עזרה בפירוק מכסה המאוורר במחשב LENOVO 3000 N500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפירוק מכסה המאוורר במחשב LENOVO 3000 N500

ofirrjd

Recommended Posts

עזרה בפירוק מכסה המאוורר במחשב LENOVO 3000 N500

שלום,

המאוורר של המחשב מרעיש נורא. ניקיתי אותו מבחוץ עם לחץ אוויר אך זה לא עוזר. יש לפרק את הכיסוי האחורי של המחשב על מנת להגיע למאוורר ולנקות אותו בצורה יותר יסודית או אפילו לשמן את הציר המרכזי של המאוורר.

העניין הוא שאני לא מצליח לפתוח את הכיסוי האחורי. יש שם בסה"כ שני ברגים שברגע שאני פותח אותם הכיסוי נשאר קבוע במקומו כאילו עוד משהו מחזיק אותו. אין לי מושג איך שני ברגים בלבד מחזיקים כזה כיסוי גדול, אלא אם כן יש שם מסילה או משהו כזה. אני לא רוצה לפתוח בכוח כדי לא לשבור את הכיסוי. בדגם G550 לדוגמא, כבר יש 3 ברגים.

גם לפי המדריך של לנובו, לא אמורה להיות בעיה לפתוח את הכיסוי ובכל זאת אני לא מצליח. יש פה איזה טריק שאני מפספס???

הנה הקישור:

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:aaMpwGwGvmwJ:download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles_pdf/43n8484.pdf+lenovo+3000+n500+thermal+slot+cover&hl=iw&gl=il&pid=bl&srcid=ADGEESh4zPdu1gp0E8Hw1v271st1E7CdqL6w7mgXikxidNkd9yFau0vZ171lOPImPuYxaIQVbrGU47RaPADAfxABGRCzMvDKzvtohCSBB84wX9D5lT7Tf6_dXsln5CIhGq1_0JV4eqcI&sig=AHIEtbTBIMtKu3xaQ_2RxofzLIJuAEj79w

עמוד 17

תודה רבה,

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...