אמריקה "מתכופפת"? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמריקה "מתכופפת"?

JohnnyBravo

Recommended Posts

תשמעו אולי ליברמן הזה משוגע.אבל דברים קורים-

ארה"ב:"ישראל מדינה יהודית"

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=8459

דבר שני,מה אתם אומרים על היתקרבות הימין הקיצוני באירופה (לדוגמא באוסטריה)ובעל שורשים נאצים מבהקים לישראל

דרך אגב,מישו רואה כאן "מחוברים",אחלה תוכנית לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי לנאצים לא באמת היה אכפת מהיהודים, זה פשוט היה מיעוט גדול יחסית בגרמניה, ולכן נטפלו ספציפית אליו.

מכיוון שכרגע המיעוט הגדול באוסטריה הוא (אני משער) מוסלמים (בעיקר ממוצא טורקי אאל"ט, אבל גם ערבים)

אז כרגע הם ישנאו אותם ויפעלו נגדם, ולכן אין בעיה עם לחבור לישראל, למרות העבר האנטי-יהודי של התנועה.

עריכה:

ובנוגע לקביעה שמדינת היא מדינה יהודית, אני לא באמת מבין מה החידוש בכך.

בכ"ט בנובמבר, 1947 התקבלה תוכנית החלוקה:

תוכנית החלוקה היא תוכנית שהציעה ועדת אונסקו"פ מטעם האו"ם לחלוקת שטח המנדט הבריטי על ארץ לשתי מדינות, יהודית וערבית, ולשטח בינלאומי

האם אף אחד לא טרח לקרוא אותה כבר אז? מדברים שם בבירור על מדינה יהודית.

למה פתאום, באיחור של קצת יותר מ-60 שנה, אנחנו צריכים הכרה במשהו שכבר אז האו"ם החליט עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חיים בסרט, ואני חושב שאתם מדברים על המפלגה בשוודיה, בכל מקרה, אם זות המפלגה השוודית, אז עליי לומר שזו המפלגה הכי הגיונית ששמעתי עליה באירופה,והסיבות לכך הן:

1) הם בעד מדינה חילונית לגמריי, זות אומרת (כמו שאמרו אתמול בחדשות לפחות) אם אתה רוצה לעשות ברית מילה, אתה יכול, אבל תעשה את זה כי אתה רוצה לא כי אתה חייב, כנ"ל לגבי כל שאר המנהגים הדתיים האחרים.

2) הם נגד מוסלמים, ולהשוות את השנאה ליהודים באירופה של תחילת המאה ה20 לשנאה למוסלמים עכשיו זה פשוט מפגר, אנחנו היהודים לא היוונו שום איום (לא כלכלי, לא צבאי ולא דמוגרפי) על הגרמנים ועל האירופאים אף פעם, לעומת זות, המוסלמים הם איום ממשי לצורת החיים המודרנית, בכל מקום שהם לא יהיו בו, ואגב, כח השמאלנים שנגד מפלגות מהסוג הזה הם פשוט עיוורים או צבועים, בתור שמאלנים אתם צריכים לרצות להגן על זכויות האישה בכלל והאדם בפרט וגם על הדמוקרטיה, כל אלו ערכים מנוגדים לאיסלם, לכן בתור שמאלנים, אתם צריכים להיות הראשונים שרצים לבסיס צה"ל הקרוב, תופסים m16 ונכנסים לכפר ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,אני מדבר על המפלגה הימנית באוסטריה שאותה מנהיג היורש של יורג היידר-היינץ-כריסטיאן שטראכה.אלו אנטישמים נאצים מהסוג הגרוע ביותר

,אני מניח שהם רואים בישראל כ-"אויבו של אויבי הוא ידידי".כל זה היה בכתבה בערוץ הראשון(כן,אני רואה חדשות רק בערוץ הראשון)

מפלגות ימין קיצוניות קמים בכל רחבי אירופה,ואם זו הייתה תקופה אחרת אני הייתי "מודאג",

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1192952.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צחוק מה שקורה באירופה. המוסלמים הם כבר מיעוט משמעותי ומשפיע ובתוך כמה עשורים יהוו כחמישית מאוכלוסיית מדינות כמו הולנד או גרמניה. כבר היום זה משפיע על הפוליטיקה שם, וגם על היחס כלפי .

