תיקוני פלסטיקה למחשב HP שלא נקנה בארץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקוני פלסטיקה למחשב HP שלא נקנה בארץ

Yoav

Recommended Posts

שלום,

לפני קצת יותר משנה וחצי רכשתי לפטופ של בקנדה, דגם Dv3-1073cl שאינו נמכר בארץ. בכמה שבועות האחרונים התחילו להתפתח שברים וסדקים (סדק מקדימה, המסגרת של המסך מתחילה להתפרק, שבר ממש מאחורה, בין הקצה של המחשב ומתקרב לאט לאט לכיוון אחת הרגליים של המסך, יש שם ממש חור). יצרתי קשר עם Cpm (המעבדה שמטפלת במחשבי בארץ) שלא רצו לתת לי הערכת מחיר בטלפון, אבל עבור בדיקה בלבד הם רצו 100 שקל. בעיקרון אין לי בעיה לשלוח אותו ולשלם 100 שקל כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון, הבעיה ששבוע-שניים בלי הלפטופ בשבילי (ואף יותר מזה במידה ואתקן, סביר להניח שיצטרכו להביא חלקים במיוחד מחו"ל, דבר שלוקח קצת זמן) זה מאוד בעייתי (סטודנט, די תלוי בלפטופ הזה והאלטרנטיבה היא נטבוק שחלש מידי לרוב התוכנות שאני זקוק להן).

האם למישהו יש ניסיון עם שברים כאלה ועלויות התיקון שלהם?

תודה,

יואב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת עלויות שוב, דברים כאלה זה התעסקות דיי יקרה כשאין אחריות. אם מישהו יודע את המחיר זה רק הם, וייתכן שרק אחרי שתכניס לבדיקה(אין 100 שקל זה משהו שתהיה חייב ללם. אתה תמידיכול נסות לדבר עם אנשים פרטיים שמתקנים אולי זה יעלה יור זול, אבל אני מניח שבבעיות של פאנל הכי טוב לדבר עם היבואן, כי בניגוד למסך או פאנל זה לא נראה לי דבר שיש לו רפליקות בשוק..

בתכלס אין מה לעשות, אתה תאלץ "להדפק" במקרה הנל', גם מבחינת זמן טיפול, אם אין את הדגם בארץ תאלץ לחכות שיביאו מחול. אין שום פתרון אחר.

אתה יכול להתנחם בכך שזה כולה תחילת הסמסטר, ולא תפספס הרבה :P, אז יאללה שבועיים בלי .. קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שרק הם יכולים לתת הערכת מחיר (ועל חאפרים אין מה לדבר בכלל. אגב, מה שווה המעבדה הזאת? היא רצינית או מהסוג שמתקנת תקלה אחת ויוצרת 7 אחרות?), השאלה היא אם יש פה מישו עם ניסיון וידע לגבי כמה זה צריך לעלות. לצערי זה שמדובר על פתיחת סמסטר לא אומר שיהיה קל, יש לי כבר 2 דוחות מכינים (מעבדה) וש"ב במאטלאב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את השאלה שלך, ואני מניח שלא מעט אנשים כמוני.

נראה לי שחוסר התגובות מגיע בגלל שאין להרבה אנשים ניסיון עם הערכת מחיר לנזק על סמך תיאור בכתב.

גם תמונה לדעתי לא תעזור במקרה שלך. רק מעבדה שתראה את המוצר תוכל לתת לך פתרון.

תנסה להשיג מחבר או משפחה, אין לי הצעה טובה יותר.

קח בחשבון שתיקון יכול להיות פחות כלכלי מקניית חדש, וגם זו יכולה להיות בעיה

נ.ב. אין לך אפשרות לנסות להסתדר עם המחשבים בחוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הנחתי ככה, אבל אני אופטימי :)

סביר להניח שתיקון הוא לא כלכלי בכלל (אם אני צריך לנחש, בטח באזור ה-1000-1500 שקל, שליש מחיר של לפטופ מקביל למה שיש לי היום), אבל אני לא רוצה לפסול את זה על הסף.

את האופציות של החלופות אני מכיר היטב ואני יכול להסתדר שבוע - שניים, אבל אני צריך למסור אותו (חיפאי, המעבדה בת"א), עד שהוא יגיע, עד שאני אקבל הערכת מחיר, עד שיגיע החלק, יתוקן ויוחזר זה עסק של 3-4 שבועות לדעתי (יותר משבועיים זה בטוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין פתרון, אם בא לך להמשיך לסחוב איתו ככה עד סוף הסמסטר אז אתה מוזמן.

אני אישית הייתי מסיים עם זה כמה שיותר מהר. אני בטוח שיש דרכים להסתדר גם בלי לפטופ (הרי זה לא שהאונברסיטה מקבלת לשורותיה רק בעלי לפטופים).

ובנינו הערכת מחיר אי אפשר אף פעם לעשות, אפילו אם למישהו הייתה בול אותה בעיה המחירים משתנים כל הזמו, רק הערכה במעבדה תעזור.

מה שכן אני חושב שכדאי לציין בפניהם שאתה לחוץ על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לנסות להביא את מה שאתה צריך (בהנחה ואתה יודע) - מאיביי.

השוק מוצף, אתה חוסך כסף.

במידה ותרצה- תוכל למסור למעבדה את המחשב והחלקים והם יעשו את העבודה במידה ואתה לא רוצה להתעסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לנסות להביא את מה שאתה צריך (בהנחה ואתה יודע) - מאיביי.

השוק מוצף, אתה חוסך כסף.

במידה ותרצה- תוכל למסור למעבדה את המחשב והחלקים והם יעשו את העבודה במידה ואתה לא רוצה להתעסק עם זה.

זה טיפ טוב, רק כדאי לשים לב באיבאי בדיוק מה קונים, כי רוב החלקים שמוכרים שם הם לא מקוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...