מצלמה דיגיטלית עד 2K. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית עד 2K.

KingYes

Recommended Posts

שלום לכולם,

התקציב שלי לקנית דיגיטלית (תמונות) הוא 2000 שקל.

עכשיו השאלה שלי בנושא, האם כדי לקנות את פוג'וסטו של F300 (משהו כזה), או קנון של 201 (משהו כזה).

אני מחפש דגש של תמונה איכותית (אם אפשר גם זום טוב), וכמו כן צילום לילי איכותי כמה שיותר.

וכמובן הדבר הכי חשוב שהמצלמה תיהיה מאוד מאוד קומפקטית.

מה ההמלצות שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה מאוד איכותית וטווח זום רחב ביחד עם מבנה גוף מאוד קומפקטי אין - לא בתקציב שלך ולא בכלל. דבר זה נובע ממגבלות של התאמת עדשת טווח גדול קומפקטית מאוד במצלמה עם חיישן גדול יחסית.

עכשיו אתה צריך להחליט על מה אתה מתפשר...

אם חשובה לך איכות תמונה, במיוחד בלילה בגוף קומפקטי - אזי ה-S95 היא בשבילך.

אם אתה מוכן להשקיע עוד כסף ולהתפשר על גוף מעט יותר גדול - יש את הפנסוניק LX5 המאוד איכותית - איכות התמונה ב-ISO גבוה מעט משופרת (באופן קל ביותר) טווח העדשה יותר שימושי לתמונות נוף ופנים (מתחיל ב-24 במקום ב-28). בנוסף יש למצלמה רגלית למבזק שמוסיפה לשימושיות שלה.

אם אתה מוותר על איכות התמונה (וכן על איכות הגוף והתכונות המקצועיות של המצלמות שצוינו מעלה) אתה יכול לבחור מתוך מגוון מצלמות הסופר-זום הקומפקטיות שיש בשוק (וגם עולות פחות מה-S95 או ה-LX5) - כגון ה-F300EXR, קנון SX210, פנסוניק ZS7 וכו'.

בתחום של המצלמות האולטרא-קומפקטיות אתה מוותר גם על טווח זום גדול, גם על איכות תמונה ולרוב עושה וויתורים נוספים בתמורה לקיצוץ בגודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על התגובה שלך !

בכל מקרי, אני חושב שאני כן יוותר על הפונקציות בשביל הגודל המצלמה.

אבל לי המליצו או F300EXR או קנון SX210.

על מה היית ממליץ לי ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה "המליצו לך"?

ה-F300EXR יחסית חדשה ואין עליה הרבה נתונים. פה בפורום מאוד אוהבים את ה-ZS7 לדוגמא וגמרו עליה את ההלל לא פעם ולא פעמיים.

שלושתן - F300EXR, ZS7, SX210 ועוד כמה מתחרות באותו הגודל הפיזי.

ה-S95 ד"א מעט קטנה יותר מהן (באופן קל ביותר).

אתה חייב לראות את המצלמות פיזית על מנת להתרשם מהגודל ונוחות התפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...