בהתלבטות קשה... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהתלבטות קשה...

ackohen

Recommended Posts

שלום, רציתי להתייעץ לגבי רכישת מסך עבור מחשב למטרת משחקים...

ראיתי פה בפורום שהמסכים הכי מומלצים ורצים הם ה - samsung 2333t וה - u2311h

מצד אחד - הבנתי שלמטרת משחקים הסמסונג אמור לעשות את העבודה והוא עולה בסביבות ה - 900 שקל. לעומת זאת הדל יקר ב - 500 שקל לערך אבל

מפארים אותו ללא סוף.

התקציב שלי הוא גמיש ככה שאני באמת יכול ללכת לכאן ולכאן.. אז השיקול העיקרי שצריך להיות הוא מה הכי מתאים לי.

המחשב שיחובר למסך הוא בעל כרטיס 6870 יחיד כרגע. למרות שיש סבירות מסוימת שבעתיד - חצי שנה אולי יתווסף עוד ל - CF.

המסך יהיה בחדר האישי שלי. אז יתפקד גם בכדי לראות ב - HD מהמחשב..

אשמח לחוות דעת.. תודה :)[br]פורסם בתאריך: 30.11.2010 בשעה 18:46:04

אהה כן ועוד משהו.. שמתי לב שב - יש 4 יציאות . הנתון הזה קורץ לי לא מעט כי זה מאפשר לי לדחוף את המארז באיזה פינה נידחת ולהשתמש בציוד ההיקפי דרך המסך ולחסוך המון מקום וחיווט מסורבל.. האם לסמסונג יש גם יציאות USB?

האם זה כדאי מלכתחילה?..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש רק שתי יציאות USB במסך של דל, קניתי אותו לפני חודש ואני מרוצה עד השמיים, חוץ ממשחקים אני גם מעצב בתלת מימד לכיף אז העדפתי להשקיע על פאנל IPS שאפשר לראות בו מכל הזוויות זה יכול לעזור לך אם אתה רואה סרטים מכמה זוויות, בקיצור אם יש לך כסף ובא לך לדעתי עדיף U2311H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 2333T שהוא מעולה למחיר שלו , ההפרש גדול ביניהם אבל ה IPS הוא פאנל יותר איכותי.

מבחינת גיימינג אני לא מאמין שתרגיש הבדל גדול , מחינת זוויות צפיה וסרטים יש ל יתרון.

בקיצר , אם השיקול הוא עלות / תועלת לך על הסמסונג , אבל אם השיקול הוא עלות / ביצועים אז ה בהחלט עדיף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...