האם במחשב שמותקן בו יותר ממערכת הפעלה מחייב בשני כרטיסי קול? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם במחשב שמותקן בו יותר ממערכת הפעלה מחייב בשני כרטיסי קול?

shalabi

Recommended Posts

שלום,

יש לי חבר שקנה מחשב חדש לפני שבועיים,

המפרט:

מעבד 2.4C

לוח P4S 800 SIS 648FX של ASUS

2X256 MB ג'נריים

דיסק קשיח של 8GB 8MB BUFFER

אז הבעייה היא כך:

חבר שלי רצה להתקין שתי מערכות הפעלה,הראשונה WIN98 בערבית והשנייה בעברית.

אחרי יום התקשרו אליו מחנות המחשבים אשר הזמין אצלם את המחשב,והודיעו לו שכרטיס הקול לא עובד עם וינדוס98 בשפה הערבית והוא חייב להתקין כרטיס קול נוסף. ::)

החבר שלי הסכים לבקשתם ושלם 50שח עבור כרטיס קול פשוט.

אחרי שקיבל את המחשב שלו,התקשר אלי על מנת לחבר לו את המודם של WOW.

כשהגעתי אליו הביתה ,הפעלתי את המחשב,ולהפתעתי למחשב לקח כ 5 דקות שלמות לעלות אחרי מסך שחור.

וכשהתקנתי את הדריוור של המודם.וכשנתבקשתי לחבר את התקן ה למחשב, המחשב לא זיהה אותו,אחרי שהחלפתי כמה כניסות ,זוהה התקן,והתחברנו לאינטרנט (התקנתי את כל ההתקנים של הלוח).

וכשכיבינו את המחשב והפעלנו מחדש, המחשב שוב לא זיהה את המודם והתחיל לעשות ריסטים ממושכים. אחרי שניסיתי להחליף עוד פעם כמה כניסות ,שוב המודם זוהה. חשבתי אולי להתקין וינדוס מחדש יפתור את הבעייה,ועשיתי זאת,והמחשב עלה יותר מהר בהרבה,אבל הבעייה של כניסות ה עדיין נשארה,ובמנהל ההתקנים יש הודעה ששניים לא פועלים כראוי.ניסיתי לעדכן אותם ללא הצלחה.

האם מישהו יכול להסביר לי מה הבעייה? ומה אתם ממליצים לו לעשות.

אגב: המסך הוחלף ביום השני לקנייה בגלל קולות מוזרים ופליקרים שהמסך נכבה ונדלק בפתאומיות.

סליחה אם העלתי את הנושא בפורום הלא נכון,ואני מבקש שתתקנו אותי אם טעיתי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד SP1 לונידוס מWINDOWS UPDATE, זה יפתןר את בעיית הUSB.

לגבי כרטיס הקול : נשמע לי כאילו הם התעצלו לחפש דרייבר מתאים והכריחו אותו לקנות כרטיס קול נוסף...

מה היה הכרטיס קול הראשון (שלא עבד ב98?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

התקנתי את ה SP1 ואת כל העידכונים ,וזה לא פתר את הבעייה.

ולגבי הכרטיס הקול המובנה הוא SOUND MAX 5.1 . אבל הטכנאי ביטל אותו בביוס והפעיל את הכרטיס שהתקין לו.

אגב: כשמחברים את המייקרופון לכניסה לכרטיס הזול..המחשב מתחיל לעשות ריסטים גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוציא את כרטיס הקול מההתחלה,אבל בחנות שמו לו מדבקה עם אזהרה שאם המארז יפתח תפוג האחריות.

אבל כשהפעלתי את הכרטיס המובנה מהביוס, הוא עבד, אבל בעיית ה לא נפתרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...