הפמינאציות דרשו והצליחו לגנוז תמונות של דוגמניות בתפריט של רשת מסעדות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפמינאציות דרשו והצליחו לגנוז תמונות של דוגמניות בתפריט של רשת מסעדות

מר מקלדת

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אידיוטיות. צריך לעתור בשם חופש הביטוי - הבחורות הללו בחרו מרצונן החופשי ובהתנדבות מלאה (ללא תשלום) להצטלם ללוח השנה של המסעדה בפוזות, בבגדים ובמיקומים שהן בחרו בעצמן לגמרי - מי אלה הפמניסטיות האלה שיגידו להן אחרת?

אוי, איזו טענה מפגרת: "הצגת העובדות בלבוש חושפני לצד הבשר בתמונות מרמז כי גם גופן מוצע למכירה". אז בואו נפסיק להשתמש בדוגמנים ודוגמניות כדי לפרסם בגדים, הרי זה מציע שגם הגוף שלהם למכירה...

אני לגמרי בעד שיוויון זכויות מלא, באמת שכן. אותו שכר, אותן אפשרויות קידום, אותו הכל. אבל מכאן ועד כפייה של מה יופיע בלוחות השנה והתפריטים רק כי לא נוח לך לראות את זה... פשוט דיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמדתי בנושא הפמניסטיות (או שמה יש לומר נציאות), רוצות שוויון זכויות, קודם תבצעו שוויון חובות, ואם אתן טוענות שישנם הבדלים פיזיים שלא מאפשרים לכן לבצע דברים מסוימים, תכירו בכך ותבינו את זה, ואל תמררו לגברים את החיים.

עוד משהו שאני לא מבין, איך זה שהתנועה הפמניסטית היא לכאורה תנועה לגיטימית ומוכרת, ובניגוד לזות להיות שובניסט זה לא מקובל ומגעיל? מה זה הdouble standards האלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אתה מחשיב "מרצונן", לא רק במקרה הזה ספציפית שמדובר בצילומים שהם אפילו לא פורנוגרפיים או אירוטיים.

אלא כאשר כן מדובר בפורונוגרפיה או זנות, גם אז לדעתך הן "פמינאציות"? הרי ברוב המקרים לא מדובר ברצון אמיתי במגיע ממקום כן,

אלא מצב של התמכרות לסמים, התעללות מינית בגיל מוקדם והדרדרות לרחוב עקב מצב כלכלי קשה, במקרה הגרוע יותר, הנשים נחטפות

לעולם הזה במרמה. אז מצד אחד, אכן במקרה הספציפי הזה אין ספק שדי מדובר בחירטוט ופופוליזם.

אך התגובות שלכם מדאיגות אותי בגלל ההכללה הגורפת שמבחינתכם פמיניזם הוא לא פחות מנאציזם.

אני מאוד מקווה שאני טועה ואתם לא באמת מאמינים שנשים בפורנו באמת נהנות מזה(לפחות לא רובן, אולי אלה שמגיעות לרמה של כוכבות

שאז הן מכתיבות את סדר היום, אבל כמה כאלה כבר יש? וגם הן היו צריכות לעבור את השלבים המשפילים בתעשייה) , כנ"ל גם לגבי זונות

ושנשים צריכות להשאר במטבח ולהוות משרתות כל חייהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי קצת על הנושא (פמיניזם וחופש האישה כאלמנטים מנוגדים) בבלוג שלי:

חלק 1:

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=383726&blogcode=11394610

חלק 2:

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=383726&blogcode=11412579

עיקר הדברים בפיסקה אחת(לא שהקטעים עצמם ארוכים או משהו כזה):

לסיכום - לגבר ולאישה זכות על גופם, נפשם ומוחם.

מתוך זכות זו באה ההכרה כי לגבר ולאישה יש הזכות להחליט במה יעסקו ומה יעשו - כל עיסוק - יהיה זה אומנות הכתיבה, מדעי המחשב או חופש הגוף.

והנה באה ציפי חוטובלי, ואומרת, בלי להתבייש, כי רצונה, כפמיניסטית, אינו באישה החופשייה, אלא באישה הפמיניסטית:

בתגובה לטענות לפיהן הבנות הצטלמו מרצונן החופשי, אומרת חוטובלי כי בעניינים אלה אין לנשים אפשרות בחירה. "אני חושבת שבכל הנוגע לפרסומים פומביים, אם זה בטלוויזיה, שלטי חוצות או כל דבר שהוא ציבורי ופרסומים פומביים, יש אחריות ציבורית לאופן שבו אנו מציגים נשים ובהקשר הזה אני חושבת שזה דבר חמור".

חברים תכירו את הפאשיזם החדש, זה אשר בוחר לכפות את אמות המידה והמוסר שלו על כלל אנשי(ובעיקר נשות) העולם - הפמיניזם. אותי הן מגעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אתה מחשיב "מרצונן", לא רק במקרה הזה ספציפית שמדובר בצילומים שהם אפילו לא פורנוגרפיים או אירוטיים.

אלא כאשר כן מדובר בפורונוגרפיה או זנות, גם אז לדעתך הן "פמינאציות"?

כן.

אני לא מכיר אף שחקנית פורנו שעובדת בניגוד לרצונה (זה נקרא אונס, לא?) / גרה ברחוב / משתמשת בהרואין (אף חברה לא תעסיק אותה) וכו'.

בפורנו חוקי כל הנשים עובדות מתוך בחירה, ותתפלא, גם לפעמים הן נהנות.

