האם SIS היא חברה של כרטיסי מסך ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם SIS היא חברה של כרטיסי מסך ?

Sting

Recommended Posts

שכן שלי אמר לי שיש לו G-fa אבל לא מצאתי שום זכר לכרטיס מסך מסוג Gforce במחשב שלו ... גם לאחר שהתקנתי את הדריוורים החדשים (52)

שפתחתי את המחשב הכל היה on bord

ניראה לי שהחברה של הכרטיס מסך היא SIS אבל אני לא זוכר של מה היא בדיוק ...

מישהו יכול להביא לי דרך לבדוק איזה כרטיס מסך יש לו בכלל ?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפתחתי את המחשב לא הכל היה on bord

ניראה לי שחברה של הכרטיס מסך היא SIS אבל אני לא זוכר של מה היא בדיוק ...

???

לא הבנתי, היה כרטיס מסך בAGP או לא?

במידה ולא , וזה כרטיס מובנה בלוח אז תבדוק איזה לוח יש לו , באחת הדרכים הבאות:

1)אפשר להסתכל על הלוח ולחפש שם חברה ומספר דגם, במידה ויש רק מספר דגם אז תריץ בגוגל וכך תמצא את שם החברה ודרך האתר שלה תוכל לראות איזה צ'יפסט יש לו והאם יש לו כרטיס מסך מובנה.

2) תפעיל את תוכנת AIDA32 , במחשבים שלי היא יודעת בדיוק איזה לוח יש.

לרוב ,צ'יפסטים של SIS מגיעים עם כרטיס מסך מובנה. כמובן שיש כל מיני דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עשיתי את מה שאמרתם...

לפי סנדרה :

לוח אם :

יצרן ECS

דגם +K7SOM

כרטיס מסך : ... Xabre VGA mmx

מישהו יכול לבדוק לי פרטים ?

אני גם יבדוק אבל לא מצאתי משהו רציני עדיין

נ.ב SIS היה מוזכר כמה פעמים בכל מיני מקומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שלא תיארתי לעצמי שהוא יביא לו כרטיס מסך יותר דפוק מ Gforce אבל כניראה שיש עדיין כרטיסים יותר דפוקים... :P

בקיצור אני אוסף עכשיו כל מיני עובדות על זה שהוא "עבד עליו" וניצל את זה שהוא לא מבין כלום במחשבים...

ורק שתבינו את זה ...בקבלה רשום

Gforce 4 64 MB (לא מצויין הדגם המדויק אבל כתוב Gforce ולא Xabre כמו שהתברר)

ובמעבד כתוב 2000 (התברר כ DURON 1300 )

התקשרנו לזה שמכר לו את המחשב ושאלנו אותו חד וחלק מספר פעמים "איזה כרטיס מסך יש ? " בצרוף כל מיני הוכחות שזה לא Gforce

והוא לא הביא לנו תשובה וניסה להתחמק..לבסוף הוא אמר להביא לו את המחשב והוא "יבדוק"

רציתי לשאול גם האם יש עילה לתביעה משפטית היות ובקבלה מצויינים דברים מסויימים אך הלקוח קיבל דברים אחרים ?

לפי דעתי כן ...השאלה היא כמה זה כדאי לתבוע אותו או להגיע לפשרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא, לא נוהגים בחנויות לקרוא ל גיפורס 4 - SiS 3d. פשוט הרבה חנויות נוטות לתקוע כרטיס מסריח ולהדגיש את החלקים "המגניבים" בשם שלו כדי שהוא ישמע טוב. דוגמה:

כרטיס 3D FORCE 64MB. בשביל אדם שלא מבין זה ישמע טוב.....

אני אישית ראיתי בעיתון על השרון של השבוע מודעה שבה באמת פירסמו מחשב עם לוח K7SOM ומעבד "AMD 2000"......

זה ממש עצבן אותי מכיוון שזהו בכלל לוח עם מעבד דיורון 1300 מולחם אליו......

אבל מה שכן במודעה היה כתוב שיש שם כרטיס 3d force.

איפה הוא קנה את המחשב? אולי זוהי אותה חנות?

ואני לא חושב שיש עילה לתבוע את החנות כל עוד היא מוכנה להחליף או לקבל בחזרה את המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בכל מקרה יש עילה לתבוע את החנות על איבוד זמן, עוגמת נפש, ניסיון להונאה ועוד.

אבל:

ב. לדעתי תתשרו עם המוכר תמורת זה שהוא יחליף את החלקים לדברים חזקים יותר ויכלול פיצוי, מה שמאוד מגיע לכם אם באמת הוא קיבל DURON וSIS ולא מה שהוא קנה. לדעתי מגיע לכם חטיחת פיצוי, ולו רק בשביל שתשתקו ולא תספרו לכולם על זה שהוא שקרן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא, לא נוהגים בחנויות לקרוא ל גיפורס 4 - SiS 3d. פשוט הרבה חנויות נוטות לתקוע כרטיס מסריח ולהדגיש את החלקים "המגניבים" בשם שלו כדי שהוא ישמע טוב. דוגמה:

כרטיס 3D FORCE 64MB. בשביל אדם שלא מבין זה ישמע טוב.....

אני אישית ראיתי בעיתון על השרון של השבוע מודעה שבה באמת פירסמו מחשב עם לוח K7SOM ומעבד "AMD 2000"......

זה ממש עצבן אותי מכיוון שזהו בכלל לוח עם מעבד דיורון 1300 מולחם אליו......

אבל מה שכן במודעה היה כתוב שיש שם כרטיס 3d force.

איפה הוא קנה את המחשב? אולי זוהי אותה חנות?

ואני לא חושב שיש עילה לתבוע את החנות כל עוד היא מוכנה להחליף או לקבל בחזרה את המוצר.

מדובר במודעה מאוד דומה אולי בגלל שבמחשב הזה הכל on bord וחוץ מזיכרון , סי-די-רום וארד-דיסק אין בוא כלום ככה שברגע שיש את הלוח אם הזה אין הרבה מקום לשינוי

אבל זה נקנה דווקא מחנות חדשה "בבילו-סנטר" (נמצא מעל לחנות קנה ובנה או משהו בסגנון)

כל המחשב עצמו (לפי pchardware ) לא עולה יותר מ 1000 שקל והמסך גם לא עולה הרבה משהו בסביבות 600 שקל ואם אני זוכר טוב הוא מכר לו את המחשב ב 3500 שקל ...תעשו לבד את החשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...