שאלות| היי, יש לי כמה שאלות חשובות. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות| היי, יש לי כמה שאלות חשובות.

Qubis

Recommended Posts

שלום לכולם ושבת שלום. :)

בחודש הבא אני קונה אביזרים למחשב.

יש לי כמה שאלות לגבי כל אחד מהאביזרים.

1)

אני מתכוון לקנות 450GTS, אני רוצה לקנות מ-KSP, השאלה שלי היא כזאת: האם יש את הכרטיס מסך הזה ב-KSP, ואם יש אז בבקשה תביאו לי לינק.

וגם:

אם המערכת שלי יכולה להחזיק אותו:

מפרט המחשב שלי:

Pentium® Dual- CPU

E5200 @ 2.50GHz

1.99GB, 2.50GHz של RAM

( וכשאני יקנה את האביזרים, מביניהם אני יקנה 650W, אז בקשר לספק כוח, אין מה לדאוג )

2)

השאלה השנייה שלי היא, אם המחשב שלי יוכל להחזיק גם את ספק הכוח: CoolerMaster GX 650W

השאלה שלי היא:

אם ספק הכוח הזה טוב,

אם הוא יכול להחזיק את כרטיס המסך 450GTS, ואם כל שאר המערכת שלי יכולה להחזיק אותו. (את המפרט רשמתי למעלה)

3)

השאלה השלישית שלי היא, איזה מעבד אתם מציעים לי משהו טוב, שיעלה בערך 600 ש"ח, אפשר לחרוג טיפה מהסכום. מעבד מספיק טוב בשביל להחזיק COD, ומשחקים כבדים כאלה, מעבד משהו כמו 4ליבות, משהו כזה טוב.

וגם שהמערכת שלי תוכל להחזיק אותו, כולל ה-450GTS, גם ה-650W, וכל שאר המערכת.

ויש לי עוד בקשה קטנה אחת,

אם אתם יכולים להביא לי הורדה של 10 ל-XP. (יש לי את ההתקנה, אני מתקין, אבל זה עדיין רושם שיש לי 9)

תודה רבה לכל העוזרים (: ושבת שלום לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סדר בדברים (לא לפי סדר כלשהו):

1. ספק 650W איכותי יהיה מעל ומעבר לכרטיס כזה... גם 400W איכותי יספיק - דווקא האלה של הם לא משהו.

2. אתה מוזמן לחפש באתר של KSP בעצמך - החיפוש שלך יהיה טוב כמו החיפוש של כל אחד אחר כאן. יש גבול לעצלות.

3. מחשב לא אמור להחזיק ספק, אלא להיפך.ככל שהמערכת חזקה יותר היא תדרוש ספק חזק יותר, לא להיפך.

4. "מעבד טוב" תלוי גם בלוח האם. אם יש לך תושבת LGA775, וזה מה שיש לך אם יש לך E5200, קשה לחשוב על שדרוג משתלם. אולי איזה Q9400 יד שנייה. ספק 400-450W איכותי יספיק גם לשדרוג שכזה, אבל כאמור אינו אקטואלי כי עד 600 שקל אין מרובעי ליבות חדשים המתאימים ללוח האם.

5. ה450GTS אינו בהכרח הכרטיס הכי משתלם למחירו כרגע.

6. DX10 אינו בנוי לעבוד על , רק וWIN7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סדר בדברים (לא לפי סדר כלשהו):

1. ספק 650W איכותי יהיה מעל ומעבר לכרטיס כזה... גם 400W איכותי יספיק - דווקא האלה של הם לא משהו.

2. אתה מוזמן לחפש באתר של KSP בעצמך - החיפוש שלך יהיה טוב כמו החיפוש של כל אחד אחר כאן. יש גבול לעצלות.

3. מחשב לא אמור להחזיק ספק, אלא להיפך.ככל שהמערכת חזקה יותר היא תדרוש ספק חזק יותר, לא להיפך.

