הבדיחה החדשה של ה"אבודה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדיחה החדשה של ה"אבודה"

stone cold

Recommended Posts

שימו לב פואד רוצה שמצנה יהיה ראש העבודה בבחירות הבאות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999830,00.html

הערכה שלי

הם רוצים שהוא ירוץ ייתן להם כמה מנדטים בודדים שיתנו להם לשרוד לבינתיים

יזרקו אותו אחרי הבחירות בגלל ה"כישלון" שלו וימשיכו לאכול בורקסים לעוד 4 שנים בכנסת

(זה רק ערכה שלי ולא משקף שום עובדה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצנע הוא פוליטקאי ישר ואין הרבה כאלו אצלנו במדינת , שלא נדבר על כך שלדעתי הוא בקלות יביא הרבה יותר ממנדטים מברק (שלפי סקר שקראתי לאחרונה יגרום לכך שהעבודה תקבל משהו כמו 7 מנדטים אם הוא יעמוד בראשה בבחירות שיבואו). כמובן שאי אפשר לשכוח, כפי שכתבת, שמצנע נזרק לכלבים אחרי שקיבל 19 מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצנע הוא פוליטקאי ישר ואין הרבה כאלו אצלנו במדינת , שלא נדבר על כך שלדעתי הוא בקלות יביא הרבה יותר ממנדטים מברק (שלפי סקר שקראתי לאחרונה יגרום לכך שהעבודה תקבל משהו כמו 7 מנדטים אם הוא יעמוד בראשה בבחירות שיבואו). כמובן שאי אפשר לשכוח, כפי שכתבת, שמצנע נזרק לכלבים אחרי שקיבל 19 מנדטים.

אבל זה העניין יש כרגע" פיוד" בן ברק לפואד שמאוד יכול להיות שזה סתם ספין של שניהם

כי לא מדובר בטמבלים גם ברק וגם פואד יודעים שבמקרה שהם יהיו הנציגים הבכירים בבחירות הם יקבלו זבנג לפנים

והכוח הפוליטי שלהם יתמוסס עוד יותר

ופואד איך שהוא ניראה לא יודע עם נשאר לו יותר מידי זמן בפוליטיקה (לי הוא נראה חולה וחסר אנרגיות פיזיות)

אז רוצים למשוך את מצנע -הפעם יוכל לחלום על 19 מנדטים

אבל כן יכול לתת מספיק שפואד יכנס וברק במקרה שלא יפרוש

אחרי הבחירות פתאום ברק ופואד יעשו "סולחה" לשניהם יש מחנות גדולים וברק יבחר בפרימריז אחרי שמצנע "נכשל" בבחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים, עובדה שהוא הצליח לעשות סדר בירוחם אחרי כל הצרות שהיו להם. אני בהחלט חושב שהוא פוליטיקאי למרות שאינו פוליטיקאי טיפוסי, כלומר, שקרן.

כולם שקרנים, לא פוליטיקאים בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שעם ברק העבודה תשיג יותר מ5 מנדטים וגם זה רק מזקנים שמצביעים לה עוד מתקופת מפא"י, כרגע זה גם לא נראה שזה מה שהולך לקרות. יותר סביר שהעבודה תתפרק(=תונהג ע"י מישהו חסר ערך כשכל הח"כים החשובים פורשים מהפוליטיקה או עוברים לקדימה/מרצ) או שתונהג בידי בוז'י או מצנע.

עד כמה שאני אוהב את הרצוג גם לו אין סיכוי להחזיר את העבודה למה שהיא היתה פעם ובטח שלא למצב של ניצחון בבחירות, למצנע יש סיכוי טוב יותר לעשות את זה.

מצער אבל אין היום אף פוליטקאי שראוי להנהיג את המדינה וגם יש לו את הכח הפוליטי להגיע לכך, מהיחידים שאני מעוניין לראות כרה"מ לאיש אין סיכוי ריאלי להגיע לעמדה הזאת בשנים הקרובות. ברק הדיקטטור מוטט את העבודה והביא עליה חורבן, ביבי הנוכל לא מחדש דבר ולבני מנהיגה את האופוזיציה הפסיבית ביותר שראיתי.

מה תוצאות הבחירות האחרונות הוכיחו לנו? ליברמן הוא כלב נובח שלא נושך, ביבי יעשה הכל כדי לא לפרק את הממשלה/משפחה, ישי מחזיק את הממשלה בביצים ושואב את הכח שלו מעדר פרזיטים, ברק מרח את הכסא שלו בהרבה מאד דבק, לבני נמצאת יותר זמן במסיבות מאשר בכנסת וכל השאר אפילו לא שווים אזכור, (כמעט) כולם נוכלים, רמאים, שקרנים, אוכלי חינם, עצלנים ופחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרינונים בתקשורת היו שהציעו לפני כן למצנע להתצטרף לתנועה חדשה שתורכב מאלמנטים מהעבודה ומר"ץ. ייתכן וההצעה של פואד היא מכת מנע.

אני לא חושב שמצנע הוא מועמד ריאלי לראשות ממשלה, לא בגלל שהוא לא ראוי, אלא בגלל שאין היום בארץ מספיק בוחרים למפלגה ליברל-סוציאליסטית (במקרה הטוב ביותר מדובר ב-20 מנדטים - מצביעי עבודה, מר"ץ וחלק ממצביעי קדימה).

זאת למרות שמלבד סוגיית השטחים מפלגה מסוג זה מייצגת הכי טוב את האינטרסים של רוב תושבי המדינה (במיוחד של אלו הנחשבים מצביעי ליכוד "קלאסיים" מהמעמד הבינוני-נמוך והנמוך, כולל המסורתיים שבהם).

יחד עם זאת - מפלגה כזאת יכולה להוות אלטרנטיבה למפלגות אחרות בעת הקמת קואליציה ולשמש כגוש חברתי-ליברלי בממשלה ו/או להיות אופוזיציה ראויה במקרה והיא תשאר בחוץ.

למעשה אם תקום מפלגה כזאת, אני לא רק אצביע עבורה, אני אף אצטרף אליה כחבר.

לגבי מפלגת העבודה - עם כל הצער, אהוד ברק הצליח להשמיד את המפלגה שהייתה הגורם המרכזי של ההתיישבות הציונית מאז שנות שלושים והמפלגה שלמעשה הקימה את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...