zeitgeist moving forward - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

zeitgeist moving forward

the red dragon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על בסיס מה? זה שאני חושב לא כמו שאתה חושב ?

הרעיונות שמוצגים בסרט לא באים כדי להרוס או לעשות דברים רעים. ואתה אומר שאתה עוד רוצה להילחם בבולשיט הזה. :nixweiss:

אם אתה לא מסכים עם הדברים פשוט תגיד שאתה לא מסכים ותסביר למה אבל להילחם? מה זה עשה לך הרס לך את האשליה שאתה חיי בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיונות שמוצגים בסרט לא באים כדי להרוס או לעשות דברים רעים. ואתה אומר שאתה עוד רוצה להילחם בבולשיט הזה. :nixweiss:

אם אתה לא מסכים עם הדברים פשוט תגיד שאתה לא מסכים ותסביר למה אבל להילחם? מה זה עשה לך הרס לך את האשליה שאתה חיי בה?

הרעיונות של שמוצגים בסרט (לפחות חלקם) באים בעיקר בשביל להרוס, ואם את חושב שהם רעיונות טובים, אני חושב שאתה עוד לא מבין כמה דברים.

ואני כבר אמרתי שאני לא מסכים, אהיה מיותר לחזור על זה, ואגב זה שחיה באשליה זה אתה (וכל החברה של התנועה הזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיונות של שמוצגים בסרט (לפחות חלקם) באים בעיקר בשביל להרוס, ואם את חושב שהם רעיונות טובים, אני חושב שאתה עוד לא מבין כמה דברים.

ואני כבר אמרתי שאני לא מסכים, אהיה מיותר לחזור על זה, ואגב זה שחיה באשליה זה אתה (וכל החברה של התנועה הזו).

מה הם באים להרוס בידיוק? :lol: להשתלט על העולם ולבסס שלטון דקטטורי? חח

מה שהם מציגים את הבעיות שיש בחברה של היום ונותנים את הסיבות לבעיות האלו ומנסים לחשוב איך לפתור אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...