4. "מעבד טוב" תלוי גם בלוח האם. אם יש לך תושבת LGA775, וזה מה שיש לך אם יש לך E5200, קשה לחשוב על שדרוג משתלם. אולי איזה Q9400 יד שנייה. ספק 400-450W איכותי יספיק גם לשדרוג שכזה, אבל כאמור אינו אקטואלי כי עד 600 שקל אין מרובעי ליבות חדשים המתאימים ללוח האם.

5. ה450GTS אינו בהכרח הכרטיס הכי משתלם למחירו כרגע.

6. DX10 אינו בנוי לעבוד על , רק וWIN7.

בקשר ללוח אם לא הבנתי ממש, אני לא מבין את כל המושגים האלה.

יש מצב אתה מביא לי איזה טוב? (בטוח שלוח האם שלי לא יחזיק את מה שאני רוצה, כי המחשב עלה ממש קצת, ובגלל זה אני משפר אותו עכשיו)

יש מצב אתה מביא לי שם מלא לספק כוח טוב. לא רק 400W, זה כללי כזה. ואני לא מבין בספקי כוח, אז פשוט שם של איזה 400W שיחזיק את מה שאני רוצה.

אז מה אתה מציעה לי במקום ה-450GTS? יש משהו יותר טוב ויותר משתלם שאני אוכל להחזיק על המחשב שלי לאחר השדרוג?

ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תגדיר מה בדיוק אתה רוצה: רק כרטיס מסך? כרטיס מסך וספק? ומעבד? ולוח? ומה התקציב בכלל?

אני רוצה כרטיס מסך וספק כוח. ומישהו אמר לי שכדאי לי לעשות OC למעבד שלי, וזה יהפוך אותו ל3.0 GHZ בלי בעיה, משהו כזה...

אז מה זה OC בכלל >.< ואיך אני עושה את זה ..?

והתקציב הכולל הוא בערך 1,500 ש"ח.

עריכה:

מישהו אמר לי שכדאי לי לקנות 2ג'גה , 460GTX, וספק כוח 450W של קורסייר (משהו כזה)

עכשיו, זה כדאי לי? ואני אצטרך לעשות פירמוט אחרי שאני אקנה 2ג'גה , 460GTX וספק כוח?

ותסבירו לי בבקשה מה זה OC!? כי מישהו אמר לי שזה ישפר את המעבד שלי אם אני יעשה עליו את זה...

איך אני עושה את זה בכלל?! וכמה זה עולה?! ובכמה זה יכול לשפר את המעבד שלי?

סליחה על החפירות ):

ותודה לכולם על זה שאתם עוזרים לי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OVERCLOCKING זה המהרה של מעבד שלך שאם למשל בא במהירות סטוק שלו 2.5 MHZ כמו שלך, אתה עושה OC ומקבל מהירות 3.2 MHZ נגיד. קיבלת מעבד מהר יותר ב30% בערך ולא שילמת על זה שקל. על מנת לעשות OC אתה צריך לוח אם טוב ל אוברקלוק, קירור משופר למעבד, כי הוא יעבוד במהירות גבוה יותר יפלוט יותר חום ומארז עם אוורור טוב (רצוי, אבל לא חובה). איך לעשות OC נראה לי זה מסובך להסביר בפורמט הזה. פשות תקליד בגוגל OVERCLOCKING ושם לוח אם שלך. אתה יכול למצוא אפילו הוראות ב YOUTUBE שמראות איך עושם את זה שלב אחרי שלב.