מצד שני, זה גם מעורר תגובות נגד חזקות. יותר ויותר תושבים ומנהיגים אירופים מתחילים לדבר נגד התושבים החדשים שלא באו להתמזג עם הקיימים. יש שם פוטנציאל מאוד נפיץ לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי לנאצים לא באמת היה אכפת מהיהודים, זה פשוט היה מיעוט גדול יחסית בגרמניה, ולכן נטפלו ספציפית אליו.

מאיפה הבאת את הרעיון (ההזוי לדעתי) שרדפו אותנו רק כי היינו מיעוט?

היטלר באופן אישי לא אהב יהודים עוד לפני שחשב לרוץ לפוליטיקה. וברגע שרץ לפוליטיקה והיה לו כוח הוא שטף את המוח דרך ערוצי התיקשורת ורוב העם הזה התחיל לא ממש לחבב אותנו בלי קשר לזה שהיינו מיעוט. לפני זה חיינו שם מאות שנים והיה סבבה

לא נטפלים למיעוט סתם כי הוא מיעוט, בטח לא ברמה של שנאה, זה פשוט לא קרה בשום שלב של ההיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צחוק מה שקורה באירופה. המוסלמים הם כבר מיעוט משמעותי ומשפיע ובתוך כמה עשורים יהוו כחמישית מאוכלוסיית מדינות כמו הולנד או גרמניה. כבר היום זה משפיע על הפוליטיקה שם, וגם על היחס כלפי .

מצד שני, זה גם מעורר תגובות נגד חזקות. יותר ויותר תושבים ומנהיגים אירופים מתחילים לדבר נגד התושבים החדשים שלא באו להתמזג עם הקיימים. יש שם פוטנציאל מאוד נפיץ לאורך זמן.

פתח שעון, תוך דור או שניים מפלגות מוסלמיות עולות לשלטון בכל רחבי אירופה ואז הסיוט האמיתי יתחיל.

אני טסתי לפני שנתיים ללונדון. זה לא היה הביקור הראשון שלי שם, אבל הוא בהחלט היה האחרון.

עוד שנסעתי במונית משדה התעופה למלון, שמתי לב שדברים השתנו. לונדון ידועה כעיר יפה, אבל נהג המונית החליט משום מה לנסוע דווקא דרך שכונה מוסלמית.

אם אני צריך לסכם במילה אחת את מה שראיתי שם, היא תהיה: לוד.

אבל הנוכחות המוסלמית הורגשה בצורה חריפה גם אחר כך. אחרי שפרקתי את חפציי במלון החלטתי לצאת להסתובב קצת בחוץ, אולי ללכת לפיקדילי סקוואר. כל רחוב שבו עברתי היה שטוף מוסלמים, אותם קל מאוד לזהות: הנשים לובשות את האוהל המסורתי שלהן, והגברים גילו את הטלפון הנייד וצועקים אחד על שני כמו שוק.

לטהרן... סליחה, ללונדון אני לא חוזר יותר. מסכנים הבריטים, הם לא יודעים איזה צרות הם מבשלים לעצמם...

בפרק הבא: הנסיעה האחרונה לפריז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופאים דפוקים,למה הכניסו אותם לשם מלכתחילה?

אם ננסה לעשות פסיכואנליזה לאירופה, יכול להיות שהאירופאים מרגישים חרא עם עצמם אחרי מה שהיטלר עשה בשואה (להזכירך, הוא רצח לא רק יהודים) והם רוצים להוכיח לעולם שאירופה מסוגלת להיות תרבות פלורליסטית.

הרעיון בפני עצמו נשמע איכשהו הגיוני, אבל הביצוע שלו על הפנים:

החליפו מיליוני יהודים שהשתלבו ותרמו למדינות בהם ישבו בכמה עשרות מיליוני מוסלמים בעלי דת דורסנית שאינם רוצים להשתלב ולא תורמים כלום חוץ משעות עבודה נוספות למשטרה.

אם היינו חיים עם הטכנולוגיה של שנות ה-40, לא הייתי מתפלא אם הייתה מתבצעת שואה נגד האיסלאם באירופה. אבל כיום אין סיכוי שזה יקרה כי אז היה קל להסתיר דברים, והיום כל פלוץ עולה ליוטיוב תוך 5 דקות. ולכל המתלהמים העתידים לבוא: לא, אני לא קורא לעשות שואה במוסלמים האירופאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...