פינים של מקלדת התעקמו לגמרי PS2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינים של מקלדת התעקמו לגמרי PS2

stingeR-

Recommended Posts

יש לחבר שלי מקלדת Multimedia Keyboard שבטעות מתי שהוא הוציא אותה התעקמו לו הפינים והוא אומר שהוא לא מצליח לתקן את זה אז ביום שישי הוא יבוא שאני ינסה לתקן את זה... אבל אם אני לא יצליח? מה אז עושים? הרי במקרה הזה אי אפשר לנצל אחריות כי זה הוא עשה את זה... אז אני שואל אולי אפשר לקנות כבל ולחבר... כאילו כבל PS2 רגיל לחבר לה... יש מאיפשהוא לקנות אחד כזה חדש?

או שאני יכול לקנות נגיד מתאם מהחיבור הגדול הזה של המקלדת הישנות לPS2 ולקחת משם תPS2 ולחבר למקלדת ישירות... זה יעבוד? בקיצור הצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה אבל את המקלדת הזאתי ששווה 100שקל אז אני שואל אם אני יקנה נגיד את המתאם הזה ויחתוך אותו (הוא עולה בסביבות ה10שקל) אז אני יוכל להתשמש בPS2 שלו? זה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. היא של חבר שלי(גם לי יש זאת אבל היא עובדת מצויין ואני יודע לשמור עליה...)

2. אפילו את ה80שקל האלו אין לו!

3. אתם לא עונים לי על השאלה , אם אני יקח ויחתוך חיבור ממתאם של PS2 וישים על זה ויחבר הכל כמו שצריך זה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שיש לי ידע מאוד בסיסי באלק' אבל אני יודע לחבר מערכת סטריאו כולל חתיכת כבלים וסידור מחדש וזה עבד וגם פעם אחת חתכתי כבל וחיברתי אותו בחזרה את כל ה6 או 7 הכבלים הקטנים האלו וזה עבד! אז לא נראה לי שתהיה לי בעיה עם זה... ואם כן אז אבא שלי יודע הכל על אלק'... הוא יעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...