תקרא את כתבה הזאת

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%94

ותראה גם קישורים למידע על ב HWZONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OVERCLOCKING זה המהרה של מעבד שלך שאם למשל בא במהירות סטוק שלו 2.5 MHZ כמו שלך, אתה עושה OC ומקבל מהירות 3.2 MHZ נגיד. קיבלת מעבד מהר יותר ב30% בערך ולא שילמת על זה שקל. על מנת לעשות OC אתה צריך לוח אם טוב ל אוברקלוק, קירור משופר למעבד, כי הוא יעבוד במהירות גבוה יותר יפלוט יותר חום ומארז עם אוורור טוב (רצוי, אבל לא חובה). איך לעשות OC נראה לי זה מסובך להסביר בפורמט הזה. פשות תקליד בגוגל OVERCLOCKING ושם לוח אם שלך. אתה יכול למצוא אפילו הוראות ב YOUTUBE שמראות איך עושם את זה שלב אחרי שלב.

תקרא את כתבה הזאת

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%94

ותראה גם קישורים למידע על המהרה ב HWZONE

אוקיי, הבנתי בעקרון. אבל חבר שלי אמר לי שזה גם יכול להרוס...

אז לא נראה לי שאני יעשה OC.

ואני מתכוון לקנות את המעבד הזה: Core i5 661, 3.33GHz, s1156, 4MB, GPU , Tray

הוא טוב? והוא יעלה על המחשב שלי? ואיך אני בודק איזה לוח אם יש לי? וראיתי את כרטיס המסך: GTS450 1GB DX11 DVI HDMI PCI-E

ואחריו היה את זה: GTS450 TOP 1GB DX11 DVI PCI-E עכשיו, מה ההבדל ביניהם? ולמה השני עולה יותר ב: 60 ש"ח?

ותודה! (: ושבוע טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המעבד הזה לא יתאים ללוח שלך, כמו ש vic אמר לך בהתחלה, אתה צריך מעבד לסוקט 775 (לא 1156/1366).

2. אתה יכול לבדוק איזה מעבד לוח וזיכרון (ועוד) יש לך עם cpu-z (תחפש בגוגל).

3. ה TOP מגיע מומהר בהמפעל ולכן הוא עולה יותר.

4. בקשר לספק, ה SeaSonic S12II-430 יהיה מצויין למערכת שלך - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1579.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המעבד הזה לא יתאים ללוח שלך, כמו ש vic אמר לך בהתחלה, אתה צריך מעבד לסוקט 775 (לא 1156/1366).

2. אתה יכול לבדוק איזה מעבד לוח וזיכרון (ועוד) יש לך עם cpu-z (תחפש בגוגל).

3. ה TOP מגיע מומהר בהמפעל ולכן הוא עולה יותר.

4. בקשר לספק, ה SeaSonic S12II-430 יהיה מצויין למערכת שלך - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1579.

אבל אני משנה את המעבד!!! זה יעלה על המחשב שלי!

ומה זאת אומרת מגיע מומהר?

עריכה:הורדתי את התוכנה, וזה לוח האם שלי:

תמונה:

http://www.si z.co.il/my/zmzytg1kjzd2.jpg

(נא להוריד את הרווח שבין ה-"i" ל-"z")

הוא מספיק טוב בשביל להחזיק מעבד 4ליבות, כרטיס מסך 450GTS, עוד 2ג'י'ה , וספק כוח של קוסייר 450W.

אז הוא מספיק טוב לכל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה משנה את המעבד, אבל הוא חייב להתאים ל סוקט (שקע) של לוח אם. לכל דור של מעבדים יש סוקט המתאים. למשל סוקט שבלוח אם שלך זה LGA 775. לכן אתה יכול לשים על הלוח שלך רק מעבדים שתומכים בסוקט הזה. למעבד שאתה רוצה צריך לוח אם חדש עם סוקט LGA 1156 זיכרון DDR 3 - השקעה רצינית.

דבר שני שמאוד חשוב בבחירת מעבד, זה CHIPSET של לוח אם.

http://www.newegg.com/product/product.aspx?item=N82E16813131288

תסתכל בקישור ששמתי. האם זה שלך? אם כן, אז שלך יותר טוב ממה שציפיתי והוא תומך בכפולי ו QUADS יחסית טובים מהדור הישן.

