צריכה המלצה למחשב רף עליון 8000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכה המלצה למחשב רף עליון 8000

alEllisande

Recommended Posts

כמו שצויין המחשב מיועד בעיקרו למשחקים יחסית כבדים וצריך גם להמשיך לסחוב כאלה בעתיד

ההעדפה שלי היא לגודל מסך של 13 או 15

מבחינת משקל אני אעדיף משהוא שישקול פחות מ2.5 קילו

מבחינת סוללה אני לא צריכה משהו מטורף מדי אבל בהחלט ממולץ שהוא ישרוד את ה 3-4 שעות מחוץ לחשמל

כמו שכתבתי בכותרת אני מוכנה להשקיע 8000 שקל בשביל

אשמח אם תוכלו לעזור לי אם המלצות בגלל שבמהלך הזמן שבו חיפשתי תמיד הצלחתי למצוא פגם בכל אחד מהמכונות שניראו לי מתאימות

שתי הפיבוריטים שלי היו ה m11x של בעיקר בגלל התמורה שאני מקבלת אם ניידות גבוהה אבל יש לי בעיה אם גודל המסך שלו אני לא בטוחה שאוכל להסתדר אם מסך כל כך קטן

מצד שני חשבתי על ה -xps15 אבל הוא כבד למדי והשאלה היא האם יש משהוא שיכול לענות גם על צורכי המשחק וגם על צורכי הניידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראי, הדרישות שלך די סותרות אחת את השניה. מפרט חזק עם כרטיס חזק למשחקים אוכל את הסוללה מהר, ולא סביר שתקבלי 4 שעות זמן סוללה עם מחשב כזה (וכנראה גם לא 3). בנוסף, מחשבים שבאמת מיועדים לגיימרים הם לפחות 15.4", ולרוב בכלל 17" (ויש גם 18"), וממש לא יעמדו בהגבלת המשקל שקבעת.

אה, והM11X כולל מעבד חלש למדי - זה כל מה שהצליחו לדחוס לאריזה כ"כ קטנה.

יש ניידים אחרים שעונים על הדרישות טוב יותר, למשל משהו כזה (לדעתי):

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834220862

בעצם, תבדקי את כל הרשימה כאן, לפחות מה שבתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודעת שהדרישות בעייתיות אני אנסה להסביר קצת על המצב שלי מה שאולי יבהיר יותר מה אני צריכה מהמחשב

לרוב ביום אני עובר בין הבית לעבודה ללימודים כאשר המעברים לוקחים מקסימום זמן של שעתיים בתחבורה ציבורית בין מקום למקום ולרוב בכל המקומות יש לי אפשרות לחבר לשקע חוץ מאולי בלימודים על כן אני חושבת שגם שעתיים+ יהיה טוב בשבילי מבחינת זמן סוללה בהתחשב בזה שאני מתניידת הרבה אני צריכה שהנייד לא יהיה לבנת חבלה על הגב שלי לכן כל דיגמי הגיימרים הכבדים לא באים בחשבון פשוט בגלל שהם יותר נייחים מניידים מבחינת גודל מסך אני יודעת ש13 יהיה לי מושלם זה לא מסורבל מידי ולא קטן מדי מה שהפריע לי ב M11X אבל אני לא מצליחה למצוא מכונה מהסוג שאני רוצה אם מסך 13

בנוגע להערה שלך על הm11x אני התכוונתי לדגמים החדשים שבאים אם מעבד i5 או i7

http://www.notebookclub.co.il/prod-alienware-m11x.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע להערה שלך על הm11x אני התכוונתי לדגמים החדשים שבאים אם מעבד i5 או i7

http://www.notebookclub.co.il/prod-alienware-m11x.htm

רצוי שתסתכלי באיזה דגם מעבד מדובר כאן. לא מדובר על הסדרה הרגילה של I5 או I7 לניידים (M) אלא על UM לאולטרה , ותדר העבודה שלהם הרבה, הרבה יותר נמוך.

ובקשר לשאר דברייך - ביקשת מחשב עד 2.5 קילו, לא מסך קטן מדי, ביצועים טובים. נתתי רשימה די ארוכה של מחשבי 14", רובם מתחת ל2.5 קילו, עם ביצועים טובים. אם תסבירי מה לא מתאים בהם ומה את מחפשת במקום זה, ואז נוכל להמשיך משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך עברתי על הרשימה שנתתה לי וכמה מהדגמים של האסוס והדגם של שהופיעו שם נראו לי מתאימים לצרכים שלי אבל לרוע המזל לא הצלחתי למצוא אף אחד מהם זמין בארץ ואני מעדיפה שלא להתעסק אם קניה מחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...