WWF של שנות ה-90 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WWF של שנות ה-90

(G)

Recommended Posts

ה"רוסי הזה" זה פדור, הבחור הקרח והשמנמן מהתמונות במטורף.

<- הוא גם האוואטר שלי.

פדור הפסיד לראשונה לפני מספר חודשים לאחר כ- 30 קרבות שהיו לו בקריירה, לבחור ברזילאי בשם פאבריסיו ורדום שנחשב לפחות טוב ממנו בצורה משמעותית, אבל הצליח להכניע אותו בחניקה עם הרגליים משולבת עם לחץ על היד.

אח של פדור גם כן לוחם אם כי לא מפורסם כמוהו ולא טוב כמוהו. האירוניה היא שיש לו בסה"כ 3 הפסדים בקריירה אבל אחד מהם גם הוא לורדום וגם הוא באותה חניקה משולבת עם משיכה של היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היננו תמיד משחקים "WWF" בהפסקות בבית ספר...

הייתי גם "מתאבק" עם אח שלי - ואז ההורים שלי אסרו עלי לראות את זה. :lol:

(לא שזה עזר להם)

אני זוכר שמשום מה אהבתי את טטנקה, עד היום לא ברור לי למה.

וגם היה את one two three kid הזה שבגד במנטור שלו - רייזר רמון. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם היה את one two three kid הזה שבגד במנטור שלו - רייזר רמון

הפיוד לא היה של בגידה הוא פשוט ניצח אותו פעם אחת

ואחרי זה בקרב חוזר שהדמות ריזר שמה כסף בתמורה שהילד יעשה עוד קרב אייתו הילד גנב את הכסף

במציאות הם חברים טובים עד היום

ושניהם מכורים לסמים ואלכוהול -ובגלל זה אין להם מקום יציב והם עושים חלטורה פה חלטורה שם

לא כל כך מזמן הייתה להם תקופה קצרה בTNA עד שזרקו אותם

שים לב של"ילד" יש בנדנה -בלי זה יש לו קרחת וזה ממש מגוחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם אני הייתי צופה בזה! למזלי הילדות שלי נפלה על התקופה הכי טובה שה-WWF ידע (ATTITUDE ERA) לקראת סוף ה-90...היה את זה פעמיים בשבוע אם אני לא טועה ב-STAR SPORTS המיתולוגי.

ה-WWE של היום הוא זבל גמור לעומת זה, פעם היו שם אנשים באמת מוכשרים: סטיב אוסטין, דה רוק, ויידר, ברוק לסנר וכו' ...אוסטין ורוק במיוחד ידעו להרים הצגות, כל הקטעים של אוסטין\עם מקמהן היו מצחיקים ובכלל היוו סיפור מרענן ומבדר גם לאנשים מבוגרים ששונאים את הבוס שלהם בעבודה. יש אוסף The Rock Funniest Moments ביוטיוב של איזה 22 חלקים...קטעים שבאמת מבדרים ומצחיקים אותי עד היום.

גם היה את כל הסיפור הזה של אנדרטייקר וקיין שהיה סיפור באמת מצויין, מי עוד זוכר את הבכורה של קיין?

http://www.youtube.com/watch?v=83oHI2QOTYg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לא זוכר ?

ועוד לפני הATTITUDE ERA היו תקופות מצוינות-אחד הקרבות הכי זכורים היו לפני

כמו זה לדוגמה -

http://www.youtube.com/watch?v=zxa_1GM-Zxc&playnext=1&list=PL2CC64145708AC03C&index=3

מי שרוצה יש גם את המלא ביוטיוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...