למשל E8400 יד שניה יהווה שדרוג מצויין בשבילך, או QUAD כמו Q9400. אם תמצא Q9505 או Q9550 החזק יותר במחיר סביר יד שנייה, אז זה בכלל יהיה שדרוג סוף הדרך.

אלה הדגמים שהייתי מציע לך לשדרוג שמתאימים ללוח אם שלך, בתנאי שמצאתי לוח נכון לפי פירוטך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה משנה את המעבד, אבל הוא חייב להתאים ל סוקט (שקע) של לוח אם. לכל דור של מעבדים יש סוקט המתאים. למשל סוקט שבלוח אם שלך זה LGA 775. לכן אתה יכול לשים על הלוח שלך רק מעבדים שתומכים בסוקט הזה. למעבד שאתה רוצה צריך לוח אם חדש עם סוקט LGA 1156 זיכרון DDR 3 - השקעה רצינית.

דבר שני שמאוד חשוב בבחירת מעבד, זה CHIPSET של לוח אם.

http://www.newegg.com/product/product.aspx?item=N82E16813131288

תסתכל בקישור ששמתי. האם זה שלך? אם כן, אז שלך יותר טוב ממה שציפיתי והוא תומך בכפולי ו QUADS יחסית טובים מהדור הישן.

למשל E8400 יד שניה יהווה שדרוג מצויין בשבילך, או QUAD כמו Q9400. אם תמצא Q9505 או Q9550 החזק יותר במחיר סביר יד שנייה, אז זה בכלל יהיה שדרוג סוף הדרך.

אלה הדגמים שהייתי מציע לך לשדרוג שמתאימים ללוח אם שלך, בתנאי שמצאתי לוח נכון לפי פירוטך

דקה דקה...

בוא נעשה סדר.

לוח האם שלי, יכול להחזיק 450GTS? ולגבי המעבד, תציעה לי משהו אחד טוב, שיוכל להריץ COD וכאלה.... אני יתן למעבד תקציב של: 800ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית האם לוח ששמתי בלינק זה לוח שלך.

אם יש לך E5200, אז יש לך לוח אם סלוט שמתאים לGTS 450. רק אם אתה רוצה ביצעים נורמליים ב COD שדרג את המעבד שלך. שים E8400 יד שנייה ותקבל ביצועים פנטסטיים בCOD. יש לי מעבד הזה ושיחקתי COD 4, COD 5, MW 2 על GTS 8800 512 שחלש יותר מGTS 450 ב 30% בערך וקיבלתי קרוב ל 100 FPS 1680X1050 הכל על מקסימום עם כל הפילטרים.

רק על תקנה מעבד חדש!!! 800 ש"ח על E8400 זה בזבוז כסף. אם תמצא משומש ב 350-400 ש"ח זה משתלם.

אבל קודם תענה על הלוח. כי אם יש לך לוח אחר E8400 עלול לא להתאים

שאלת גם על גרסה עם המהרה של GTS 450.

זאת אומרת שנעשה לו במפעל ואתה מקבל כרטיס יותר מהר מהגרסה הבסיסית. עדיף אם אתה לא חזק ב OC וגם יש אחריות מלאה של היצרן לאומת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה לוח האם שלי, הבאתי תמונה בעמוד הקודם.

ומישהו אמר לי שלוח האם שלי לא מספיק טוב למעבד של I5, או I3, ושעדיף לי לעשות OC למעבד.

אבל אני לא רוצה לעשות OC למעבד, גם משום שאני לא מבין בזה כלום, וגם אני לא אקח סיכון שמשהו יהרס לי.

אמא שלי אמרה לי שאין שום בעיה בלשפר את המחשב שלי, ואמרתי לאחותי שאני רוצה , עוד 2ג'יגה זיכרון של , מעבד, ספק כוח, וכרטיס מסך.

והיא אמרה לי שהיא תתיעץ עם מישהו שהיא מכירה, שהוא . אמרתי בסדר.

