בוקר טוב חברים מבקש עזרתכם במ"ס נושאים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוקר טוב חברים מבקש עזרתכם במ"ס נושאים

ROBE

Recommended Posts

שלום לכולם

אני לא בטוח שכל השאלות שייכות לפורום הזה אך אנסה ואשמח לתשובתכם \עזרתכם

קניתי מחשב חדש ועבדתי איתו שבוע ימים שבמהלכם המחשב פשוט זוחל התקנתי את התוכנות הנדרשות ואנטי ווירוס ואני ספייוואר.ממש כל מה שאפשר ליקטתי מהפורומים כאן ועבדתי לפי העזרה של החברים .

אני חושד שהארד דיסק אולי הזיכרון פגומים ,אני קצת חסר אונים ולא יודע מה לעשות ועבורי הפורום הוא המקום הראשון שתמיד עזר לי .

מה עושים במצב שכזה

היציעו לי להוריד תוכנות לבדיקת והארד דיסק אבל לא המליצו לי איזו תוכנות להוריד ,.

אולי אני טעיתי הגדרתי את הזיכרון הווירטואלי והכפלתי את הזיכרון 2G כפול 1.5 .אולי זה לא בסיידר .

בכל מקרה אני מבקש עזרתכם ואשמח מאוד לדעת מה אפשר לעשות בכדי להציל את המצב אני עדיין משוכנע שהמחשב פגום הוא נרכש באייבורי .

תודה מראש

רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה בכלל

מה שאני כן יודע שהמחשב איטי בטירוף ויש לי מחשב נוסף במשרד שהכל טוב בו ,ומבחינת ההתקנה וכל התוכנות בשני המחשבים זהים

ולכן עולה בי החשד שיוכל להיות שסיפקו לי מחשב לא תקין אולי פגום .

אני דיי חסר אונים כי אין לי מושג איך מתחילים בכלל לבדוק אותו ובנוסף לכל התוכנות שקיימות היום בשוק לבדיקת המחשב איני מבין אותם .

אני ממש צריך את עזרתכם .

כמו כן ברשותך עד שאלה ניכנסתי דרך הפעלה ורשמתי MSCONFIG ושם למעשה בחרתי את התוכניות שיעלו עים המחשב ומשום מה בכל הפעלה מחדש של המחשב ניפתחת לי החלונית של קביעת שירותים אני מסמן במשבצת שלא יציג הודעה זו שוב ועושה ריסטרס אך זה שוב עולה .

תודה על הרצון שלך לעזור ואני מקווה שתמשיך כך .

רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...