בחירת מחשב נייד לתוכנות גרפיות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מחשב נייד לתוכנות גרפיות

asihiz

Recommended Posts

אני יוודע שזה לא פורום לניידים אבל אשמח אם תעזרו לי...

אני סטודנט לארכיטקטורה ועובד עם פוטושופ אוטוקאד מקס וויז.אני צריך מחשב נייד וצריך המלצה מה מספיק לדרישותי,איזה מעבד,כרטיס מסך, וזכרון,ומה מחירו?באיזה מחיר אני יכול לקנות כזה משומש והאם כדאי לי?בהמון תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא רוצה להיות יותר מידי ציני, אבל אני לא ממש שולט בעצמי...

תשובתי לשאלתך בצורה ששאלת, היא: יש מלא מחשבים במחירים של 1,500ש"ח עד 20,000 ש"ח...

אתה צריך לתת איזושהיא הגבלה... כי אני הולך ל**ין לך את השכל על מחשבים ב20K כשאולי יש לך רק 5K.....

מעבד : אם הניידות הינה נושא חשוב מבחינתך, ואתה זקוק ללמעלה מ2 שעות סוללה, לך על מעבד pentium-M .

במידה והניידות פחות מהותית וכשעתיים של עבודה אינטנסיבית על סוללה מספיקות לך, P4-M גם טוב לך...

במידה ואתה רוכש מחשב משומש, בחר מחשב עם מעבד P3-M אשר מבוסס על ליבת טואלטין, יעני , בעל 512K זכרון מטמון ועבודה באפיק של 133MHZ שכן יש לו ביצועים מעולים וכמו-כן הצ'יפסט שלו תומך בכ1GB זיכרון (בעוד שצ'יפסטים ל P3-M בעלי אפיק 100, תומכים עד512MB~576MB)

אתה לא רוצה סלרון כי הוא חלש לך.

ואתה לא רוצה מעבד P4 (ללא M ,ז"א מעבד שולחני) כי הוא רוצח סוללות, יוצר חום ,מקצר את אורך חיי המחשב וגרום לך להכיר טוב את הדרך למעבדת הבית של יצרן המחשב....

זיכרון: לפחות 512MB לעבודה כמו שאתה מגדיר, וכל המרבה הרי זה משובח.

כונן קשיח:אתה תחליט על הגודל, מה שחשוב (וקיים בעיקר במחשבים חדשים) זה לדרוש כונן שעובד ב5.4K סל"ד או אפילו 7.2K .

http://www6.tomshardware.com/mobile/20031031/index.html כתבה טובה בנושא, קח בחשבון ש7.2K הוא ממש יקר

כרטיס מסך: אם אתה הולך על מעבד P-M אז יש את ה NW8000 שמגיע עם ATI Mobility Fire GL T2 שזאת הגרסה המקצועית של ה radeon 9600PRO ועד כמה שאני יודע אלו הם כרטיסי המסך החזקים ביותר כרגע לניידים (לתחום המקצועי ולמשחקים בהתאמה )

אפשר להזמין אותו באינטרנט במחיר מציאה של 3K$ ....כנס ל ...

מתחת לזה יש את הfireGL 9000 כמו בנייד שלי,

כמו-כן יש את הQuadro FX Go700 של לא שמעתי ביקורות עליו ואיני יודע באילו מחשבים הוא מגיע.

במידה ותקנה מחשב משומש , כנראה תאלץ להסתפק בכרטיס עם ביצועי תלת מימד גרועים עד פושרים ביותר...

ממה אתה רוצה להימנע? מכרטיס מסך משולב בצ'יפסט! דוגמאות של צ'יפסטים עם כרטיס משולב (IGP) :

ati IGP 320m,330m,340m,345m, וגם via SAVAGE למיניהם וגם - 852GM\GME או 855gme/gm

אני אמשיך אחרי שתגביל אותי קצת או תיתן לי כיוון....(כסף....למה הוא לא גדל על העצים?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...