ואם לוח האם שלי לא מספיק טוב, מה אני יעשה?! אני לא רוצה להחליף את המחשב, אני רוצה בסה"כ לשפר אותו. ואני לא רוצה לפרמט אותו.

וגם חבר שלי אמר לי שאם אני לא אפרמט אותו יהיו בעיות, בגלל שיש את הדרייבר של כרטיס המסך המובנה, ואם אני אתקין את הדרייבר של כרטיס המסך החדש שאני מתכוון לקנות, אז יהיו בעיות.

כל הסיפור הזה מעצבןןןן!!!!!

מישהו יכול לנסות לפחות לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה לוח האם שלי, הבאתי תמונה בעמוד הקודם.

ומישהו אמר לי שלוח האם שלי לא מספיק טוב למעבד של I5, או I3, ושעדיף לי לעשות OC למעבד.

אבל אני לא רוצה לעשות OC למעבד, גם משום שאני לא מבין בזה כלום, וגם אני לא אקח סיכון שמשהו יהרס לי.

אין דבר כזה לוח אם לא מספיק טוב. הוא לא מתאים פיזית. לך יש לוח אם עם חיבור 775 למעבד ו I3 I5 דורשים חיבור אחר

אמא שלי אמרה לי שאין שום בעיה בלשפר את המחשב שלי, ואמרתי לאחותי שאני רוצה , עוד 2ג'יגה זיכרון של RAM, מעבד, ספק כוח, וכרטיס מסך.

והיא אמרה לי שהיא תתיעץ עם מישהו שהיא מכירה, שהוא טכנאי מחשבים. אמרתי בסדר.

ואם לוח האם שלי לא מספיק טוב, מה אני יעשה?! אני לא רוצה להחליף את המחשב, אני רוצה בסה"כ לשפר אותו. ואני לא רוצה לפרמט אותו.

וגם חבר שלי אמר לי שאם אני לא אפרמט אותו יהיו בעיות, בגלל שיש את הדרייבר של כרטיס המסך המובנה, ואם אני אתקין את הדרייבר של כרטיס המסך החדש שאני מתכוון לקנות, אז יהיו בעיות.

אתה יכול לשדרג מעבד למעבד שמתאים ללוח אם שלך כלומר מסדרה 2 duo, 2 quad, dual core. אתה לא צריך לעשות פורמט אם תשדרג רק מעבד/זיכרון/כרטיס מסך/ספק. אפשר להוריד את הדרייברים עם תוכנה

כל הסיפור הזה מעצבןןןן!!!!!

מישהו יכול לנסות לפחות לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אז מה אתה מציעה לי? איזה מעבד אתה מציעה לי?

בקשר לכרטיס מסך אני ילך על 450GTS, בקשר לספק כוח אני אקח Corsair 450W.

וכמובן מעבד שיתאים ללוח האם שלי (התמונה נמצאת בעמוד הקודם) ושהמעבד יהיה גם טוב, שלא יהיה מעפן ): אני רוצה מעבד טוב! ):

וכמובן שהמעבד יחזיק את ה-450GTS.

ובקשר לתוכנה שדיברת עליה שהיא יכולה להוריד את הדרייברים, אז יש מצב אתה מסביר לי טיפה עליה ו/או מביא מדריך, ואת שמה?

תודה לכולם! סליחה על זה שאני חופר! ):

עריכה:

מצאתי את המעבד הזה:

‏Core 2 Duo E8400, 3.0GHz, 1333Mhz, s775, 6MB Tray‎

הוא מסדרת 2 Duo שאמרת שלוח האם שלי יכול להחזיק.

עכשיו,

מה אתה אומר על המעבד הזה? הוא טוב? והמערכת שלי מספיק חזקה בשביל להחזיק אותו? והוא מספיק טוב בשביל משחקים כמו COD, Wings of prey, Crysis וכאלה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...