ADSL ADSL ADSL ADSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL ADSL ADSL ADSL

USR

Recommended Posts

שלום אני עוד כמה ימים מזמין את מודם הADSL החדש של USR ויש לי כמה שאלות:

1]המודם מתחבר ליצאת ורציתי לדעת עם מבחינת ביצועים זה יהיה יותר מהיר מאשר PCI רגיל?

2]המודם מתחבר לקו רגיל של הבית אז מה אני יצתרך בשביל לגלוש איתו?יש לי שרת של איטרנט זהב אז מה גולשים איתו רגיל

כמו כל מודם? או שצריך כרטיס וחיגן מיוחד כמו שעושים בבית עם הטכנאי

אני פשוט חדש בזה אז אני צריך עזרה ומההרררררררר. :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום אני עוד כמה ימים מזמין את מודם הADSL החדש של USR ויש לי כמה שאלות:

1]המודם מתחבר ליצאת ורציתי לדעת עם מבחינת ביצועים זה יהיה יותר מהיר מאשר PCI רגיל?

2]המודם מתחבר לקו רגיל של הבית אז מה אני יצתרך בשביל לגלוש איתו?יש לי שרת של איטרנט זהב אז מה גולשים איתו רגיל

כמו כל מודם? או שצריך כרטיס וחיגן מיוחד כמו שעושים בבית עם הטכנאי

אני פשוט חדש בזה אז אני צריך עזרה ומההרררררררר. :'( :'( :'(

אני לא חושב שהמודם של USR בכלל מתאים לחיבור הADSL שבזק משתמשים בו.

אגב, אתה בכלל הזמנת קו ADSL לדירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך ללכת וליקנות מודמים שספק אם הם מתאימים לרשת של נזק :AR15: בארץ

תעשה חכם יותר אם תיקנה מנזק :AR15: את המודם שלהם (יש אפשרות לתשלומים זה כולל אחריות ועולה כ-400 ש"ח)+ איזה כרטיס פשוט מהסיבה ש-adsl מישתמש ב- 10 מגה ורוב כרטיסי הרשת למיניהם תומכים ב- 10/100 מגה

קרטיס סביר עולה כ 65-70 ש"ח ותתקין אותו לבד כמו כל כרטיס אחר כי נזק ידרשו ממך כ- 100 ש"ח

על התקנה של כרטיס כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שלום אני עוד כמה ימים מזמין את מודם הADSL החדש של USR ויש לי כמה שאלות:

כמו כל מודם? או שצריך כרטיס רשת וחיגן מיוחד כמו שעושים בבית עם הטכנאי

אני פשוט חדש בזה אז אני צריך עזרה ומההרררררררר."

אתה לא קולט מה ? כבר אמרתי לך בהודעה הקודמת שלך. אני אגיד את זה ברור

המודמים של USR לא עובדים עם המרכזיות של בזק.

רק המודמים של אלקטל ואורכית עובדים איתם. אתה צריך כרטיס רשת גם, אלה אם המודם מכיל אחד בתוכו. דבר שני בחבילת שלך אתה צריך חבילה מיוחדת לADSL ובאינטרנט זהב זה עולה איזה 39 דולר לחודש. הזמנת בכלל קו ADSL ? אי אפשר סתם לחבר מודם ולגלוש. אתה צריך להתקשר לבזק ולהתחבר לשירות WOW של ולשלם להם איזה 149 כל חודש (יש גם אחד ב420 ש"ח לחודש שהוא ממש מהיר) וסיפור. עשית את זה כל ?

כי לפי מה שאתה אומר, זה נשמע כאילו אתה חושב שקונים מודם ADSL, מחברים וגולשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לפעמים מדברים פה כאלה שטויות שחבל על הזמן..

יש בחנות בשם למיר מבצע שבו קונים מודם של שהוא כרטיס PCI, עולה 389 ש"ח ומקבלים בחינם מצלמת רשת של אינטל. אם יודעים להתקין לבד אז מקבלים את הספליטר לשקע של הטלפון וזהו.. מתקינים את המודם, מגדירים אותו לפי מה שיגידו בתמיכה של ספקית האינטרנט (אני הסתדרתי עם זה לבד) וזה עובד פשוט נפלא.

לא צריך כרטיס רשת ולא צריך מודם חיצוני ולא צריך גם טובות מנזק

אפילו לא איפשרתי להם לשלוח לי טכנאי.

מודם לא יהיה מהיר יותר ממודם PCI

אין שום קשר

מודם נועד כדי להתקין רכיב חומרה במחשב בלי לפתוח את המארז או למי שכבר אין חריצי הרחבה פנויים

USB בגירסה הראשונה שלו הרבה יותר איטי מאפיק ה-PCI.

אבל גירסה 2.0 הוא כבר סיפור אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לפעמים מדברים פה כאלה שטויות שחבל על הזמן..

יש בחנות בשם למיר מבצע שבו קונים מודם של שהוא כרטיס PCI, עולה 389 ש"ח ומקבלים בחינם מצלמת רשת של אינטל. אם יודעים להתקין לבד אז מקבלים את הספליטר לשקע של הטלפון וזהו.. מתקינים את המודם, מגדירים אותו לפי מה שיגידו בתמיכה של ספקית האינטרנט (אני הסתדרתי עם זה לבד) וזה עובד פשוט נפלא.

לא צריך כרטיס רשת ולא צריך מודם חיצוני ולא צריך גם טובות מנזק

אפילו לא איפשרתי להם לשלוח לי טכנאי.

מודם לא יהיה מהיר יותר ממודם PCI

אין שום קשר

מודם נועד כדי להתקין רכיב חומרה במחשב בלי לפתוח את המארז או למי שכבר אין חריצי הרחבה פנויים

USB בגירסה הראשונה שלו הרבה יותר איטי מאפיק ה-PCI.

אבל גירסה 2.0 הוא כבר סיפור אחר..

למה אתה מדבר הרבה שטויות?!

נזק צריכים לחבר אותך למרכזייה שלהם.

ולא כל מודם עובד על המרכזייה של נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר הרבה שטויות?!

נזק צריכים לחבר אותך למרכזייה שלהם.

ולא כל מודם עובד על המרכזייה של נזק.

"מותק"

אני לא מדבר שטויות

יש לי את זה וזה עובד.

ועובדה היא שכדי להתחבר ל-ADSL אתה לא צריך שיבוא אליך הביתה טכנאי של אם אתה קונה מודם ויודע איך להתקין אותו.

את ההמרה של הקו במרכזיה עושים בכל מקרה אחרי שטופס הזמנת שירות WOW נקלט אצלם (אצל כמובן)

זה שיש בלמיר (לא באתר שלהם, בשביל זה צריך להגיע אליהם לחנות בהרצליה)

והוא משתלם מאד

דמי התקנה חד פעמיים לבזק הם 99 ש"ח אבל אם אתה יודע להתקין לבד כרטיס PCI ולחבר את החוט טלפון לשקע (את הספליטר מקבלים בלמיר בעת הקניה והם גם את הזמנת הקו בבזק כך שעד שהמודם מגיע אליך גם הקו כבר מותקן ועובד)

כל מה שנשאר זה לקבל הגדרות מספקית האינטרנט (הם לא יודעים להגדיר את זה כי מדובר בפרוטוקול PPP ולא PPTP)

אני אצרף שתי תמונות כדי להוכיח.שים לב לחלק מלוח הבקרה של המודם של ולמהירות החיבור שלי ל-ADSL עם המודם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...