אין גבול לטמטום האנושי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לטמטום האנושי

Cha0stAlker

Recommended Posts

אתה פשוט גאון.

אני משער שאתה לא יודע היסטוריה. אם היית גרמני אתה היית נוהג בדיוק אותו דבר. כשממשלה שלמה יושבת לך עם אקדח לרכה-אתה תעדיף להעלים עין מרצח עמ(ים) מאשר למות. וזה הכי בקצרה שיש כי אין לי כח לפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם כל כך מטומטמים שברגע שעלה איש קצת חכם לשלטון הם פנו יופי נגד יהודים בטענה שזה גזע מיותר

ושהומואים זה מחלה חשוכת מרפא שצריכים להשמיד אותם ושילד מאותו גזע יותר בריא וחכם נראה לכם שאכפת לי מאיזה מרצדס סתכלו על עובדות היסטוריות ותראו כמה שהם דפוקים שכל מלחמה שהם יוצאים או נכנסים אליה יוצאים אשמים ברמה שקשה לתאר כמה מטומטם צריך להיות בשביל להגיע אליה

וכן אני מודע טוב מאוד להרבה מאוד חברות מוצלחות מגרמניה עדיין לא שינה תדעה שלי שהם עם מטומטם

תפסיקו לדבר בזילזול לאנשים

demotivational-posters-sean-connery-is-in-a-teddy-bear-suit.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להתווכח אתכם זה כמו להתווכח אם הרב הזה מיוטיוב לא משנה כמה שאתם מדברים שטויות ומוציאים אחרים כאילו הם מדברים שטויות ויש קהל של בבונים שהולך עם העדר אתם פשוט גאוני הדור ואין חכם ממכם זה כל כך עצוב שאתם משנים מילים של בנאדם ובטוחים כל כך שאתם הם אלה הגאונים בקיצור תמשיכו לחיות בבועה שלכם נראה שככה טוב לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להתווכח אתכם זה כמו להתווכח אם הרב הזה מיוטיוב לא משנה כמה שאתם מדברים שטויות ומוציאים אחרים כאילו הם מדברים שטויות ויש קהל של בבונים שהולך עם העדר אתם פשוט גאוני הדור ואין חכם ממכם זה כל כך עצוב שאתם משנים מילים של בנאדם ובטוחים כל כך שאתם הם אלה הגאונים בקיצור תמשיכו לחיות בבועה שלכם נראה שככה טוב לכם

אחי, אתה מזה לא סקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בד"כ מכבד דעות של אחרים ונקודות מבט שונות , מודה בטעויות כשיש לי, מודה על חידוש מידע ולומד מכל אחד שיותר חכם ממני.

אתה ידידי תעשה כך גם D:.

לפני שאתה מבסס את ההודעות שלך על שיעורי היסטוריה שלמדתה לפני יומיים והורמונים של ילד מתבגר תפתח מעט את העניים ותראה באיזה עולם אתה חי.

זה שהגרמנים עשו זוועות בעבר לא הופך אותם למטומטמים . ההפך הם היו והם עדיין גאונים בכל מעשה ידם.

דבר זה מתבטא בכלכלה חזקה ויציבה ותרבות נפלאה.

זה שנתנו כאן דוגמה לזקן מטורלל שטייח את עצמו במרתף זה לא הופך עם שלם לאוילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט גאון.

אני משער שאתה לא יודע היסטוריה. אם היית גרמני אתה היית נוהג בדיוק אותו דבר. כשממשלה שלמה יושבת לך עם אקדח לרכה-אתה תעדיף להעלים עין מרצח עמ(ים) מאשר למות. וזה הכי בקצרה שיש כי אין לי כח לפרט.

יש מצב שהרגע הצדקת את השואה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ולא. תמיד צריך לדעת לראות את התמונה הכללית, לא רק את מה שאתה מרגיש. השואה לא מוצדקת בכל מקרה. לקראת סוף המלחמה, מי שלא היה מהמפלגה הנאצית היה מאבד הכל. לכן כולם היו נאצים. אבל יש המון סיפורים על נאצים שהיו "נאצים" אבל בסתר עזרו ליהודים, אאל"ט 50%-60% מהנאצים ממש לא אהבו להיות מי שהם, אבל עשו זאת בחוסר ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח ליכנס איתכם לדיוני שואה

אבל מישהו חשב שאולי האדם הזה בן ה64 חולה אלצימר או מחלה נפשית או נוירולוגית כזאת או אחרת ?

בן אדם בן 64 כניראה בודד אולי נידפק לו המוח -לא צריך לצחוק מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק, מה, בחיים לא הייתה לכם הרגשה כזאת?

כשאתה מתרכז רק בדבר אחד ואתה עובד ועובד ועובד, ובסוף מגלה שלא עשיתם את העבודה בצורה נכונה?

אז למבוגרים כנראה זה יותר אופייני. מה הביג דיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...