גונבים רכבים בארץ ומעבירים אותם לשטחים - בחסות MTV - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גונבים רכבים בארץ ומעבירים אותם לשטחים - בחסות MTV

Milford Cubicle

Recommended Posts

מנחי התוכנית "מדריך וייס" הצטרפו לצוות גנבי מכוניות פלסטינים והבריחו יחד איתם מכוניות לשטחים. "זה נראה לנו מגניב", אמרו בהפקה

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/190/360.html?hp=1&loc=11&tmp=4034

תקציר מהתוכנית ,להתחיל בדקה 6:55

http://www.mtv.com/videos/the-vice-guide-to-everything-ep-3-vale-tudo-ramallah-racing-fake-afghanistan-die-antwoord/1653812/playlist.jhtml

מזעזע. המוסלמי המסריח הזה אשכרה מתגאה בזה שהם נוהגים כמו שהידים ומעדיפים "למות מהר". חולרות.

מזעזע איך שהוא מתלונן (!) על זה שהחשמל והמים שלהם מגיעים מישראל.. WTF?? שיגיד תודה! עד עכשיו אני לא מבין למה אנחנו מספקים להם את זה ולא נותנים להם להירקב שם למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין...

איך הם משמיצים אותנו שמה עאלק הם גנבו את האדמות שלנו אז למה שלא נגנוב להם את המכוניות..

הרג אותי שהוא אמר שכל ישראלי יכול להרשות לעצמו M3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד משתדל לראות את שני צידי המטבע, אבל מפיקי התוכנית האלו פשוט קיצוניים.

אני מציע רעיון מעולה לפרק - להתלוות לחולית טאליבן שאורבת לסיור של חיילים בריטים באפגניסטן, חוטפת חייל, מתעללת בו ועורפת לו את הראש.

הרי צריך להבין את הטאליבנים המסכנים שחיילות הכיבוש אשר באו בכלל מיבשת אחרת (!) מתערבים להם באורחות החיים העתיקים שלהם.

(אם נשתמש בשפה של "וייס" - "תראו איך לוחמי החופש המגניבים מראים לחיילים האנגלים שלא-יודעים-מהחיים-שלהם מאיפה משתין הדג.")

או אולי פרק מדהים על מסגד שכונתי בלונדון שמתקיימים בו שיעורים מוסלמים קיצוניים על הריקבון של החברה המערבית-נוצרית, אחר כך מתלווים לכמה מהחבר'ה שנוסעים לסומליה וחוזרים לבריטניה כמחבלים מתאבדים. אפשר לקרוא לזה "פרק פיצוץ". הם יכולים לדוגמא להתפוצץ מול משרדי MTV בלונדון - "שמייצג את הריקבון המוסרי של המערב-הנוצרי-הצלבני". אני בטוח שוייס יהיו מרוצים - צלבנים זה לא מגניב בעליל.

לא להתעצל ולהגיש כתב תביעה נגדם. אולי לא ניתן יהיה לבקש את ההסגרה שלהם על עבירות כאלו, אבל לפחות הם לא יוכלו יותר להראות את הפרצוף שלהם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרג אותי שהוא אמר שכל ישראלי יכול להרשות לעצמו M3.

הוא לא אמר את זה, תצפה שוב..

מזעזע. המוסלמי המסריח הזה אשכרה מתגאה בזה שהם נוהגים כמו שהידים ומעדיפים "למות מהר". חולרות.

למה אתה מתפלא? פלשטינאיים..

מזעזע איך שהוא מתלונן (!) על זה שהחשמל והמים שלהם מגיעים מישראל.. WTF?? שיגיד תודה! עד עכשיו אני לא מבין למה אנחנו מספקים להם את זה ולא נותנים להם להירקב שם למוות.

הוא לא מתלונן על זה שישראל מביאה מים וחשמל, הוא מתלונן על זה שהם בשליטה ישראלית, על זה שהישראל שולטת על כל נדבך בחיים שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתעצל ולהגיש כתב תביעה נגדם. אולי לא ניתן יהיה לבקש את ההסגרה שלהם על עבירות כאלו, אבל לפחות הם לא יוכלו יותר להראות את הפרצוף שלהם כאן.

על מה כתב תביעה? לא היה שום דבר לא חוקי בתוכנית...

זה בלי קשר לכך שיש פה פגם מוסרי לא קטן בכלל בנושא של "תראו איזה מגניבים גנבי מכוניות!"... מוסר ומשפט אינם זהים - אין פה שום בעיה משפטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בלי קשר לכך שיש פה פגם מוסרי לא קטן בכלל בנושא של "תראו איזה מגניבים גנבי מכוניות!"... מוסר ומשפט אינם זהים - אין פה שום בעיה משפטית.

הצוות הבריטי גם שילם להם וגם עזר להם לגנוב את המכוניות.

כמובן שזה לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי !!!

הוא עזר לו, וזה נקרא ביצוע פשע, ועבירה על החוק !

הצוות הזה לא היה צריך לתת יד לביצוע פשע כזה, ועוד לתעד ולהפיץ אותו בכל רחבי העולם באמעות אחד הערוצים הנצפים ביותר בעולם !

והם עוד בוכים שהם תלויים בנו, איך הם לא יהיו תלויים בנו ? רק לגנוב הם יודעים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך הכתבה בNRG:

הכוכבים שילמו מראש על הרכבים הגנובים, ובאחד מלילות יולי יצאו למבצע. לאחר שחצו את גדר ההפרדה הפלסטינים הדגימו לאורחיהם ההמומים עד כמה קל לגנוב מכונית בישראל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם כל כך מתרגשים מהתוכנית הזאת? אפשר לחשוב שהציגו את באיזשהו צורה שלילית... מה כבר קרה? אם כבר נראה כאילו הצד הפלשטינאי יוצא יותר שלילי מהתוכנית הזאת..

תבדוק את האתר של התוכנית ותקרא את התוכן (והסגנון).

וד"א - יש דברים לגיטימיים במסגרת עיתונאות. אבל הצוות של vice חצה את הגבול ברגע שהשתתף באופן פעיל בתהליך הגניבה ובכך שהוא לא רק תעד את האירוע אלא יזם אותו (שילם לגנב). הצוות כנראה חשב שכאן זה כמו תימן.

יש קייס לכתב אישום וכן לתביעות אזרחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיסקה המלאה:

הכוכבים שילמו מראש על הרכבים הגנובים, ובאחד מלילות יולי יצאו למבצע. לאחר שחצו את גדר ההפרדה הפלסטינים הדגימו לאורחיהם ההמומים עד כמה קל לגנוב מכונית בישראל.

"למרות שבאחד המקרים היה קצת קשה, בתוך פחות משתי דקות גם המכונית העקשנית נכנעה", אמר דיטריק. בחלק מהמקרים ניסו האורחים לעזור בגניבה, אבל כיוון שאת המיומנות הזו רוכשים טוב יותר בחברון מאשר במנהטן, הפלסטינים עשו כמעט הכל בעצמם.

דווקא הסיום של הרומן האמריקאי-פלסטיני לא היה כל כך מוצלח. הגנבים ניסו לשלשל את ידם גם לכיס של אנשי הערוץ כשביקשו סכום גבוה מזה שסוכם עליו מראש. בסופו של דבר, המחיר ששולם הוא זה שנקבע בטרם המבצע. עדיין לא ברור מתי ישודר הפרק.

גם סיוע בגניבה, וגם קניה במודע של רכוש גנוב (למעשה הזמנת שוד).

זה בהחלט פלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...