והיא משבחת את העכבר לעילא ולעילא. מספיק להסתכל בסיכום שלה כדי לראות מה הם חושבים עליו והדברים הם רק טובים למעט המחיר. המחיר מנוטרל פה כי מחירו עכשיו במבצע הוא 250 ש"ח ובמחיר הזה זו עסקה מצויינת ואני הזמנתי יחידה.

אם זה מעניין מישהו, אז יש כאן עסקה מעניינת ומאוד כדאית למי שמחפש עכבר גיימרים זול יחסית:

http://www.buddies.co.il/Site/Default.aspx?l=1&id=40

תודה על העזרה לכולם. אכתוב רשמים מהמוצר כשהילד יתקין אותו בשאיפה מחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר באירופה שמאוד מרוצה ממנו. רק קראתי בפורומים שונים שבהתחלה הייתה נטייה לגלגל להישבר. אבל באירופה לא כמו בארץ שאם נשבר לך משהו זה כזאת כאב ראש להחליף משהו. אני מאוד מקווה שהן שיפרו את הליקוי ותקבל עכבר אמין. בכל מקרה תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי יומיים של משחקים עם העכבר של הילד, של חברים וגם שלי (מה לעשות, הייתי חייב לנסות... :) ) אני מוכרח לומר שפשוט שיחקתי אותה עם הרכישה הזו. ה-KONE פשוט עכבר מדהים. 2 חברים של הילד באו עם העכברים שלהם (אחד עם מדגם של כ-400 ש"ח ואחד עם לוג'יטק במחיר דומה) ואחרי כמה שעות של משחק אמרו שעכבר כל כך נוח, עם כל כך הרבה משטחים מונעי החלקה, מעוצב ומפלסטיק כל כך איכותי ולא שביר, הם עוד לא ראו (והילדים האלה ברמת השרון מכירים הכל..). אחד כבר ביקש שאזמין לו גם כן אחד (זה עם ה- דווקא...).

בקיצור, ממליץ בחום על ה- KONE. במחיר הזה זו באמת עסקה לא נורמלית. חבל שלא רואים את העכברים האלה יותר בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...