Prager University: The Middle East Problem - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prager University: The Middle East Problem

tootie

Recommended Posts

הוא אובר-סימפליסטי ובכך מחטיא את המטרה שלו ומצייר כאן את הסיכסוך כשחור ולבן ובכך חוטא לעיקר.

שלא נזכיר את העובדה שהוא קצת ממציא ומערבב דברים.

הכוונה שלו אולי טובה אבל הדרך שלו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אובר-סימפליסטי ובכך מחטיא את המטרה שלו ומצייר כאן את הסיכסוך כשחור ולבן ובכך חוטא לעיקר.

countless :kopfpatsch::facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא סימפליסטי בדיוק במידה הנחוצה, לא ראיתי בדבריו שום דבר פחות מאמת צרופה ודיוק היסטורי מירבי

(שכמובן מוגבל לזמן של 5 ד', כך שמן הסתם הוא לא יתחיל להלאות אותך בפרטים, שממילא ידועים לכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמריה מוסלמית ידועה, אוסמה בין לדן אמר את זה, שמקושר אל-קאעידה שמקושר לאחים המוסלמים שמקושרים לחמאס, בקיצר, הכל חרא זהה, מוסלמי מאמין אמיתי, באמת אוהב יותר את המוות מאת החיים ובעיקר את המוות שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי רק מעניין לדעת מאיפה הוא השיג את זה שהחמאס טוען שהוא אוהב את המוות כמו שהישראלים / יהודים אוהבים את החיים?

כמו שאלכס הגיב פה מעלי.

מה זה משנה אם חמאס או פת'ח, אש"ף, אל קעידה או האחים המוסלמים אמרו את זה?

זה ידוע וזה מה שהמוסלמים אומרים בלי פחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אל קעאידה זה לא החמאס

ב. "ידוע" זה לא הוכחה, דוגמא: "ידוע" שיהודים שמים רוטב דם נוצרי על המצות.

ג. אם זה היה נכון היית יכול לבוא לכל מוסלמי, לומר לו שאתה מוכן להרוג אותו חינם אין כסף והוא היה רוצה בזה. כי הוא אוהב את המוות יותר מאשר אני(כיהודי) אוהב את החיים

היו לו עוד כמה שגיאות/ספינים - אכתוב מה הם מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרת - לא אני.

זה אמריה מוסלמית ידועה, אוסמה בין לדן אמר את זה, שמקושר אל-קאעידה שמקושר לאחים המוסלמים שמקושרים לחמאס, בקיצר, הכל חרא זהה, מוסלמי מאמין אמיתי, באמת אוהב יותר את המוות מאת החיים ובעיקר את המוות שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...