לאחר התלבטות קשה רכשתי GTS450 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר התלבטות קשה רכשתי GTS450

ברוס לי

Recommended Posts

הייתי כל כך מבולבל מכל המידע לפני הרכישה שפשוט ישבתי על המקלדת ולחצתי ורכשתי את ה450

התלבטתי קשות בין הרבה כרטיסים ובמיוחד רציתי את ה 460 אעפי שאין לי ממש צורך בו

אני משחק קבוע באמריקן ארמי ולמשחק זה כמעט כל כרטיס יתאים

כמו כן אני מתכוון לחבר את המחשב לסמסונג 40 C530 ורציתי להיות מוכן לתלת מימד כשאקנה מסך מחשב תומך

רכשתי את הכרטיס של CYCLONE ואני מקוה מאוד שלא עשיתי טעות הוא עלה לי 112 יורו פלוס משלוח 18 יורו וכבל HD 3 מטר 7 יורו

אקבל אותו בעוד כמה ימים אכתוב לכם רשמים וכמו כן אני מתכוון לכתוב על המחירים באירופה בה אני נמצא ולעשות סדר לכל הישראלים שחושבים שהם

משלמים יותר מדי

זאת כמובן אם תהיו מעוניינים

בייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על הכרטיס, קודם כל. אני אוהב מאוד MSI ו CYCLONE זה קולר מדהים.

כמובן תכתוב על המחירים, אבל על תשכך לכתוב גם על המשכורות שהם מרוויחים באירופה.

למשכורת הממוצעת שלנו העלובה בסביבות 6000 ש"ח ומינימלית 3.5 אלף ש"ח מחירים שלנו זה יקר מאוד. מי שאומר שזה לא יקר כנראה מסודר טוב בחיים שלו או שהורים שלו מסודרים.

תקרא BUILDER'S MARARTHON של TOM'S ותראה איזה מחשב סוס הם בונים באלף דולר (זה היה ביוני ועכשיו מחירים ירדו עוד יותר).

http://www.tomshardware.com/reviews/overclock-cpu-gpu,2655.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכתוב בדיוק על יחס משכורות ומחירים כמו שהם באמת והסיבות לכך ומדוע אל לנו להתלונן בישראל

אם תרצו אני אביא לכם גם קישורים למנועי השוואת מחירים וכמו כן אדון על איכות האתרים

אני מתכוון לכך שאנחנו אלופים פשוט אלופים באתרים תסתכלו למשל על האתר של KSP אני לא יודע איך הם באמת בתור חנות

אבל המבנה של האתר שלהם הוא פשוט אליפות העולם כמו כן המהירות שהוא עולה ואני גולש מח"ול והוא עדיין שד ומסודר להפליא

אה כן וZEUES אם הייתי מסודר הייתי קונה 460 אתה לא חושב כך?

רוני מאיפה אתה יודע שאני אהנה מהכרטיס אם זכרוני אינו מטעני החלפת כזה ל6850 לא ?

בכל אופן תודה על העידוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי עליך אישית, כי אתה בכלל בחו"ל. ;)

רוני חושב, כנראה כמוני, ש מייצרים חומרה בין האיכותיות ביותר והוא כנראה קיבל 2 כרטיסים פגומים של חברות אחרות (קורה).

ראיתי 460 CYCLONE והוא קיבל ביקורות הגבוהות ביותר כאוברקלוקר מטורף.

דרך אגב, איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי קצת דיעה קדומה על משום שנתקלתי בכמה מוצרים זולים מאוד שלהם

היה לחבר מחשב נייד זול ביותר פלסטיקי עם ביוס הכי תמציתי שיש פשוט כמה שורות ללא יכולת שליטה רבה

ולי כרגע יש שלהם שלא עלה נראה לי אפילו 200 שח

לכן קצת דאגתי אבל ידעתי שאלה המוצרים הזולים שלהם

שימו לב מה שכתבתי על האתר אתמול של KSP והיום ממש כאילו שמעו אותי בYNET כותבים ממש

ההיפך ממה שאני חשבתי כאילו אנחנו חיים בעולם אחר שם כותבים שהם אחד האתרים הגרועים ביותר אם לא הגרוע שביניהם

לשאלתך אני נמצא על הגבול ממש של גרמניה אוסטריה ושוויץ 5 דקות נסיעה לפה ולשם ממש כך 5 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ולא חצי מושג מה אתה מדבר!

פה מזל שלא בנינו

נכון יש אנשים שאומרים שזהו המקום היפה ביותר בעולם ואני לא אומר שהם מגזימים אבל אחרי כמה חודשים אתה מתרגל לנוף

כמו שבארץ אתה נוהג ולא שם לב לנוף אז אתה מתחיל לשים לב לכל שאר הדברים

אבל עד שלא תצא מישראל ותבין מה חסר לך ואיזו מדינה יש לנו לא תדע על מה אני מדבר

אין פשוט אין על מדינה בגודל של ראש של סיכה או שמא השפיץ של הסיכה שעושה דברים שמדינות פי מיליון יותר גדולות לא מסוגלות

אני אזכיר לך משהו קטן ביותר בטורקיה לפני כמה שנים הייתה רעידת אדמה ומי נסע לסייע ???????????

אתה מבין העזרה לא הגיע מאיי סיישל או מהאיטי ולא מרוסיה הענקית ולא מזימבבואה הקטנטנה והעצומה היא היא ........

תגיד תודה שאתה שם סובל מחום מטורף מלווה ביתושים ולא קופא 90% מהשנה בקור המקפיא מלווה ביתושים _(כן יש כאן יותר יתושים מבכל מקום אחר להזכירך יתושים אוהבים מיים וכאן יש מיים בלי סוף וכן הם פעילים גם בקור מקפיא ) לו היית כאן לא היית זוכר רוב הזמן איך השמש נראית וכשהיא לא חסרה לך אתה לא מבין שהיא מקור חיים

בעניין אוכל שעל זה אף פעם לא מדברים כמעט אתה פשוט מיליונר מכמה סיבות : קודם כל מבחינת הטעם שהאוכל בארץ עשיר בטעם אתה יכול לקנות פה ירקות ופירות ביוקר וגם אם תהיה מוכל לשלם אקסטרה תקבל אותם בטעם של כלום פשוט כלום

ודבר שני אם אתה מסוגל לקנות קילו מלפפונים בשקל בדרך כלל .קילו עגבניות במחיר דומה בדרך כלל (ואל תקטע אותי עכשיו כשעגבניות זמנית עולים 12 שח לקילו זה לא המצב בדרך כלל )

בקיצור תשלם על חומרה יותר יקר ותגיד תודה לאל פה לא יותר דבש מישראל וישראל בניהול נכון יכולה להיות הרבה יותר

כן הרבה יותר מאירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...