ברית מילה - עמדתכם בנושא. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברית מילה - עמדתכם בנושא.

IRIVERMAN

Recommended Posts

אחרי שעה הוא נרגע (אני מגזים בכוונה, בברית האחרונה שהייתי בה התינוק נרדם אחרי כמה דקות. בבית חולים תחת הרדמה בכלל התינוק לא בוכה). ההחלמה בגיל מבוגר יותר, ארוכה יותר. אין מה לעשות.

התינוק לא סובל מכך בטווח הארוך. בטווח הארוך, הוא דווקא מפיק מכך בונוסים נחמדים (אז מה אם צריך "רק" היגיינה בסיסית כדי לשמור על איבר שאינו נימול? ואם בתנאי מסויים אין לך את הרמה הבסיסית הזו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

העורלה היא חלק מאיבר המין שלנו ויש לה תפקיד ותפקוד. הסרה שלה בהחלט פוגע בתפקוד המיני של האדם.

נכון, לא באופן קריטי, התפקוד העקרוני נשמר. עם זאת, טיב התפקוד יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעה הוא נרגע (אני מגזים בכוונה, בברית האחרונה שהייתי בה התינוק נרדם אחרי כמה דקות. בבית חולים תחת הרדמה בכלל התינוק לא בוכה). ההחלמה בגיל מבוגר יותר, ארוכה יותר. אין מה לעשות.

התינוק לא סובל מכך בטווח הארוך. בטווח הארוך, הוא דווקא מפיק מכך בונוסים נחמדים (אז מה אם צריך "רק" היגיינה בסיסית כדי לשמור על איבר שאינו נימול? ואם בתנאי מסויים אין לך את הרמה הבסיסית הזו?).

נרדם מתשישות, לא כי זה היה תהליך כל כך כיפי. ואיפה בדיוק איך לי תנאים לשמור על היגיינה בסיסית? זימבבואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבא? טיול בהודו? אנאעראף. למה להשאיר את זה בידי המזל? זו הבריאות שלך.

לא נכון.

העורלה היא חלק מאיבר המין שלנו ויש לה תפקיד ותפקוד. הסרה שלה בהחלט פוגע בתפקוד המיני של האדם.

נכון, לא באופן קריטי, התפקוד העקרוני נשמר. עם זאת, טיב התפקוד יורד.

לא נכון.

מעולם לא הוכח שהתפקוד המיני נפגע בשום צורה עם הסרת העורלה. עורלה לא תהפוך אותך למכונת אהבה משומנת, לא תעזור לך להחזיק יותר ולא הוכחה ירידה בהנאה המינית - אז על איזה דיספונקציה אתה מדבר בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם סימוכין? או שכולם אוהבים להביא טיעונים מהאוויר?

אחרת הטיעונים של כולכם. לא שווים דבר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3390564,00.html

בנוסף לזה כדאי לעיין ב- Scholar/ PUBMED. קשה לי להאמין, שלמישהו מכאן תהיה סבלנות בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדברים בהחלט היו חדשים לי - אבל אני עדיין חושב שמדובר בהתעללות בחסר ישע - ואני עדיין חושב שהדבר כמעט שקול למילת נשים אצל המוסלמים (דבר נורא ואיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהטענה לפיה הסרה של חתיכה מהגוף בסכין, ועוד ללא הרדמה, למטרות פולחן היא התעללות דורשת הוכחה.

לא נראה לי שדיברתי על ברית מילה מסורתית אלא על הסרה ע"י רופא כירורגי תחת הרדמה מלאה בבית החולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שדיברתי על ברית מילה מסורתית אלא על הסרה ע"י רופא כירורגי תחת הרדמה מלאה בבית החולים.

גם בהליך כירורגי בבי"ח, מילה בד"כ לא נעשית בהרדמת התינוק.

http://www.associatedcontent.com/article/264263/anesthesia_and_infants_what_hospitals.html

אני לא מבין את האנשים שטוענים שצריך לבצע זאת מסיבות רפואיות (הורדת הסיכון להידבק באיידס).

אם אתם רוצים להיות בטוחים תשתמשו באמצעי מניעה (קונדום), כמו שצריך לעשות.

זה שזה מוריד את הסיכוי לחלות באיידס זה נתון סטטיסטי בלבד(כאשר קיים), אין מאחוריו שום בסיס מדעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...