בעיית ריסטארטים פיתאומיים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ריסטארטים פיתאומיים

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

תראו, הבעיה שלי היא מסובכת...לפעמים כשאני משחק באיזה משחק משוטט באינטרנט או אפילו סתם שומע שירים פיתאום המחשב עושה ריסטארט מעצמו!!! עכשיו, הבעיה היא לא הזיכרון כי היה לי לוח שאפשר לשים בו גם אסדיראם וגם דידיאר, אז החלפץי מאסדיראם לדידיאר ועדיין היה ריסטארטים, זה גם לא הכרטיס מסך כי גם אותו החלפתתי ועדיין יש ריסטארטים פיתאומיים, זה גם לא הכרטיס קול כי גם אותו החלפתי ועדיין יש ריסטארטים פיתאומיים, וזה גם לא ההארדיסק כי גם אותו החלפתי ועדיין יש ריסטארטים פיתאומיים, ןזה גם לא הלוח כי גם את כל הלוח החלפתי!! בקיצור החלפתי את כל החלקים גם את הספק כח חוץ מהמעבד הכונן דיסקטים והמעבד,ועדיין יש ריסטארטים פיתאומיים!!! מה לעשות ומה לעזאזל יכולה להיות הסיבה לתופעה הזאת?!?!?!!?!? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Define selfish.

אתה מצפה שאנחנו נעזור לך, אבל לא שומר על החוקים הבסיסיים ביותר שאנו מבקשים. ככה זה לא יילך.

שנה את הכותרת כך שהיא תתאים לחוקי הפורום, או שהת'רד יינעל ולא תקבל מאיתנו שום עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרויות לבעיות -

1) התחממות המעבד.

2) זכרונות בעיתיים.

3) התקנה לא נכונה של (ו/או התקנת שגויה).

מעבר לזה די קשה לנו לעזור לך כי נתת מידע כללי מדי.

קודם כל תבדוק מה הטמפרטורות של המעבד שלך. (ותן לנו מפרט) כדי שנוכל לפסול או לאשר את בעיית ההתחממות.

בעצם , קודם כל שנה את הכותרת או שישנו אותה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעלות, המעבד שלי מגיע ל48 מעלות מקסימום אחרי משחק ואת הווינדווס התקנתי טוב מאוד וגם הדרייברים שלי מעודכנים לכל דבר... בכל אופן המפרט של המחשב שלי כיום הוא כזה:

INTEL P 4 2ghz

HD WD 80 GB 8MB BUFFER 7200 RPM

MEMOEY- 333MHZ 512 MB

MOTHER BOARD- IS7-E

RADEON 9700

POWER SUPLLY -400 W

SOUND CARD- PLATINIUM AUDIGY EX

TOSHIBA DVDROM 48X16

CDRW-YAMAHA 16 10 40 SCSI

FLOPPY TEAC

מגירה להארדיסק

4 מאווררים לקירור המחשב, כל אחד בגודל של 82 מ"מ

מארז לא משהו לפנטיום 4...

רמקולים של Altec lansing atp3

מסך 'LG E700B 17

מקלדת zippy

עכבד אופטי של A4tech

והטמפ' במצב נורמלי היא כזאת

SYSTEM 35

CPU 42

PWM 39

שידרגתי את כל המחשב חוץ מהמעבד והכונן דיסקטים...

כרגע מותקן לי על המחשב xp professional sp 1

ולפני זה היה לי professional

אם אתם צריכים עוד מידע אני יוסיף כמה שרק אפשר אבל ניראה לי שזהו זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ספק כזה של 80 שקל שמגיע עם מארז של 200 שקל הוא בטח לא שווה כלום.

רוב הספקים פה בארץ הם סתם ספקים של 250 וואט ששמים עליהם מדבקות מפוברקות וספק חלש יכול לגרום לריסט תחת עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלי הוא של חברה לא ממש מוכרת אבל איפה שאני גר הוא בא עם כל מארז, החברה ניקראת GYRO...

ועוד משהו חשוב! ביטלתי את הריסטארט האוטומטי ועכשיו בימקום ריסטארט מופיעה לי ההודעה הכחולה הזאת ורשום בה שהדבר הזה ניגרם מקובץ שניקרא win32k.sys. ז"א שהריסטארטים ניגרמו ביגלל הקובץ הזה, זה אומר משהו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...