עדכון ה BIOS - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון ה BIOS

srolik

Recommended Posts

מישהו יודע איך מעדכנים את הBIOS של לוח האם (המחשב) ומאיפה אני יכול למצוא עדכונים ללוחות של

קניתי H.D חדש ורציתי לחבר אותו לפנטיום 3 אך הוא לא נקלט (אמרו לי לעדכן את הביוס )

עזרה בבקשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לעדכן את ה אתה חייב דגם מדוייק של הלוח-אם ואז לגשת לאתר היצרן של הלוח ולחפש את הBIOS לדגם הספציפי שלך.

העידכון מגיע בד"כ בקובץ ZIP שמכיל את קובץ ה BIN ואת תוכנת ה FLASH ל . אם התוכנה לא נמצאת בקובץ - תצטרך להוריד אותה בנפרד מהאתר.

את העידכון בד"כ מבצעים מ DOS נקי (לא חלון DOS מתוך WINDOWS) ע"י הפעלת התוכנה וציון הפרמטרים המתאימים. מומלץ קודם לשמור את הגירסה הקיימת לקובץ (ניתן לעשות ע"י תוכנת הצריבה).

חשוב ביותר שהעידכון יהיה של הדגם הספציפי של הלוח (תשווה מספרים - הלוח מול האתר), אחרת המחשב עלול לא לעלות בכלל. בנוסף, יש לדאוג שלא תהיה הפסקת חשמל או ניתוק מתח כלשהו למחשב במהלך העידכון (שלוקח כמה שניות בלבד). אם הצריבה נקטעת באמצע, ברוב המקרים המחשב לא יעלה.

לי יש לוח של gigabyte שמאפשר עידכון גם דרך האינטרנט וגם מכיל תוכנה ב שמאפשרת צריבה של ה BIOS לפי קובץ BIN שנמצא בדיסקט. תבדוק את יש לך אפשרויות דומות, שכן הן יפחיתו את הסיכוי ל"טעות אנוש" בצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...