update לתוכנות נכשל- זה קשור ל-windows, לספק האינטרנט או לכרטיס רשת ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

update לתוכנות נכשל- זה קשור ל-windows, לספק האינטרנט או לכרטיס רשת ?

noa2009

Recommended Posts

הבעיות שלי הן כאלו:

כשאני עושה עדכון לפיירפוקס- החלון של העדכון עולה שוב ושוב- אם אני סוגרת אותו הוא חוזר ואני לא מצליחה להיפתר מהחלון של העדכון שקופץ ב-loop שוב ושוב

אני משתמשת בתוכנות שרכשתי מהייצרן ואפילו איתן אני לא מצליחה לעשות update כמו שצריך- משהו מתחרבש גם שם..

כשאני מקבלת מקספרסקי הודעה "fix it now" כלומר הודעה שמצביעה על בעיה שאני צריכה לתקן- התוכנה לא מגיבה

כמו כן, אין באפשרותי להתחבר למחשב אחר דרך תוכנת team viewr

כלומר שאני לא יכולה לעשות פעולות שמצריכות קשר בין כתובת המחשב שלי לכתובת של ספק אחר

הסתכלתי ב-event viewr ומצאתי הודעה שגיאה שקשורות לבעיה שלי, אך אני לא יודעת אם מה שכתוב בהם מצביע על בעייה של הוינדאוס, של הכרטיס רשת שלי או של ספק האינרנט שלי (בהקשר לספק האינטרנט, ספק האינטרנט שלי הוא . הם אמרו לי שהייתה בעיה שתוקנה בתשתית האינטנרט שברחוב, אך יש לי תחושה שהם לא הגדירו משהו כמו שצריך אבל הם אומרים שהכל בסדר לפי הבדיקה שלהם)

בכל אופן, ההודעות שגיאה שלי מצורפות ואודה לכם אם תגידו לי למה הן קשורות

חשוב לי לציין שאני מקבלת כל הזמן את ההודעה 1002

The IP address lease xxxxxxxxx for the Network Card with network address xxxxxxxx has been denied by the DHCP server 0.0.0.0 (The DHCP Server sent a DHCPNACK message).

כשבכל פעם כתוב לי מספר אחר של ה-ip אך תמיד כתוב לי אותו ip של ה-network- הדבר הזה נרא'לי תקין- כי הכתובת ip שלי אמורה להשתנות כל הזמן, נראלי.. לא? אבל מה שלא תקין זה שאחר כך כתוב לי has been denied by the DHCP server 0.0.0.0 ואני לא יודעת מה זה אומר... ההודעה הזאת מופיעה כל הזמן, בסמוך לזמן שיש לי בעיות ואני חושבת שאולי יש כשל בזיהוי של הכתובת שלי ולכן המערכת נכנסת ל-loop כל פעם שאני עושה update או שהיא לא מגיבה.

חיפשתי מידע על הנושא הזה ברשת, אך המידע היחיד שקיבלתי הוא שככל הנראה ה- DHCP server לא מתקשר כראוי עם המערכת שלי. :bash:

נ.בLיש לי וינדואס 7 פרופשונל חוקי, אבל כשהלכתי לתמיכה הטכנית והייתי צריכה להזדהות עם מספר ה-id שמראה שרכשתי את המוצר אז קיבלתי הודעה שאומרת שאני לא יכולה לקבל את השירות של התמיכה ושמערכת ההפעלה שלי נתמכת על ידי ה- computer manufacturer שלי ואין לי מושג מה זה אומר, למה אני לא יכולה לקבל תמיכה ממיקרוסופט? יכול להיות שמכרו לי מוצר לא חוקי או שלא הבנתי את ההודעה..?

מקווה שתוכלו לעזור לי.....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלספרסקי שלך חוסם את עדכונים. יש לך KIS או KAV? איזה שנה? ב KIS יש PROGRAM CONTROL. כנסי לשם ותבדקי אולי KIS שם כמה מהתכנות שלך ל UNTRUSTED אן LIMITED. אם כן אז תגדירי אותם בתור TRUSTED. בעיות של נשמעים לי 100% נובעות מ KIS רק אמור להיות ב WHITE LIST של KIS ומאושר אוטומטי.

בקיצור, תבדקי KIS קודם כל!!! :xyxthumbs:

תמונות שצירפת מוזרות ואין לי מוסג מה הם אומרות. כאילו יש לך בעיה עם כרטיס . דרך אגב, איך החיבור שלך לאינטרנט? את גולשת בסדר? אין לך שום ניתוקים?

התגובה שקיבלת מ MICROSOFT אומרת שכנראה התקינו לך גרסת OEM שהיא חוקית, אבל זאת גרסה ש MICROSOFT נותנת ליצרני מחשבים גדולים כמו או שהם מתקינים את הזה במפעל למחשבים שלהם. לכן, הם גם מספקים שירות, אבל לא במקרה שלך :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקספרסקי אכן שם לי תוכנות ידועות כמו אדובי חוקי ב-law retrested אבל אני מכירה את התוכנות של אדובי ושמה אותן ב-trusted. לפי מה שאתה אומר, אני יכולה לדעת אם הקספרסקי חוסם לי עדכונים דרך הקטגוריה של ה-applictionc ולראות מה מופיע ב-untrsted וכיוב'.. אם הבנתי נכון?

אני מודעת לאופציה של ההעברה לקטגוריה של ה-trsted ואני לא חושבת שהבעיה קשורה לזה.

