המחשב רושם לי בבוט FDC Failure והווידנווס לא עולה(דחוף מאוד). - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב רושם לי בבוט FDC Failure והווידנווס לא עולה(דחוף מאוד).

1

Recommended Posts

הכל התחיל לא מזמן, לאחר שהמחשב היה לא מחובר לחשמל מסיבה כלשהי במשך 5 שעות.

אח"כ חיברתי לחשמל והכל עלה כרגיל. לפני 10 דקות באתי לכבות אותו, ואז ראיתי שהלוח אם משמיע בכאילו הוא נכבה, אך הספק עדיין

עובד, ורשום על המסך את המסך כיבוי של ווינדווס.

לחצתי על הכפתור כיבוי וכביכול המחשב נדלק והנורות פעול והמחשב עלה מחדש.

בקיצר הוצאתי את המחשב מהחשמל ואז החזרתי, עלה המידעה על הכרטיס מסך והלוח, ואז היה רשום:

FDC failure

press F1 to continue

בקיצר הווינדווס לא עולה, ואין לי מושג מה הבעיה.

המפרט של המחשב ההוא:

Celeron 1700mhz

elitegroup p4vmm2

Voodoo 5 5500

תעזרו לי :'(

*עריכה* דרך אגב שומעים שני צפצופים ארוכים ואחד קצר (כמו ששומעים שהכל תקין רק לפני זה עוד שני צפצופים יותר ארוכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fdc זה FLOPPY DISC CONTROLLER שזה הבקר של הכונן 1.44 שלך תנסה ללחוץ על F1 ואז תכנס לביוס ואז תעשה SAVE AND EXIT רוב הסיכויים שזה יסדר לך את הבעיה אלה אם כן לא נדפק לך הבקר בלוח אם שזה קורא גם לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אפשרות בביוס:

OnBoard FDC - AUTO ENABELD DISABELD

ניסיתי לבטל את הפלופי דיסק, והמחשב לא צפצף אבל הווינדווס לא עולה,

ומשהו מוזר הוא שכשאשר אני לוחץ על כיבוי וממתין, אז המחשב נכבה אך הספק ממשיך לעבוד.

*עריכה* כשאני נכנס גם בביוס לHARDWARE MONITOR ששם אני אמור לראות את הטמפ' והמתחים-

הכל שם אפור והטמפ' על (-1) מעלות צלסיוס וכל הנתונים כאילו ברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי היום את המחשב, ניקיתי אבק וסתם נגעתי בחיבורים של הכונן דיסקטים, פתחתי את המחשב,

והכל עלה בלי בעיה, אך עדיין יש את הבעיה שהמחשב לא מכבה את עצמו (נשמע שהארד דיסק נכבה ואין אורות במארז).

אח"כ נסיתי שוב, ושוב את אותה בעיה עם הFDC.

ניסיתי לנתק בכלל את הפלופי מכל החיבורים, ועדיין אותה בעיה, ניסיתי גם לבטל אותו בביוס, ואותה בעיה.

בקיצר ניסיתי לאפס את הביוס ועדיין יש את הבעיה עם הFDC אפילו שהוא לא מחובר, ואפילו שהוא מבוטל בביוס.

עכשיו עוד בעיה מוזרה היא- כשאני מכניס את החשמל לספק, המחשב ישר נדלק והספק עובד והמאווררים של הכרטיס מסך והמעבד עובדים,

אך עדיין חייב ללחוץ על הכפתור.

משהו מוזר פה ביותר, תעזרו לי בבקשה אין לי מושג מה הבעיה?! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי :o

יש לך עוד מחשב בבית ?

עריכה,

תבקש מאחד המנהלים שיעביר לך את הדיון לתמיכה טכנית, אתה בפורום הלא נכון .

כן יש לי עוד מחשב בבית. אני עכשיו משתמש במחשב שלי בחדר, אבל הבעיה היא במחשב השני שהוא בחדר אחר.

זה חשוב לי מאוד, כי המחשב השני הוא של אמא שלי ואחותי, והם חייבים להשתמש בו בקרוב מאוד והוא לא יכול להיות מושבת להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעדכן ביוס... אם גם זה לא הולך כנראה שתצטרך להחליף את הלוח שלהם כי הבקר שלהם שם נדפק והוא דופק את הכל ביחד איתו... נראה לי גם הבקר של צריכת החשמל נדפק לפי מה שאתה מספר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

אחרי בדיקות גיליתי שהספק הוא הבעיה, ניתקתי בכלל את הספק מהמחשב וכשחיברתי לחשמל הוא עבד, כנראה היה בו קצר,

ואחרי שפתחתי תספק וניקיתי תאבק ושיחקתי עם כמה דברים הוא נשרף.

קניתי ספק חדש וחיברתי הכל, ועכשיו הכל עובד ואין שום בעיה.

;) תאמת לא חשבתי שיכול להיות מצב כזה שספק משתגע אבל תמיד יש פעם ראשונה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

אחרי בדיקות גיליתי שהספק הוא הבעיה, ניתקתי בכלל את הספק מהמחשב וכשחיברתי לחשמל הוא עבד, כנראה היה בו קצר,

ואחרי שפתחתי תספק וניקיתי תאבק ושיחקתי עם כמה דברים הוא נשרף.

קניתי ספק חדש וחיברתי הכל, ועכשיו הכל עובד ואין שום בעיה.

;) תאמת לא חשבתי שיכול להיות מצב כזה שספק משתגע אבל תמיד יש פעם ראשונה ;)

יופי אני שמח שהספק הוא הבעיה,

למה ? כי כבר לא היו לי רעיונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...