מבולבל נורא - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבולבל נורא

Marokai

Recommended Posts

שלום רב,

המחשב שלי היה לא יציב במשך זמן רב, תקיעות, מסכים כחולים, כיבוי מסך (מחשב לא מגיב כלל לאחריו וחובה ריסט לשחרר).

לפני כמה ימים המחשב פשוט הפסיק להדלק, אז שלחתי אותו למעבדה ושם אמרו לי ש:

א. המחשב נדלק להם ישר.

ב. לפי בדיקות נכון לשעה זו (הם סיימו את כל הבדיקות למעשה), המחשב יציב! אף חלק לא עושה להם בעיות.

לגבי זה שהמחשב לא נדלק אצלי, אין לי מושג מה יכולה להיות הבעיה, כבל החשמל שדרכו הדלקתי את המחשב תקין (עובד עליו כרגע מחשב אחר), אולי הם השתמשו בכבל חשמל נקבה, ומה שעשה את הבעיות הוא חיבור הזכר? (אני משתמש כרגע בזכר)

לגבי היציבות - ההבדל היחיד הוא שאת הבדיקות הם ביצעו על מערכת הפעלה משלהם. אני פרמטתי את מערכת ההפעלה שלי פעמיים ופעמיים היא עשתה בעיות כמו אלה שתיארתי, אבל אולי אני מתקין גרסה לא נכונה? מותקן אצלי 7 (אני לא בטוח אם גרסת 64 או 86). השאלה היא מה בתחום התוכנה יכול לגרום לכאלו בעיות? מערכת ההפעלה? דרייברים?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתה ועניתה,

מערכת הפעלה לא תקינה, לא מתאימים, תוכנות שאתה מתקין, . כל אלא יכולים לגרום לבעיות

מה לגבי הקטע שהמחשב לא נדלק כלל? יכול להיות שזה הכבל? כי אותו הכבל פועל על מחשב אחר, אולי זה החיבור (אולי במעבדה הם משתמשים בנקבה? אני משתמש בזכר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש חלק שלא מחובר טוב בתוך המחשב. כשהבאת את המחשב למעבדה הוא זז קצת ונגע טוב יותר, כשהבאת הביתה הוא השתחרר שוב. תפרק את כל הכרטיסים והזיכרון מהמחשב ותחבר מחדש

יכול להיות שהכבל חשמל שלך מתחמם או נשרף. ראיתי מלא כבלים שנראים דקים מדיי מבחוץ, הביוד שלהם דפוק בקצוות כבר כשהם חדשים, החוטים בפנים דקים כמו של אוזניות ומטה ונקרעים חופשי. כבל כזה יעבוד או לא יעבוד באקראיות ויכול גם להישרף ולקצר. אם הכבל נראה דק ברמות (כמו עובי של כבל ומטה), או מתחמם כשהמחשב עובד, או שהמחשב מתכבה כשאתה מזיז אותו תחליף אותו

יכול להיות שהספק גבולי או דפוק, איזה חברה ודגם ?

מערכת ההפעלה ודרייברים יכולים לעשות בעיות, אבל אם כן אז למה אצלך בבית כן ואצלהם לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...