כשאתה אומר "תבדקי kis" למה אתה מתכוון? איפה אני בודקת את זה?

לגבי הכרטיס רשת- מאז שקניתי את המחשב טענתי שיש משהו דפוק מחורבש ולא מוסבר שקשור לכרטיס רשת שלי אבל קטונתי מלהבין מה זה ואף טכנאי לא התייחס לזה. הבעיה שלי היא מינורית אבל מעצבנת. אני יכולה לגלוש. אני יכולה להוריד דברים ולשלוח- אבל כשאני עושה update הכל מתחרפן. ה-update נכנס ללופ.. אנלא יכולה להתחבר ל-help של תוכנות כמו שצריך כי הוא לא מצליח להיות מנותב לדפדפן שלי.

הבעיה שלי היא כנראה לא מאוד שכיחה ואין לי מושג מה לעשות.. אני ממש מתחרפנת. אני עובדת עם תוכנות שאני לומדת לבד ולא יכולה להיכנס ל-help.. לא יכולה לעשות update- בקיצור- יש כשל בין התוכנות לבין הניתוב שלהן לשרת חיצוני. אין לי שמץ של מושג מה לעשות עם זה אבל אני מבינה את הבעיה מבחינה עקרונית

לכן אני רוצה לדעת:

איך אני יכולה לאבחן בעיה בכרטיס רשת שלי?( הכרטיס עובד, זה לא שחור או לבן.. הוא עובד ויש - אבל דברים מחורבשים.. בעיית העדכונים היא בעיה קטנה ומציקה ואין לי מושג איך לעלות עליה)

יכול להיות שבגלל שעדכונים מסוימים עוברים דרך השרת של hot- ובשרת של יש בעיות מסוימות (שמן הסתם אני לא יודעת מה הן) ואז העדכון מגיע ללופ ונתקע?

יכול להיות שכתובת ה-ip שלי היא דינאמית וזה יוצר בעיות ? זה מה שהבנתי מהודעות השגיאה שצריפתי לכאן, אגב. אבל השאלה שלי היא איך בודקים את זה? למה בעצם שלא תהיה לי כתובת ip קבועה? אולי זה ייפתור לי את בעית העדכונים??

דיברתי היום אם נציגי קספרסקי בארץ ולא היה להם שמץ של פיתרון לבעיה המעצבנננננננננננננננננת הקטנה והמוזרה שלי..

אני ממש עובדת עצות..הרבה פעמים אומרים לי "תורידי ת'אנטי וירוס" אבל אני לא רוצה להוריד אותו כי זה יפתור בעיה אחת אבל מצד שני יכניס לי מלא שאני לא רוצה.. אז מבחינתי זה לא פיתרון. אני יכולה לפרמט, למחוק את האנטי וירוס והכל...אבל ברור לי שיש פיתרון לבעיה שלי כי לא מדובר פה בוירוס..

תודה

[br]פורסם בתאריך: 24.10.2010 בשעה 15:30:07

אה ולגבי ה-OEM- באמת נזכרתי שקניתי OEM כי זה היה זול יותר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי נועה!

אני אנסה לעזור לך, אבל אני לא מומחה הגדול ביותר בזה, רק ראיתי שאף אחד לא עונה לך, לכן לא יכולתי להשאיר בחורה במצוקה ;)

כאשר אני אומר KIS אני מתכוון לקיצור באנגלית KASPERSKY SECURITY או KIS. אני רואה שיש לך מספיק ידע ב שליטה על KIS. תבדקי כל הזמן וכל תוכנה שאת יודעת היא בטוחה תגדירי כ TRUSTED. כי, אם KIS מגדיר תוגנה כ UNTRUSTED הוא חוסם את פעילותה על המחשב שלך לגמרי. PARTIALLY LIMITED כוונה שחלק מפעילות התוכנה מוגבל. שימי ל TRUSTED אם את יודעת ה תוכנה בטוחה.

דבר שני. נשמע לי עכשיו שזה לא בעיה של KIS. תגידי איזה יש לך? האם התקנת נכונים? האם הם עדכניים? האם יש לך ראוטר או שאת מחוברת רק למודם?

ראיתי עכשיו בפוסט הראשון שלך שיש לך 7. האם הוא מתעדכן. 7 אמור להתקין כל הדרייברים שאת צריכה כולל לכרטיס . תשמעי, זה נראה לי כמו בעיית ואינטרנט עכשיו. תעשי COPY PASTE ותשעלי את שאלתך גם בפורום של ואינטרנט. יש שם חברה מבינים ברשתות יותר ממני ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה, אני מכירה את הקטע עם ה-trusted.. רק שמשום מה כל מה שאני מסמנת כ-trusted עובר לשם ואחרי כמה דקות חוזר לקטגוריה untrusted והתוכונות שעוברות לשם מפסיקות להגיב..

אממ.. הוינדואוס שלי מעדכן את עצמו ויש לי עדכניים..

אני הולכת להסיר את האנטי וירוס שלי ולשים גרסה יותר עדכנית (לא שיש בעיה עם הגרסה שלי.. כי מדובר בקספרסקי 2011..אבל שווה לנסות)

אני באמת חושבת שאני אשים את ההודעה גם בפורום של ..

אני כבר די סגורה על זה שיש לי בעיה שקשורה לכרטיס עצמו מבחינת חומרה (לא לדרייברים שלו) אבל זאת בעיה די מסובכת..

אבל תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...