alienware m11x - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

alienware m11x

brighi

Recommended Posts

אחרי הרבה חיפושים ברשת, נראה לי שאני הולך להביא את המחשב הזה ועכשיו יש לי כמה שאלות:

1. איזה מעבד עדיף, I5 או I7? ההבדל במחיר הוא לא משמעותי (150$) כל כך אבל אני לא בקיא כל כך בשביל לדעת באיזה מהם לבחור (המחשב בעיקרון יהיה לצורכי לימודים, אינטרנט, סרטים ומשחקים).

2.כנראה שאני מביא את המחשב מארה"ב (יש מקומות אחרים חוץ מהאתר של DELL וEBAY?), כמה מע"מ אני אצטרך לשלם? המוכר אומר לי שהקונים הקודמים שקנו ממנו שילמו 30% ובאתר של המכס ראיתי שזה 16%. על איזה מחיר אני משלם? מה שהמכס מחליט או מה שהמוכר רושם?

3.אם אני משלם על האחריות של ה3 שנים, הוא יהיה קביל בארץ? אני לא אצטרך לעשות העברת אחריות או משהו כזה?

4. מה הוא מחיר טוב למחשב הזה?

SYSTEM COLOR Alienware M11x, Soft touch Stealth Black (Lunar Silver OPTIONAL)

PROCESSOR Intel® Core™ i5 520UM (3M Cache, 1.066 GHZ with 1.866 GHz Max Turbo Frequency)

OPERATING SYSTEM Genuine Windows® 7 Home Premium, 64bit, English

WARRANTY AND SERVICE 1 Year Basic Plan - up to 4 year advanced service plan available (plans of 3 years of more are valid INTERNATIONALLY!

MEMORY 4GB Dual Channel at 1066MHz

HARD DRIVE 500GB SATAII 7,200RPM

BLUETOOTH Bluetooth Module, 2.1+ Enhanced Data Rate

MOBILE BROADBAND No Internal WWAN Antenna Installed

VIDEO CARD 1GB NVIDIA® GeForce® GT 335M

LCD PANEL 11.6-inch WideHD 1366x768 (720p) WLED

SOUND OPTIONS Internal High-Definition Surround Sound Audio (5.1)

WIRELESS CARDS Alienware M11x a/b/g/n 2x2 MIMO Wireless

Adobe Reader Adobe Acrobat Reader

NETWORK CARD Integrated 10/100 Network Interface Card

AUTOMATIC UPDATES Automatic Updates: On

WEBCAM 1.3MP Web Cam

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html

פה יש השוואה של , ולא צריך יותר מידי, אבל שים לב שאצלך זה I5 UM.

אתה משלם 16 אחוז מע"מ, וחצי אחוז מכס, לפי איך שהמוכס מעריך את המחשב.

אתה צריך אחריות מסוג NBD כדיי שתהיה קבילה בארץ. תבדוק אם יש כזאת.

לגביי מחיר, תבדוק מה מוכרים בארץ, אם החסכון הוא באזור ה3K, אז זה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א? אם המוכס מעריך את המחשב שלי ב4000$ אז על זה אני אצטרך לשלם את המע"מ גם אם הוא עולה הרבה פחות? קבלה לא עוזרת?

אני לא מבין כלום באתר הזה שהבאתי לי, בשורה התחתונה, מה עדיף לי?

עוד כמה שאלות:

1. האם כונן SSD הוא כזה משמעותי ששווה להשקיע בו 450$ יותר?

2. 4GB או 8GB RAM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב המעבד שאתה קונה הוא לא I5 סטנדרטי, זה דגם שאמור לחסוך בחשמל, משקל וכאלה, והתוצאה היא שהוא חלש בהרבה מI5 סטדנרטי.

אני ממליץ לך להסתכל באתר שהבאתי יש שם , דירוגי , תלפש את המעבד שלך, ותשווה למעבדים האחרים שיש לך כאופציה.

SSD טוען דברים הרבה יותר מהר, אבל המשמעות שלו היא רק בטעינה. הוא יטען לך וינדאוס בחצי דקה מאשר בדקה, הוא יטען משחק שלוקח לו הרבה זמן להפתח בחצי מהזמן, וגם בזמן המשחק עצמו אם יש טעינות שאתה עובר ממקום למקום אז גם הוא יהיה הרבה יותר מהיר.

אבל המשמעות שלו היא רק בטעינת קבצים, מהרגע שהקבצים נטענו אין משמעות.

אם זה משתלם? לא יודע החלטה שלך, תדע גם שהוא קל וחוסך באנרגיה.. הקטע ש450$ נראה לי יקר יחסית לחול, על איזה גודל מדובר? אתה לא צריך יותר מ128GB

אתה לא צריך יותר מ4GB בשום מצב, אפילו זה ממש הרבה יותר מהצורך של כל אדם. אלא אם אתה מתכוון לפתוח חבמקביל עשרות תוכנות ומשחקים..

וכן אתה תשלם מה שהמוכס יעריך, אבל אם תביא קבלה 99.999% שזה יספיק להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך אחי, אני אנצל את האשכול שלך ואשאל גם שאלה קטנה על המחשב -

אני גם חושב לקנות אותו (אבל בארה"ב, ככה שאני אוותר על המכס P:), וראיתי שיש אופציה להוספת כרטיס WWAN (שנותן אופציה לשימוש באינטרנט דרך SIM, ישירות דרך המחשב).

באתר של DELL הם נתנו התייחסות ספציפית לAT&T וVERZION שכיודע הן חברות תקשורת אמריקאיות -

http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?oc=dkcwng2&c=us&l=en&s=dhs&cs=19&model_id=alienware-m11x-r2&vw=builder

מתחת לTAB של - "Mobile Connectivity".

האם פירוש הדבר שניתן להשתמש באופציה רק בחברות הנ"ל או שיש אופציה להשתמש ביכולת הזאת גם בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במגנים אני מתכוון לאלה -

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p2759.m570.l1313&_nkw=m11x+anti+glare&_sacat=See-All-Categories

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=m11x+keyboard+protector&_sacat=0&_odkw=m11x+keyboard+protect&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

להשקיע בזה או שלא שווה את המאמץ?

קניתי!

1500$. בסוף לקחתי מעבד I7 640UM, זיכרון 8GB (המוכר נתן לי את זה באותו מחיר של ה4, אז מה איכפת לי) ו500GB HD. יצא לי בהרבה יותר זול מהארץ.

עכשיו יש לי כמה שאלות:

1. האם אני צריך להטעין את המחשב כשהוא מגיע אליי?

2.מאיפה אני יכול לקנות תיק מתאים למחשב?

3.אני רוצה לקנות עכבר אלחוטי, כבל HDMI וג'ויסטיקים למחשב. איזה כבל לקנות? יש המלצות (אני מתכוון לקנות דרך EBAY, כי שמעתי שבארץ זה עולה יקר), וכל עכבר אלחוטי וג'ויסטיק עם (אגב יש במחשב עצמו או שצריך לקנות איזה תוסף) אמורים לעשות את העבודה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...