שאלות על Alienware M11x - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על Alienware M11x

oriki9999

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני חושב לקנות את גירסת ה11" של .

הבנתי שמדובר במחשב גיימינג קטן (סוג של Netbook שמסוגל להריץ משחקים).

את המחיר אני יודע, אבל רציתי לשאול מה אתם חושבים לגבי המחשב, האם לדוגמא הוא מצדיק את המחיר?

יש לו בעיות רציניות?

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן בעצמי לרכוש אחד עוד כמה חודשים ואחרי אינספור ביקורות שקראתי עליו לדעתי הוא נותן תמורה מצויינת למחיר...

אבל אני מדבר על לרכוש אותו בחו"ל, לא המחיר שלו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפטופ מאוד כיפי, ובאמת מסוגל להריץ משחקים ברמה מאוד מפתיעה וכמובן - נראה מעולה.

יש לו 2 גרסאות, האחת עם מעבד הC2D SU7300 שנקרא m11x-R1

והשניה עם מעבד CoreTM i5 520UM והיא נקראת m11x-R2

שניהם מגיעים עם כ.מסך די מכובד ה- GT 335M עם גיגה וסוללה שמחזיקה כמה שעות טובות.

יש לי גישה למחירים מאוד טובים לקנות את המחשב הזה בארה"ב ולהביא אותו עד הדלת בארץ.. אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אני אשמח לעוד חוות דעת.

שאלה קטנה נוספת, האם זה נכון שיש למכשיר דרך לחיבור ישיר של כרטיס SIM?

במידה וכן, יש לי שאלה :

ברשותי מכשיר ברשת אורנג' (3Gs), יש לו אופציה של שיתוף (לשמש כמודם), אבל היא לא משהו.

במידה ואני אוציא את הSIM ואחבר אותו ישירות למחשב אמור להיות הבדל בין זה לבין שימוש בנטסטיק?, או שהתוצאה אמורה להיות בדיוק אותו הדבר?

ושוב פעם, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין שימוש בכרטיס הwwan לבין שימוש בנטסטיק למיטב ידיעתי. לא סגור על איך מקנפגים את החיבור אבל בטח יוכלו לעזור לך עם זה כאן.

סליחה על הבורות, אבל באמת שלא הבנתי את המשפט הזה :), האם אפשר או אי אפשר להשתמש בSIM כמו נטסטיק לכל דבר ועניין או שאמור להיות הבדל, למרות שגם בתוך כל נטסטיק נמצא SIM אז קשה לי להאמין.

אני יודע שאפשר לשדרג לI7 אבל זה נראה לי לא הכרחי בגלל שזה יבזבז את הבטריה מהר מידי, I5 מספיק חזק ושומר יותר זמן על הבטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפטופ מאוד כיפי, ובאמת מסוגל להריץ משחקים ברמה מאוד מפתיעה וכמובן - נראה מעולה.

יש לו 2 גרסאות, האחת עם מעבד הC2D SU7300 שנקרא m11x-R1

והשניה עם מעבד CoreTM i5 520UM והיא נקראת m11x-R2

שניהם מגיעים עם כ.מסך די מכובד ה- GT 335M עם גיגה וסוללה שמחזיקה כמה שעות טובות.

יש לי גישה למחירים מאוד טובים לקנות את המחשב הזה בארה"ב ולהביא אותו עד הדלת בארץ.. אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי.

היי,

אתה יכול לפנות אליי בבקשה בפרטי בנוגע למחשב?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, אבל באמת שלא הבנתי את המשפט הזה :), האם אפשר או אי אפשר להשתמש בSIM כמו נטסטיק לכל דבר ועניין או שאמור להיות הבדל, למרות שגם בתוך כל נטסטיק נמצא SIM אז קשה לי להאמין.

אני יודע שאפשר לשדרג לI7 אבל זה נראה לי לא הכרחי בגלל שזה יבזבז את הבטריה מהר מידי, I5 מספיק חזק ושומר יותר זמן על הבטריה.

מישהו יכול לעזור בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור בבקשה?

פיזית יש לכרטיס WWAN את האפשרות להשתמש בSIM שאתה מכניס ולתת לך , כך שאתה מקבל את אותו האפקט של נטסטיק. זה רק עניין של לדעת את הגדרות ואת זה אתה יכול לבדוק מול החברה הסלולרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...