אין גבול לטמטום האנושי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לטמטום האנושי

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להבין בצורה מסויימת. אם זה היה משהו אינטנסיבי וקשה בשבילו (לא בניתי קיר, אין לי מושג כמה זה מעסיק אותך אם בכלל) ודרש ממנו ריכוז, יכול להיות שפשוט בזמן שהוא ביצע פעולה כלשהי בצד השני הוא שכח שהוא נמצא בצד השני ופשוט סיים לעבוד...

הקטע המצחיק זה שבמקום להרוס את הקיר אצלו בבית הוא בחר לבנות לעצמו מנהרה עד לבית של השכנים, לפרוץ להם את הקיר שלהם ולצאת משם, כשבדרך הוא זורק להם קללות וגידופים כאילו הם אשמים בכל מה שקרה. קצת מזכיר פרסומת של KOOL-AID...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מטומטמים, גרמנים, אין הרבה מה לצפות זה עם שאיקיו של עדר כבשים יותר גדול מעדר של גרמנים למה כבר אפשר לצפות ראבק

כן .. הם כל כך מטומטמים שכמעט בכל תחום תעשייתי שרק תבחר עומדות חברות גרמניות בראש הרשימה מבחינת הנדסה, איכות ומוניטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כל כך מטומטמים שברגע שעלה איש קצת חכם לשלטון הם פנו יופי נגד יהודים בטענה שזה גזע מיותר

ושהומואים זה מחלה חשוכת מרפא שצריכים להשמיד אותם ושילד מאותו גזע יותר בריא וחכם נראה לכם שאכפת לי מאיזה מרצדס סתכלו על עובדות היסטוריות ותראו כמה שהם דפוקים שכל מלחמה שהם יוצאים או נכנסים אליה יוצאים אשמים ברמה שקשה לתאר כמה מטומטם צריך להיות בשביל להגיע אליה

וכן אני מודע טוב מאוד להרבה מאוד חברות מוצלחות מגרמניה עדיין לא שינה תדעה שלי שהם עם מטומטם ותפסיקו לדבר בזילזול לאנשים תתחילו להחפש עוד דעות חוץ מהדעה המתנשאת שלכם גם מבלי לחפש את איך להוציא את הדעה השונה כאילו נאמרה מפי של אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...