שאלה לכל עם ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכל עם ישראל

ברוס לי

Recommended Posts

טורקיה דורשת שנתנצל על שהתגוננו מהטרוריסטים שהם שלחו באוניה

אני בעד ששני הצדדים יתנצלו! אחד ילך לקראת השני

אנחנו נתנצל לפניהם בתנאי שהם יתנצלו ששלחו טרוריסטים איסלאמיים קיצוניים לבצע פיגוע בישראל

מי בעד שנתנצל כמובן בתנאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שטורקיה שלחה סיוע בחינם בלי שנבקש ואני מקווה שישראל תשכיל להחזיר באותו המטבע אם טורקיה תיקלע למצב דומה. זה עדיין לא משנה את העובדה שזו מדינה שמנוהלת בידי משוגעים קיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שטורקיה שלחה סיוע בחינם בלי שנבקש ואני מקווה שישראל תשכיל להחזיר באותו המטבע אם טורקיה תיקלע למצב דומה. זה עדיין לא משנה את העובדה שזו מדינה שמנוהלת בידי משוגעים קיצוניים.

טורקיה שלחה סיוע בגלל שאנחנו שלחנו לה סיוע כל אותם השנים.(רעידת האדמה ב-1999,ועוד הרבה אסונות שפקדו אותה).כך שטורקיה חייבת לנו הרבה יותר.וזה אפילו לא מתכזז.

לגבי ההצעה של פותח הטרד,יש לך חלומות יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד את זה ככה, מצד אחד אני מבין למה לא להתנצל (כי תכלס, הם שלחו לפה טרוריסטים על ספינה בכוונה והכל באשמתם, אין ספק). מצד שני, אני לא מבין למה לא להתנצל, מה זה משנה, אם יש משהו שהאסון הזה הבהיר לנו, זה שאנחנו לא יכולים להסתדר לבד, ושהזקפה הלאומית פה מופרזת. תכלס, במה תזיק התנצלות? היא יכולה רק להועיל. צריך להתנצל, ובו זמנית להבהיר שכל ספינה שתנסה שוב לשבור את המצור תוטבע. לא מורכב במיוחד. אבל זה מה שקורה כששמים אדם כמו ליברמן בתור שר חוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ליברמן היה צריך להיות ראש ממשלה, ביבי לעומת זות יודע ללקק תחת, הוא היה יכול להיות שר חוץ למופת.

אגב, אין לנו על מה לבקש סליחה מהטורקים, ובגלל שיש אנשים שיש להם ספק בכך, אנחנו בכלל מגעים למצבים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה יפה שמדינות מסייעות זו לזו בעיתות משבר, והייתי מצפה שישראל תעזור לטורקיה לו המצב היה הפוך, כמו שקרה לא מעט פעמים בעבר. יחד עם זאת, אין קשר בין עזרה לאזרחים שפקד אותם אסון טבע לבין חילוקי הדעות בין המדינות, ואין שום סיבה שהיחס בינינו לבין טורקיה ישתנה על רקע העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה להתנצל ההשלכות של ההתנצלות אם לא הבנתם יאמתו את השקרים שטורקיה שידרה לעולם שהרגנו אנשים מסכנים וחפים מפשע

למה אם אנחנו מתנצלים סימן שההתנהלות שלנו הייתה לא בסדר בעוד שהיא הייתה חוץ ממבישה נכונה לחלוטין

אני אומר להתנצל? ממש לא :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד את זה ככה, מצד אחד אני מבין למה לא להתנצל (כי תכלס, הם שלחו לפה טרוריסטים על ספינה בכוונה והכל באשמתם, אין ספק). מצד שני, אני לא מבין למה לא להתנצל, מה זה משנה, אם יש משהו שהאסון הזה הבהיר לנו, זה שאנחנו לא יכולים להסתדר לבד, ושהזקפה הלאומית פה מופרזת. תכלס, במה תזיק התנצלות? היא יכולה רק להועיל. צריך להתנצל, ובו זמנית להבהיר שכל ספינה שתנסה שוב לשבור את המצור תוטבע. לא מורכב במיוחד. אבל זה מה שקורה כששמים אדם כמו ליברמן בתור שר חוץ.

התנצלות פירושה הכרה בטענות של תורכיה שהיה מדובר במשט שלום שמטרתו היחידה לספק לתושבי עזה המורעבים. כלומר חיילי צה"ל רצחו אנשים חפים מפשע ואנחנו מדינת אפרטהייד תוקפנית. אתה באמת רוצה לתת לארדואן וליועציו הפאנטים את הסיפוק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי צריך לקיים מסיבת עיתונאים כדי להתנצל על אירועי המשט.

פשוט שההתנצלות לא תיהיה על זה שנהרגו המחבלים...אלא בפני חיילי צה"ל שסוכנו לחינם במקום פשוט להטביע את המשט.

בפני טורקיה צריכים אולי להתנצל על זה שהחזרנו להם את הטרוריסטים במקום להטביע אותם או לפחות להשאיר אותם בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם זה יחזיר את היחסים הטובים עם טורקיה, אז שווה לנצל את ההזדמנות הזאת.

זה גם יראה לעולם, שישראל בעד שלום בכל מחיר.

לא, זה פשוט יראה שאנחנו מדינה של חננות שאפשר לקפל בכל מחיר. ככה תראה עוד הרבה ספינות מגיעות אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...