בעיה באוזניות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באוזניות

עידןאופיר

Recommended Posts

היום כמעט שברתי תמחשב בגלל האוזניות כי זה קורה לי כבר 10 פעמים כל פעם שאני קונה אחרי חודש זה קורה שמעתי באוזניות שירים פתאום שומעים רק תמנגינה ואי אפשר לשמוע את השיר המילים לא מובנות ושומעים כל מיני רעשים מהאוזניות מה אני צריך לעשות כדאי לתקן את זה כל פעם מחדש זה קורה

שומעים את המגינה טוב ואז שזה מגיע לזמר לא שומעים טוב אני חייב שתגידו לי למה זה קורה ואיך אפשר לסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנתק הכבל של האדמה באוזניות

תיקח איכותיות ואל תמתח את הכבל / אל תכופף אותו לייד התקע

זה מה שאני עושה תמיד אבל הבעיה שיש לי אחים קטנים בבית ואני לא רוצה להביא איכותיות כי הם נהרסות מהר

יש אפשרות לפתור תבעיה או שצריך לקנות חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לאחים הקטנים שלך מה לא לעשות אם האוזניות כדיי שהם לא יהרסו

אם לאוזניות יש מיקרופון (2 תקעים) תנסה לחבר את שתיהם למחשב (לחיבורים המתאימים) אוליי זה יעבוד

הבעיה היא חוט קרוע - אם אתה יכול להגיע אליו (בדרך כלל המקום הקרוע הוא בתוך התקע) אתה יכול לסדר את האוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לאחים הקטנים שלך מה לא לעשות אם האוזניות כדיי שהם לא יהרסו

אם לאוזניות יש מיקרופון (2 תקעים) תנסה לחבר את שתיהם למחשב (לחיבורים המתאימים) אוליי זה יעבוד

הבעיה היא חוט קרוע - אם אתה יכול להגיע אליו (בדרך כלל המקום הקרוע הוא בתוך התקע) אתה יכול לסדר את האוזניות

חיברתי תאוזניות לחיבורים המתאימים וזה לא עובד אתה אומר שהבעיה היא חוט קרוע איך אני יכול להגיע אליו כי אני לא מוצא חוט קרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוטי נחושת בתוך הכבל של האוזניות קרועים באיזה שהוא מקום

ואיך אני אמור לסדר את זה זה בעיה או שזה אפשרי? אני חייב שתעזור לי זה חשוב לי[br]פורסם בתאריך: 25.10.2010 בשעה 20:15:36

אתה יכול לעזור לי בזה אחי?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תיקון של חוט קרוע. אם מתאים לך לתקן חוט אז לך אל זה. אם לא אז תקנה חדשות (הבעיה בדרך כלל בתוך התקע, ניתן לחתוך את הפלסטיק אם סכין יפנית ואחריי התיקון ליצור יציקה מחדש של דבק חם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תיקון של חוט קרוע. אם מתאים לך לתקן חוט אז לך אל זה. אם לא אז תקנה חדשות (הבעיה בדרך כלל בתוך התקע, ניתן לחתוך את הפלסטיק אם סכין יפנית ואחריי התיקון ליצור יציקה מחדש של דבק חם)

על איזה תקע אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקע של האוזניות (בדרך כלל ירוק)

אני אנסה לעשות את זה ואחרי זה אני אכתוב אם זה הצליח תודה אחי[br]פורסם בתאריך: 25.10.2010 בשעה 21:47:49

עשיתי מה שאמרתה ואני עכשיו אם החוטים אני לא יודע לאן לחבר אותם הם היו קרועים הדבקתי אותם וזה עדיין לא עובד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שתצתרך עזרה של מישהוא שמכיר חשמל שיהיה לידך כשאתה מתקן

לכבל של האוזניות יש כמה חוטים/צרורות חוטים דקים (צרור כזה הוא תמיד של חוטים באותו צבע ביחד ואתה לא מפצל את החוטים שלו)

נתייחס כאן רק לתקע/חוטים של האוזניות. התקע/חוטים של המיקרופון לא קשורים

יש 2 סוגים של :

שהכבל הולך לרמקול 1 (או לפלסטיק שבו הוא מתפצל). יש 3 חוטים שאחד מהם הוא מינוס ו 2 הם פלוס של כל רמקול

שהכבל עשוי מ 2 כבלים מודבקים. הוא מתפצל והולך ל 2 הרמקולים. לכל רמקול יש 2 חוטים שהם פלוס ומינוס

תלבש את האוזניות. תיקח סוללה AA או AAA ותחבר אליה את החוטים לשניה

אם יש לך של כבל 1 (אם 3 חוטים) אז תנסה לחבר 2 חוטים ל + ו - של הסוללה ולהשאיר חוט אחד לא מחובר. תנסה את כל המצבים (סך הכול 3 אפשרויות כשכל פעם חוט אחר לא מחובר). ב 2 מצבים אתה תשמע רעש מרמקול אחד. בשלישי אתה תשמע רעש מ 2 הרמקולים ביחד. החוט שלא היה מחובר במצב ששומעים את 2 הרמקולים הוא מינוס

אם יש לך של כבל שמתפצל אז לכל אחד מהחוטים הוא פלוס ואחד הוא מינוס (אתה יכול לנסות לחבר את 2 החוטים של כל לסוללה לבדוק אותו)

כשאתה מחבר מחדש את התקע (ומלחים אותו - יש לך מלחם ?) יש לו 3 מגעים - אחד של המתכת החיצונית שהוא מינוס ראשי ו 2 פנימיים יותר שהם פלוס לכל רמקול

אם יש לך כבל 1 (אם 3 חוטים) תחבר את המינוס למינוס ואת הפלוסים לפלוסים (בפלוסים לא משנה את מי לאיפה)

אם יש לך כבל שמתפצל אז את 2 המינוסים תחבר ביחד למינוס של התקע, ואת 2 הפלוסים ל 2 הפלוסים של התקע (בפלוסים לא משנה את מי לאיפה)

תלחים את החיבורים ותבדוק שעובד

אם כן אז תלביש אל התקע צינור פלסטיק מתאים ותמלא אותו אם דבק חם כדיי ליצור תקע חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...