מצלמה קומפקטית - סיכום דיונים מהפורום - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה קומפקטית - סיכום דיונים מהפורום

matan24

Recommended Posts

שלום לכולם

אספתי כאן רשימה של כמה דגמים שהומלצו פה בעבר, של מצלמות קומפקטיות.

הייתי שמח אם הייתם עושים לי סדר.

לאיזה לא כדאי להתקרב ? לאיזה התמונות לא יוצאות מספיק טוב ?

איזה שווה את מחירה ?

אני מחפש שנכנסת לכיס הג'ינס (כל אלו שברשימה עונות על כך ? )

בנוסף, מישהו יודע האם כולן נמכרות בדיוטי פרי ? אני טס ביום שני ורוצה לקנות בשדה.

המצלמות הן :

Canon SD880

Canon SD980

Canon SD1400

Panasonic TZ7/ZS3

Panasonic TZ8/ZS5

Panasonic TZ10/ZS7

Panasonic ZR3/ZX3

Fuji F70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לך את הקניה בשדה!

כל הדגמים שמוכרים בארץ למעט הדגמים שיצאו בחצי השנה האחרונה נמכרים בארץ כמעט באותו מחיר של המחיר בניו יורק(הכי זול שיש)- הבדל של 50 שקל.

מצלמות עם אחריות של קרט- יקרות יותר ב700 שקל ללא הצדקה- למעט שהם נמכרות עם הביטוח של חברה X (קרט/הדר/MDK וכו)- שבוא נשים על השולחן- לא שונה מאחריות שתקנה ב100 שקל של MACK ואפילו תקבל ב100אותם שקל אחריות ביןלאומית מאשר ביטוח של חברה X שהיא רק בארץ.

תברר בזאפ איפה הכי זול ותקנה, ותלך תעשה ביטוח MACK באחת מהחנויות כגון ארליך/MDK/בית הצילום/פוטופילם וכו'.

כל המצלמות טובות- השאלה מה אתה מחפש ובאיזה סכום, תריץ בזאפ ותבחר. (הייתי ממליץ לך מהשלישיה הראשונה להעיף את כולם ולהחליף לדגמים הSD1300 או SD1200, כי הם עוקפות במעט את השלישיה הראשונה שהבאת תהייתי מוסיף גם את הקנון SX210 כמתחרה לפנסוניקים . מבין הפנסנויק כולם טובות- השאלה מה הסכום שיש לך. ועל הפוג'י אין לי מילים רעות גם כן.)

כולם נכנסות לכיס, כולם לא מצלמות בחושך היטב (מגבלות האופטיקה והטכנולוגיה) אבל באור יום או עם מקור אור טוב- הם פצצות ומה שנשאר זה להאשים את הצלם שלא יודע לצלם- בטח לא את המצלמה.

תלך לחנות צילום, תחזיק את המצלמות ביד- כי לכל אחד נוח משהו אחר. תתחיל לשחק עם המצלמה בארץ, אל תשכח לקנות בטריה ספייר וכמובן כרטיס באחת מרשתות המחשבים ולא בחנות צילום(קורעים במחירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לקנות את הפנסוניק ב-1300 שקל

המוכר אמר לי לשם ההגינות אני רוצה לספר לך שקיבלנו גם מצלמה כזו מהיבואן הרשמי.

בתוספת של 250 שקל תקבל אחריות ל-3 שנים וכרטיס זיכרון 4 גיגה.

כרטיס זיכרון יש לי מהמצלמה הקודמת ותוספת אחריות ממש לא מדברת אלי אז לקחתי ב-1300

לדעתי ה-TZ10 אחלה מצלמה, צילמתי את תחנת הרכבת בפרוייקט התחנה בגבול יפו תל אביב.

העברתי את התמונות לפיקסה ומסתבר שה- עובד נהדר יחד עם פיקסה.

מציג את התמונה ולצידה מפה שמסומן עליה "תחנת הרכבת יפו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...