בזנות רוב רובם של הנשים (וכל הישראליות) עובדות מתוך בחירה, ואם ימסדו את הזנות אז גם המקרים של הניצול של העובדות הזרות ייעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הפמיניסטיות מתנהגות כמו רדנקים או דוסים שחושבים שאם לא כולם מתנהגים כמוהם אז הם טועים\כופרים\W.E

חופש הגוף אינו נימצא בלקסיקון המצומצם שלהן והן פשוט מטומטמות על זה ניתן ליצעוק: שה-בת! שה-בת! (בקול דוסי אידישי כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אני לא מכיר אף שחקנית פורנו שעובדת בניגוד לרצונה (זה נקרא אונס, לא?) / גרה ברחוב / משתמשת בהרואין (אף חברה לא תעסיק אותה) וכו'.

בפורנו חוקי כל הנשים עובדות מתוך בחירה, ותתפלא, גם לפעמים הן נהנות.

בזנות רוב רובם של הנשים (וכל הישראליות) עובדות מתוך בחירה, ואם ימסדו את הזנות אז גם המקרים של הניצול של העובדות הזרות ייעלמו.

באיזה סרט בדיוק אתה חי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שיש לא מעט נשים שמובילות את תעשיית הפורנו בבימוי והפקה.

אם אתם מעוניינים, אני יכול לתת לכם לקרוא סמינריון שבת זוגתי כתבה בנושא.

אכן לא חסר שחקניות פורנו שמפיקות ומביימות , ויש כאלה שיש להן חברות הפקה משלהן.

יהיה נחמד אם תביא קישור לסמינריון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הסמינריון - אכן כתוב ברמה גבוהה, ופחות או יותר מאשש את דעותיי מזה זמן רב.

מצאת לעצמך אחלה בת זוג.

ממליץ לכל הפמינסטיות האנטי-מיניות לקרוא את הסמינריון הזה ולהבין דבר פשוט:

כאשר גבר אומר לאישה "את לא יכולה להיות עורכת דין, את לא חכמה מספיק" = שוביניזם

כאשר אישה אומרת לאישה "את לא יכולה להיות חשפנית, אין לך זכות על גופך" = שוביניזם

זה מדהים כמה במשותף יש לאייתולות למינהן ולפמיניסטיות האנטי-מיניות, הרואים גם יחד בסקס משהו כוחני ומשפיל, הגבר "לוקח" והאישה "נותנת". ירים את היד מי שבת זוגתו לא נהנתה מסקס/אקט מיני - ואני לא מתכוון רק במובן של אורגזמה. טיפשים וטיפשות חוברים יחדיו בשביל להיות מפגרים ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן תגובתי,שאינה קשורה דווקא לנושא שהועלה ע"י פותח הדיון,(לא נכנסתי אפילו לקישורים) אלא לתגובתו של ג'ודאס.

ג'ודאס,אני נוטה בד"כ להסכים עם רוב הדברים שאתה כותב.אכן,ניכר בך ששניחנת בחשיבה ביקורתית ואף חוש-הומור מפותח.

הפעם,אינני מסכים איתך.אקדים ואומר שלא קראתי את את מה שפירסמת בבלוג שלך אלא רק את מה שכתבת כאן בפורום.

תראה,למרות שבד"כ תחיבת אפם של אנשים בעניינים שלא נוגעים להם היא מעצבנת, ואפשר להזכיר כאן גם חוקים שהמיעוט

כופה על הכלל,קיים גם המושג של אובר ליברליות.

גם כאשר אדם בוגר ובריא בנפשו עושה משהו עם גופו, או שני אנשים בוגרים עושים משהו אחד עם השני, זה עלול לפגוע בהם,

למרות שהם עצמם אינם חושבים כך.

אנשים חושבים שהם חכמים, ושהם תמיד יודעים מה טוב עבורם, למרות שההסטוריה מוכיחה שוב ושוב שבחירות של אנשים

בוגרים ומשכילים גוררות אותם, ולפעמים לא רק אותם, למקומות שהם לא שיערו אף בחלומותיהם הגרועים ביותר.

בני-אדם מונעים תמיד ע"י כוחות כלכליים ופסיכולוגיים שהם אינם מודעים להם, והם אינם מבינים אותם כלל.

למשל,אלמלא חוקים שנכפו על הכלל, לא היתה לנו למשל ציבורית,ומי שלא היה לו כסף לשלם על ניתוח אפנדציט,(לדוגמא),

היה מת.כנ"ל לגבי משטרה: האם שני אנשים בוגרים אינם כשירים ליישב את סיכסוכיהם ללא התערבות חיצונית?

ומדוע יש חוקים נגד הכחשת שואה במדינות מסויימות? האם זה לא סותר את חופש הדיבור? או חוקים נגד גזענות למשל?

האם אין זכותו של בעל מועדון להחליט שהוא לא מכניס אנשים בני עדות מסויימות לבית-העסק הפרטי שלו?

אז אני לא יודע אם אני מסכים עם אותן פמיניסטיות,כי לא קראתי,כאמור, את מה שהן אמרו, אבל זכות האשה על גופה גם

הוא אינו דבר מובן מאליו,ויש זכות לקבוצה מסויימת זאת של פמיניסטיות למחות כנגד כך,אם הן חושבות שזה מעשה שפוגע

באותן נשים, או אפילו בנו כחברה.

מה גם שיש לא מעט נשים שמובילות את תעשיית הפורנו בבימוי והפקה.

אם אתם מעוניינים, אני יכול לתת לכם לקרוא סמינריון שבת זוגתי כתבה בנושא.

נו אז מה אתה רוצה לומר? מי אמר שנשים הן קדושות וגברים הם חארות? ניצול קיים מכל הכיוונים ומכל הצדדים.

באיזה סרט בדיוק אתה חי?

הוא כנראה חי באותו סרט שהוא לא זכה לביים אותו,אי-שם בשנות השלושים המאוחרות:הפקת ענק מרהיבה של "מיין קאמפף".

ע"ע הדיון הקודם שהוא פתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...