המחשב שלי נהיה איטי פתאום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שלי נהיה איטי פתאום

hapoel

Recommended Posts

אהלן חברים

אתמול פתאום המחשב שלי נהיה איטי שאלתי ושאלתי אנשים והציעו לי לעשות בדיקת שגיאות איחוי בדיקת הורדתי את התוכנה ad-aware וגם לא עזר כלום כלום כלום לא עזר

לפני שבועיים פירמטי את המחשב ועברתי ל-XP

מישהו יכול לעזור לי?????

תודה מראש לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פעם אחת הייתה המערכת ב פיאו מוד והכל הלך יחסית לאט

לא האטה משמעותית אבל מעצבנת ביותר...

אני יכול לחשוב רק על 2 דברים pio mode

או ההרדיסק נדפק, תבדוק את המהירות שלו

אם אתה יודע איך .

דרך אגב ad aware היא לא תוכנת אנטי וירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך בודקים מהירות ואיך עוברים ל-dma מישהו מוכן להסביר לי פה או באיסיקיו??

כדי לעבור ל-DMA אתה נכנס ל-Device manger (שנמצא ב-Administrative Tools->Computer Management), פותח את מנהלי ההתקנים של ה-IDE, נכנס למאפיינים של כל ערוץ (Primary ו-Seconadry), הולך ל-Advanced Settings ומוודא שב-Transfer Mode מסומן UDMA if available. אם זה לא ב-UDMA אז תשנה, תאתחל ותחזור לאותו מקום לראות שבאמת זה השתנה (צריך להופיע שם, ב-Current Transfer Mode באיזה UDAM הוא עובד כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תשנה לDMA, אבל בsecondary זה כנראה הסידירום או הצורב אז זה לא ישפיע על מהירות המחשב אלא רק על ביצועי הסידירום/צורב.

עריכה:

אני לא מבין אתכם!! איך הגעתם לזה שהבעייה זה היא מצב PIO אם עוד לא שאלתם אותו את המפרט של המחשב!???

הרי זה ברור שהוא עבר בטח מWin98 לXP וXP צריך דרישות גבוהות יותר שייתכן שהמחשב שלו לא עומד בהם!!

לפותח התר'ד:

מהו מפרט המחשב שלך??

ואיזה היה לך לפני שהתקנת XP??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פנטיום 4 1500 מגה הרץ עם 384 RAM

עברתי מווינדוס 98 ל- לפני 3 שבועות ורק משלשום הכל נהיה איטי לפני זה המחשב היה מהיר מאוד וטוב מאוד לא יודע מה קרה לא התקנתי כלום אין וירוס אין כלום עשיתי כל מה שאני יכול

כנראה שאני יחזיר את הווינדוס 98 השבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...