נשרף הספק כוח של המחשב הישן - מה עושים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשרף הספק כוח של המחשב הישן - מה עושים?

stingeR-

Recommended Posts

לפני 3 דקות אח שלי התאום פתח את המחשב הישן שלו השלישי במפרט ואחרי 15שניות נשרף הספק , עכשיו שהדלקתי אותו עוד פעם הוא דלק ל5שניות וכבה ואז הרחתי ריח שרוף מהספק כוח... הבנתי שהוא נשרף , אחרי דקה ניסיתי עוד פעם.. אותו דבר והפעם יש ריח של יותר שרוף הקיצר נשרף הספק(230W ג'נרי של SUNSHINE) ועכשיו אני שואל אותכם מה אני עושה? יש לי אפשרות לקנות עד 100שקל... איזה לקנות ? איפה? עד 100שקל בלבד! לא יותר מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח כמעט בטוח שלא נשרף כלום כי אם הלוח היה נשרף המחשב בכלל לא היה מגיב.... , ההארדיסק השמיע קול :D אם הזיכרון לא היה בסדר הלוח היה עושה רעש במהלך חמש השניות וגם היה עושה רעש של ההכרטיס מסך במקרה שהוא היה שרוף(כרטיס מסך יש לי רזרבה...)

הכרטיס הדליק תנורה שלו וכרטיס קול על הלוח. זהו... לדעתי לא נשרף כלום... איך אני יכול לדעת אם בטוח לא נשרף עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח כמעט בטוח שלא נשרף כלום כי אם הלוח היה נשרף המחשב בכלל לא היה מגיב.... , ההארדיסק השמיע קול :D אם הזיכרון לא היה בסדר הלוח היה עושה רעש במהלך חמש השניות וגם היה עושה רעש של ההכרטיס מסך במקרה שהוא היה שרוף(כרטיס מסך יש לי רזרבה...)

הכרטיס הדליק תנורה שלו וכרטיס קול על הלוח. זהו... לדעתי לא נשרף כלום... איך אני יכול לדעת אם בטוח לא נשרף עוד משהו?

לוגיקה שגוייה לחלוטין.

כי אם הלוח היה נשרף המחשב בכלל לא היה מגיב

לא נכון

ההארדיסק השמיע קול :D

זה לא אומר כלום

אם הזיכרון לא היה בסדר הלוח היה עושה רעש במהלך חמש השניות וגם היה עושה רעש של ההכרטיס מסך במקרה שהוא היה שרוף

אבל אם הלוח שרוף הוא לא יצפצף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אני יוכל לבדוק את כל זה? אני יוכל לחבר את הספק שאני משתמש בו עכשיו במחשב החדש ולראות מה קורה? ואם המחשב נדלק טוב... זה יעבוד? כדי לנסות? זה יכול לשרוף תספק או משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מנתק את כל הכוננים והכרטיסים ומנסה להפעיל רק את הלוח עם המעבד+זיכרון+כ.מסך.

אין לך ברירה חוץ מלקחת ספק וככה כל פעם להוסיף ציוד כדי לראות אם הוא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו עם אותו ספק רק מעבד + לוח + + כרטיס מסך ועכשיו זה לא עשה כלום! פשוט מת , סיבב את המאורר של הספק לאיזה חצי שניה והפסיק. אם אני ינסה עם הספק של המחשב החדש שלי לא יכול לקרות משהו לספק? זה לא מסוכן ? לפי ההיגיון זה לא אבל לנסות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK , הגעתי למסקנה שנשרף לי הלוח אם ואני לא יודע מה עוד... , לקחתי תספק של המחשב החדש חיברתי לישן ואותה תוצאה... מאוררים נדלקים לחצי שניה וכלום לא זז אחרי זה. חיברתי אותו בחזרה לחדש והכל עובד = גם הלוח אם לא בסדר. כדי לקנות לוח ? אני צריך לוח SLOT 1... למישהו יש מושג מאיפה לקנות בפחות מ300 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה הזאת נישמעת לי מוכרת... דבר דומה קרה במחשב של אחותי הקטנה, גם אני הייתי בטוח שנישרף לה הספק אבל בסוף היתברר שזה לא היה זה... בקשר ללוח אם בפחות מ300 שקל אני לא כל כך בטוח שתימצא, כי אני מצאתי לאחותי לוח אם של לפנטיום 2 משומש ב400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מולחם כדי לחסוך את הסוקט, מה אתה כבר יכול לצפות במחיר כזה.

כל חנות מחשבים רצינית תדע במה מדובר, אני בטוח שאם בארץ אפשר להשיג אז באוסטרליה לא תהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...