FIFA 2004 - נחמד ביותר. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 2004 - נחמד ביותר.

MishaK

Recommended Posts

כידוע לרובכם, אני כבר שחקן פיפא וותיק ביותר, בערך משנת 97 אני משחק בכל גרסה שיוצאת.

בכל מקרה, סוף סוף יצאה לה גרסת 2004 הנחשקת, בסה"כ די אהבתי אותה למרות שיש מקום לשיפורים.

אוקי, משום מה התחלתי עם המשחק ישירות ברגל שמאל, ישר אחרי שהסתיימה ההתקנה, אוטומטית, בלי לשאול אותי הוא נכנס למשחק. לא הבנתי למה לעזעל הם החליטו לעשות את זה... הרי יש אנשים (כמוני) שבזמן התקנות משעממות וארוכות אוהבים לשמוע , לדבר באיסיקיו וכו'. משום מה גם לא הייתה לי אפשרות לצאת מהמשחק ושום דבר לא הגיב.. אז נאלצתי ללחוץ על כפתור הריסרט (שאי אפשר לראות או להגיע אליו במארז שלי... מי שמכיר אותו יודע על מה אני מדבר).

בכל מקרה, אחרי הריסטרט ישר נכנסתי למשחק מחדש, הפעם הכל עבד יפה. ישר משום מה קפצו עליי בבחירת קבוצה אהובה וכו'... זה היה מפחיד, אפילו לא אמרו מה זה ולמה זה, ישר זרקו עליי מסך לבחירת ליגה וקבוצה. בכל מיקרה, יש שם כל ליגה שתרצו. כל האנגליות, כל האיטלקיות, הספרדיות הקוראנית ומה לא.. אבל מה? אין ליגה ישראלית (לא מפתיע.. לא מגיע לליגה הזאת להכנס למשחק הזה לדעתי). בכל מקרה, אוקי, לא יכלתי לבחור את מכבי ת"א, ניחה, אבל לפחות נבחרת ישראל?! אין שום זכר לנבחרתנו הקטנה במשחק... זה כבר ממש אבסורדי.

אוקי, אז עברתי לליגה האיטקלית ובחרתי את יובנטוס.

כמו שתמיד אני נוהג לעשות, התחלתי עונה. רק שהפעם לא Season רגיל של עונה אחת וגמרנו, אלא קריירה שלמה שתלוייה מאוד בכישורים שלנו.

בהתחלה אנחנו מוחתמים לשנה אחת, ויש לנו "תקציב" של 1000 נקודות לשבוע לחלק ל:

סוג אימונים (אינטנסיבי או רגיל)

אימונים אישים לכל שחקן (לבחור דברים לשפר את השחקן בו)

כל אלו משפרים לאורך זמן את ה-Skills של השחקנים.

בכל מקרה, אם תרצו עוד נקודות תצטרכו להשלים משימות כגון להבקיע 65 גולים בעונה, להגיע לגביע אירופה, לנצח 8 פעמים רצוף, 15 משחקים עם שער נקי בכל העונה וכו'.

כמו כן, יש גם אפשרות להוריד לכם נקודות, אם למשל יש לכם מאזן רע של הבקעות לאומת ספיגות וכו'.

אוקי, עד פה הכל טוב ונשמע מאוד מאוד מגניב, אבל יש בזה דברים רעים, התפריטים מאוד מסורבלים וקשה למצוא בידיוק מה שמחפשים, התקציב נקודות שלנו, שכל פעם אנחנו מחלקים בין אנשים לא מתאפס ל-1000 כל הזמן אלא כל פעם אנחנו צריכים להפסיק אימונים אישים של שחקנים אחדים ולהעביר לשחקנים אחרים. זה די מתסכל.

ואיך המשחקיות אתם שואלים? נחמדה... יש לי תלונות רבות על בעיטות חופשיות וקרנות שנהפכו פתאום מסורבלים ביותר, ומשום מה, אי אפשר לעשות הרבה תרגילים לעבור את השחקנים השומרים עלינו, שזה דבר קשה מאוד. הדבר היחיד שמצאתי זה בעזרת Shift לעקוף מהצד את השחקן ולתת ספרינט. זה קשה מאוד, צריך לדעת בידיוק באיזה נקודה לעשות את זה.

בכל מקרה, משחק לא רע ביותר למרות כל המרגעות הקלות שהזכרתי, אפשר להתרגל אליהן.

מקווה שאתם תהנו ממנו, כי אני עדיין מחכה ל-NBA Live 2004.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד..

אבל מעצבן שכמעט אי אפשר לעבור את המגן ב-1 על 1 ...

ומישהו יודע איך לשנות DETAILS (לא רזולציה אלא פרטי משחק)

עוד דבר מוזר המשחק עצמו עובד חלק לגמרי.. :) נדיר שזה קורה במחשב שלי..

אבל התפריתים פשוט מקרטעים לוקח להם שעה עד שזה מגיב ללחיצה של עכבר למישהו יש פיתרון לזה...

ובקשר לקרנות ובעיטות חופשיות דווקא פה יש שיפור אהבתי את זה מאוד..

סה"כ משחק נחמד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה משחק זה? או שלא ממש "השקעתם" בו?

שאלה לא במקום.

אגב, הפוץ הראשון שיתחיל לבקש לינקים, אני אישית דואג לזה שהוא עף על טיל מפה. קאפיש?

בכל מקרה, הרגע שוב שמתי לב למשהו, עם כל השיכלולים הכי ענקיים שנעשו במשחק, עדיין יש בעיה אחת בסיסית ביותר, קטנה קטנה אבל מעצבנת של החיים.

כל מי שאי פעם שיחק בקבוצה יודע שאף פעם לא מחכים שמסירה תגיע אלייך אלה אתה מתקדם אליה קצת, למה פה גם אם יש סביב הכדור מיליון שחקנים השחקן שמסרנו לו עומד לו בניחותה כמעט שותה קפה ומחכה לכדור?! זה מעצבן אותי כ"כ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שיחקת בדמו?

אני כבר שבוע משחק מהדמו - והדבר האחרון שאני ירצה לעשות במשחק המלא זה לשחק עם יובנטוס :lol:

בכל מקרה, יש הרבה אפשרויות טקטיות במשחק (אם תלחץ Z+C יופיעו לך כמה אפשרויות [יותר מידי אם אפשר להגיד, בשביל תפריט בתוך המשחק] של טקטיקות).

השליטה השתנתה לטובה, מערכת המסירות לא יותר מידי - חוץ מכפתור ה "Z" שנותן לך לבחור למי למסור :)

בקיצור אני כבר לא יכול לחכות לחרוש על המשחק המלא (ומנצ'סטר - סוף כל סוף) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...